Şimdi Ara

Google akıllı fotoğraf araması yapan Jetpac'i satın aldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Google akıllı fotoğraf araması yapan Jetpac'i satın aldı

Hizmetlerinin geliştirilmesi adına irili ufaklı pek çok firmayı satın alan Google'ın son hamlesi Jetpad adlı bir girişime oldu. Akıllı fotoğraf arama teknolojileri geliştiren Jetpac Google bünyesine katıldı.

Jetpac akıllı fotoğraf arama algoritmaları sayesinde Instagram'dan resimler tarayarak şehirler için gezi rehberleri hazırlıyor ve seyahati sevenler için iyi bir alternatif haline geliyor. Gezi rehberleri; görülecek en iyi 10 mekan, yapılacak en iyi 10 dışmekan macerası gibi setlerden oluşuyor. 

Google'ın Jetpac teknolojilerini, büyümekte olan seyahat hizmetleri için kullanacağı tahmin ediliyor. Satın almanın bedeli ise açıklanmadı.  

Kaynak:http://www.jetpac.com/

• Hayırlı olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güle güle kullansın google amca
  • yakında donanımhaberede teklif götürür
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

yakında donanımhaberede teklif götürür

Simdiye kadar hic forum sitesi aldiklarini duymadim.Bence buraya da goz dikmezler .

• #ŞARBAY# kullanıcısına yanıt
    Yukaridaki arkadas isi sakaya vurmus ama gercek yonuyle bakmak gerekirse insana ihtiyac duymadan tarama yapabilen algoritma gelistiren firmalari satin aliyor google. Satin alma haberlerini goz onunde bulundurunca sonuc bu oluyor. Forum sitesini ne yapsınlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neden bu siteleri alıyorlar. Bu arada 11k mesaj ??

• Adamlar siteyi değil teknolojiyi alıyor.
  • Google çoğu site firma buyuyup basina dert olmadan satin alip isini bitiriyor.Yilanin başını kucukken eziyor bir nevi.

• güle güle kullansın bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cicimaviş -- 19 Ağustos 2014; 8:17:15 >
  • programlamadan anlıyorum ama proje üretemiyorum diyen arkadaşlar beni eklesin :D

• quote:

Orijinalden alıntı: CoMMaNDeRCX

Google çoğu site firma buyuyup basina dert olmadan satin alip isini bitiriyor.Yilanin başını kucukken eziyor bir nevi.

Alakası yok. Kendi ekosisteminde kullanmak için. Geliştirici ekibi de Googlea katılıyor. Geçende satın alınan bir geliştiriciyle konuşmuştum. Baya mutlu görünüyorsun demiştim. "dont you know, we are rich now" gibi bir cevap vermişti.

• merhaba bi sayfam var ve 400 kişiye ulaşırsam hediye makro filtre alacagım. suan 292 kişi lütfen destek verin. teşekkür ederim. https://www.facebook.com/pages/Amat%C3%B6r-Foto%C4%9Fraf%C3%A7%C4%B1l%C4%B1k/483313008438669?ref=hl

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.