Şimdi Ara

Yaptığım Kaza ve Yaşadıklarım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün karacaahmet mezarlığının orada 30 km hızla (öndeki araç da 30-40 ile seyrediyordu) gidiyordum,aramızda da 10-15 m mesafe var.Yan yoldan bir anda araba çıktı,öndeki araç ani fren yaptı,ben de fren yaptım ve yanından geçmeye çalışırken öndeki araç sola döndü ve ona çarpıp düştüm.Kask olmasa kesin beyin kanaması geçirmiştim.Neyse,bacağım yaralandı biraz.Çarptığım adam sağolsun beni önce hastaneye,sonra da eve götürdü.(asıl suçlu olan kaçtı) Bacağıma pansuman yapıldı,önemli bir şey yok.Akşam babam eve geldiğinde benim suçlu olduğumu söyledi.Artık hayatımın anlamı diyebileceğim bisikletin bana yasak olduğunu söyledi.Anlayacağınız bisiklet 1500 km sonunda artık haram bana...

• Öncelikle çok geçmiş olsun hocam, bisikletle hız yapmak gerçekten sıkıntı olabiliyor .
  • Geçmiş olsun kask kullanımı gerçekten hayatı önem tasiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • büyük geçmiş olsun. istanbul trafiğinde hele karacaahmet in oralarda 10-15km yi geçmemek lazım, heryer araba kaynıyo mübarek. bu da senin için bi ders ve tecrübe olmuştur. zamanla ailen de unutur kazayı tekrar başlarsın bisiklete, canını sıkma. bu arada seni hastaneye taşıyan sürücüye de helal olsun diyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle geçmiş büyük geçmiş olsun ucuz atlaşmıssınız

Bi süre önce forumda kask ne kadar önemli tarzında bi konu açılmıştı herkes gereksiz olduğunu idda ediyordu hayretler içinde kalmıştım, umarım önemini anlıyacakları bi kaza geçirmezler

30 km çok da süratlı anlamına gelmiyorki sizin zaten bi hatanız yok

Kaportamız vücudumuz sonuçta ebebeyinlerin biraz tutumlu yaklaşması normal, babam hep şey der bi araba çarpsa durmaz kaçar o durum başınaza gelmiş sanırım :S

Biraz ara verin hem siz hem evdekiler biraz rahatlasın ama kesinlikle bırakmayın kazanmış olmasınlar araba sürücüleri

Kazasız belasız sürüşler dilerim

• Geçmiş olsun hocam sürücüler sadece kendilerini düşünüyorlar park halindeyken bir anda çıkıyorlar hergün başımıza geliyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.