Şimdi Ara

Yanyana Bilet Almak 2 Passolig Kartla

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
0
Favori
41.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba bir arkadaşımı beşiktaş maçına götürüyorum yanyana oturmak istiyoruz iki tane passolig kartımız var . Bilet alırken 2 bilet olarak yanyana aynı passoligden alsak sorun olur mu yoksa ayrı ayrı mı alalım?

• 2 adet bilet alabiliyorsunuz ama girişte nasıl olur bilmiyorum çünkü passoligin sahibi sizsiniz ve kartınıza yüklü 2 yan yana bilet var. Yanınızdaki arkadaşa stada almak için nasıl bi prosedür uygularlar bilmiyorum. TTTCsini alıp sokarlar sanırsam.
  • Bilet hediye etme veya aktarma tarzi bisey yok muydu bu sistemde?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xBerk

Bilet hediye etme veya aktarma tarzi bisey yok muydu bu sistemde?

Aa aynen teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winston Smith

Arkadaşlar merhaba bir arkadaşımı beşiktaş maçına götürüyorum yanyana oturmak istiyoruz iki tane passolig kartımız var . Bilet alırken 2 bilet olarak yanyana aynı passoligden alsak sorun olur mu yoksa ayrı ayrı mı alalım?

Transferle falan uğraşmaya hiç gerek yok. Mesela kombine alırken 2 adet seçiyorsun, bir ileri aşamaya geçtiğinde seçtiğin iki koltuk için de tc kimlik no girerek koltukları tanımlatıyosun.
    Tek önemli olan, girilen iki TC kimliğe ait passolig olması. Ki zaten ikinizin de passolig kartı varmış.
  • Bir şekilde tribüne girin olimpiyatta olduktan sonra yan yana oturursunuz zaten
  • Tamamdır hallettim arkadaşlar teşekkürler.
  • quote:

Tamamdır hallettim arkadaşlar teşekkürler.

Nasıl hallettiniz acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin_kaya

quote:

Tamamdır hallettim arkadaşlar teşekkürler.

Nasıl hallettiniz acaba.

Direk bileti alırken ikinci bilet alma seçeneği çıktı orada arkadaşımın tc kimlik nosunu girdim kabul etti bileti onun pasologiine aldı
  • Eyvallah. Biz de bu hafta ilk denememizi yapacağız bakalım.
  • yasin_kaya kullanıcısına yanıt
    Hocam iki kişiye tek hesaptan bilet almayı denediniz mi acaba?
    Şimdi ben de denemek için Bursaspor - Gençlerbirliği maçına girdim, TC lerimizi yazdım TANIMLA butonuna bastım. İsimlerimiz göründü ve ileriettim.

Şu an ödeme ekranı geldi, bu kısımda passolig kartımın içerisinde mutlaka para olması mı gerekiyor yoksa direk kredi kartından ödeme seçeneği var mı biliyor musunuz?
  • passolig kredi kartı özelliği yoksa içerisinde para olması lazım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.