Şimdi Ara

50 Cent ve Intel biyometrik bir kulaklık geliştirdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• 50 Cent ve Intel biyometrik bir kulaklık geliştirdi

Apple tarafından satın alınan Beats Audio firmasının haricinde bir sanatçı tarafından kurulan diğer bir kulaklık firması SMS Audio olarak ön plana çıkıyor. 50 Cent tarafından kurulan SMS Audio biyometrik sensörlere sahip yeni bir kulaklık modeli tanıttı. 

Intel ile işbirliği sonucu ortaya çıkan SMS Audio BioSport, kullanıcının nabız değerlerini ölçüyor. Bluetooth üzerinden akıllı telefonlara bağlanan kulaklık bu değerleri istatistik olarak sunduğu gibi RunKeeper uygulaması ile senkronize olarak fitness hedefleri esnasında kullanıcıyı motive ediyor. İlerleyen aylarda daha fazla fitness uygulaması kapsama alanına alınacak.  

Optik sensörler kulakiçi kulaklığa entegre edilmiş. Kulaklığın kendisinin güce ihtiyacı yok. Ancak sensörler ölçüm ve iletişim için gerekli olan enerjiyi altın kaplama 3.5mm jak üzerinden bağlandığı akıllı telefondan alıyor. Enerji aktarımı düşük olduğu için bataryayı fazla yormuyor. Kulaklıkta ayrıca bir mikrofon da mevcut. 

Ölçümlerin sağlıklı olması için kulaklıklar dış sesleri ve nefes alma sesinizi engelliyor. Kulaklıklar IPX4 sertifikası ile ter, yağmur gibi su değmelerine ve toza karşı dayanıklı. Yılın sonlarına doğru piyasaya çıkacak ürünün fiyatı belli değil.  

Kaynak:http://www.digitaltrends.com/music/50-cent-sms-audio-biosport-headphones-intel/#!bDTW0U

• Kulaklıkları güzel tasarımlarıda başarılı olmuş
  • Fiyati da iyi olursa kapis kapis gider.. ozelliklerini ve tasarimini begendim

• Bence 50 Cent olmalı fiyatı.

• 50 cente bak hele

candy shop diye model de çıkarırsa şaşırmam
  • Bende fiyatı 50 cent zannettim :)

• 50cent ve kulaklık ne alaka onu çözemedim... Rapçiler kulaklık uzmanı mı oldu şimdi. Beyerdynamic, koss, senheiser falan dükkanı kapatsın gitsin en iyisi.
  • Bu tarz kulaklıkları tercih edenler ses kalitesine, teknolojiye pek önem vermediğini düşünüyorum piyasada Beats kulaklarından çok daha kaliteli ve fiyat olarak daha uygun kulaklıklar var ama adamlar iyi pazarlama stratejisi takip ettikleri için millet bu ürünleri tercih ediyor. Eğer 50 cent'de Beats'in yaptığı gibi klipler de falan bu kulakları gösterilse diğer ünlülere para verip kulaklıkları kullandırırsa millet özenip alacaktır.
  • 50 Centten sonrasını okumadım.
  • 50cent ne alaka

• bende bi kulaklık var

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.