Şimdi Ara

Windows Phone için BBM beta sürecinden çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Windows Phone için BBM beta sürecinden çıktı

iOS ve Android platformundan sonra kısa süre önce Windows Phone platformunda beta sürecine başlayan BBM mesajlaşma uygulaması nihai sürüme geçiş yaptı.

Hataları önemli ölçüde gideren ve performans iyileştirmeleri sağlanan uygulama yükleme sürelerini de en aa indiriyor. Uygulama modern bir arayüze sahip ve Windows sürümü de bu arayüzü temel aldı. 

BBM hesabı olanlar artık 4 büyük platformun kullanıcıları ile anlık olarak mesajlaşabilecek, video ve resim gönderebilecek. Karşı tarafında mesajı ne zaman aldığı, okuduğu ve yanıtladığını gösterebilen uygulama kendi paylaşımlarınızı yaptığınız kanal sistemine de sahip. 

BlackBerry mesajlaşma uygulamasını daha yaygın hale getirerek iyi bir fiyata alıcı bulmasını ve kötü giden mali tablolara bir nebze katkı sağlamasını istiyor. WhatsApp'ın 19 milyar dolar gibi rekor bir fiyatla satın alınması BlackBerry'nin de ufkunu açmış durumda. 

• İnstagramda bir el atsa 7 aydır beta

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uyanda balığa gidelim diye bir söz vardır bizim buralarda sayın haber sahibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bi instagram çıkamadı

• wp kaç yıl geriden geliyorsun
  • Darısı instagramın başına.

• Windows Phone iyi aslında şu sancıları bi atlatsa çok iyi olacak.

• Bbm iy ama Whatsapp kadar pratik değil. BlackBerry kullanıcısıyım ama Whtasapp kullanıyorum. Bir arkadaşını eklemek falan zor. Whatsapp direkt rehberindeki herkesle iletişim kurmanı sağlıyor ama bmm de ille pin, karekod vs gibi şeylerle ekleme yapmak getekiyor ya da ben öyle biliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: malatyaspor

Bbm iy ama Whatsapp kadar pratik değil. BlackBerry kullanıcısıyım ama Whtasapp kullanıyorum. Bir arkadaşını eklemek falan zor. Whatsapp direkt rehberindeki herkesle iletişim kurmanı sağlıyor ama bmm de ille pin, karekod vs gibi şeylerle ekleme yapmak getekiyor ya da ben öyle biliyorum

bbm kullanmıyorum ama o da rehberi görüyor biliyorum

• Şimdi bu bbm hala en güvenilir mesajlaşma uygulaması durumundamı
  • bb gerçekkten güvenli. android apk larını yüklerken izinlere müdahale edemiyorsunuz ama build for blackberry uygulamaları yüklerken izinleri tek tek ayarlayabiliyorsunuz. mesela sadece flash ışığını yakan bir uygulamanın dosyalarınıza rehberinize sosyal hesaplarınıza erişimini engelleyebiliyorsunuz...

• Bu BBM nin artısı ne arkadaşlar anlamadım bu programı kurdum geri sildim,whatsapp gibi bir şey mi eğer öyleyse bunu kullanmak için en önemli sebep nedir?
  • sorsan güvenlik. kayıtları 3 ncü firmalarla paylaşmıyorlarmış
  • Merak ettim, denicem şunu
  • oktayakgoz kullanıcısına yanıt
    Millet hastası olmuş şu programın, sırf bunun için mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: melihgezer

ne olacak başka. İnterpol yada fbi tarafından aranıyorsan. tam senlik
  • oktayakgoz kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktayakgoz

quote:

ne olacak başka. İnterpol yada fbi tarafından aranıyorsan. tam senlik

Millet bulmuşta bunuyor
  • quote:

Bu BBM nin artısı ne arkadaşlar anlamadım bu programı kurdum geri sildim,whatsapp gibi bir şey mi eğer öyleyse bunu kullanmak için en önemli sebep nedir?

Dosya paylaşımı da yapabilirsiniz Whatsapp da sadece resim müzik video gidiyor ama bbm de Excel dosyası dahi paylaşabiliyorsunuz...

• @ekrem71 Siz ne zaman beta sürecinden çıkmayı düşünüyorsunuz?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.