Şimdi Ara

Gearbox faulty-water in diesel filter(vites kutusu ve dizel filtresinde su arızaları)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2009 model 308 hdi tiptronic araç sahibiyim. Bundan 10 gün önce aracımı çalıştırmaya çalıştığımda Water in diesel filtresi hatası aldım ancak araç hiçbir şekilde çalışmadı. Nette yaptığım araştırmalar sonucunda akü biterken enterasan hatalar alındığı gibi yorumlar okudum. Aktarmayla aracı çalıştırdık ve sanayiye götürdük, bu arada araç çalışırken hiçbir şekilde hata mesajı almadık. Aküyü kontrol ettiler ve akünün neredeyse bitik olduğunu söylediler. Aküyü değiştirdik, bu sabaha kadar ne bir problem ne de hata mesajı aldık. Bugün aracı tekrar çalıştırmak istediğimizde ekranda gearbox faulty hatası aldık ve araç yine çalışmadı. Bir iki deneme daha yaptım ve arada yine water in diesel filter hatası verdi. Vaktim olmadığından araca aktarma yapamadım. Acaba sorun vites kutusunda mı yoksa benim araç aküyü şarj etmiyor da böyle saçma hatalar alıyorum. Fikirlerinizi ve önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.