Şimdi Ara

HP Touchpad'i sonunda KIRDIK!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, daha önce de konusunu açtığım HP Touchpad'in servisten daha da bozuk halde geri gelmesi ve üstüne üstlük kullanıcı hatası denmesinden sonra şikayetlerime rağmen bir sonuç alamadım. Hikayeyin ilk kısmını daha önce de ŞURADAKİ konuda size anlatmıştım.

Ben de yıllar içinde duran lanet tableti çalıştıramamış, başka markanın ürünlerine geçtim. Eve döndüğüm şu günlerde de ilk önce iki arkadaş tabletin anakartını söküp fırınladık. Sonuç hüsran olunca da hıncımı alıp stres atmak için çalışmayan tabletin kasasının ne kadar dayanıklı olduğunu görmek için teste tabii tuttuk. Çok da zevkli oldu anasını satayım

Bundan sonra KİPA'dan ya da GOLD'dan ucuz da olsa elektronik ürün alan, aptal saptal ESS Elektronik Servis Çözümleri gibi servis firmalarıyla uğraşmak zorunda kalan ne olsun! Canım Apple'ın müşteri hizmetlerini azıcık örnek alsınlar.

Uzunca bir video çektik ve şu an hazırlıyoruz ama sıcağı sıcağına kısa kesitlerden oluşturduğumuz fragmanı hemen aşağıya ekliyoruz. İyi seyirler!!

İnceleme videosu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onder.t -- 17 Ağustos 2014; 18:21:51 >

• Takip

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takipleyelim :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana gönderseydiniz la
  • Napacağdın ki her şeyi bozuk aleti

Neyse, 20 dk'lık bir video çıktı ortaya. Montajlaması bitince ilk mesaja ekleyeceğim.
  • Video ilk mesaja eklenmiştir arkadaşlar, iyi seyirler. 1080p olarak yüklediğimiz videoyu da 360p olarak açan youtube'a da bravo!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.