Şimdi Ara

mezunlar çalışmalar nasıl gidiyor ne çalışıyorsunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
2
Favori
1.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mezunlar çalışmalar nasıl gidiyor ne çalışıyorsunuz?
    ve ne zamn başladınız çalışmaya

• up
  • ramazanın ortasında basit bi mat1 kitabı almıştım bıtmek uzre. ygs fen ve turkce tekraryı yapıyorum bı yandan
  • Bayramdan sonra başlamıştım şimdilik bi sıkıntı yok olmaz da inşallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaRKSiDeRS55

ramazanın ortasında basit bi mat1 kitabı almıştım bıtmek uzre. ygs fen ve turkce tekraryı yapıyorum bı yandan

günde kaç saat çalışıyorsunuz ve hangi kaynakları kullanıyorsunuz
  • fatih1311 kullanıcısına yanıt
    gunde 2-3 saat. fem simetriler ve palme soru bankaları
  • Bende bugün başladım 2-3 saat oldu geometri 0 karekök çözeyim dedim geometrim iyi değildi de bu kitap da çok kolay geldi,ne yapsam bilmiyorum boşa çözüyormuşum gibi geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gEnya -- 17 Ağustos 2014; 13:57:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaRKSiDeRS55

gunde 2-3 saat. fem simetriler ve palme soru bankaları

günde bi dersi mi çalışıyorsunuz yksa farklı farklı derslerimi çalışıyorsunuz
  • gEnya kullanıcısına yanıt
    o kitap çöp tavsiyem antremanlarla geometriyi hemen bitirip adam gibi bir soru bankası bitirmeniz
  • Çok önerdiler burda aldırdılar daha çok ilerlemedimde başlarda çok çok basit gerçi bilinen konular olduğundan hiperbol da felan tökezlerimde neyse antremanlarla ya da bakıyım bugün
    gunde 2 ders mat-fizik geometri-kimya şeklinde
  • arkadaşlar ygs lys sayısala bu günden itibaren ders çalışmaya başlıyacam. Konu konu bi ders programı arıyorum bilen uygulayan varmı acaba? Yani bu hafta şu konuyu haftaya şunu bitir hafta sonu şunun tekrarını yap diye güzel bi program arıyorum. Konuların değerini zorlugunu bilmiyorum ygs alt yapım güzel lysde sıfırım bölümüm yüzünden hiç bi dersi bilmiyorum. sbs trigonometrim bile çok zayıftır. Mesela geçen sene aklım çok karışıktı önce ne yapıcagımı bilmiyordum lys diye yola çıkdım sadece ygs çalıştım. Dershaneye hiç gitmedim arkadaşım anlattı ilk önce bazı lys konularını anlatmışlar en son ygs anlatmışlar bende böyle yapmak istiyorum bu konuda yardım edebilecek varmı?
  • sadece mat1 ve geo çalışıyorum. Diğerlerine başlamadım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sayisaldim ama bu sene tmden hazirlaniyorum 2 gun once basladim mat1 calisiyorum sadece gunde ortalama 3 saat

• up
  • Sinavdan geldik iste:)
    Tmyim baya fen de cozdum nolmus la bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: salih uçan

Sinavdan geldik iste:)
    Tmyim baya fen de cozdum nolmus la bana.

sınıf belirleme sınavı mı ?
    hangi dersanedesin biz daha olmadıkda o yüzden srdum
    Fem.
    12lerin sinif belirlemesiydi galiba ama biz de girdik,Eylul'un sonunda normal sinif sinavi.

• biyoloji asılıyorum şimdilik hedef tıp-diş olduğundan ayrı bir önem verilmesi gereken ders.
  • günde 2-3 saat 12.sınıf konuları çalışıyorum,ayrıca dershanenin başlamasını bu kadar istediğimi tahmin edemezdim,güzel bir sene olacak inşallah,okul yok,saçma sapan proje ödev vs. yok
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.