Şimdi Ara

Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
2.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4 sokak serserisi , aralarında para toplayarak, en iyi kumar oynayanı, büyük bir oyuna gönderirler.
    ama oyun , bekledikleri gibi gitmediği gibi, büyük bir borcun altına girerler.

imdb puanı 8

oyuncular, oyunculuk, kurgu, hepsi çok iyi.

benim de , arşivimde bulunan ve en sevdiğim filmlerden biridir.

snatch ı sevenler, soygun filmlerini sevenler, bunu da beğeneceklerdir zannımca

Tür:Komedi
    Yönetmen:Guy Ritchie
    Yapım:1998, İngiltere , 107 dk
    Oyuncular:Jason Flemyng , Dexter Fletcher , Nick Moran , Steven Mackintosh
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• izlenesi bir filmdir,tavsiye edilir...snatch tarzı...
  • tek kelimeyle mükemmel bir filmdir snach den daha iyi
  • bence de snatch den daha iyi ama guy ritchie nin başka filmi de yok be kardeşim en son biri çekim aşamasındaydı o ne oldu acaba

son olarak benim de en sevdigim filmlerden biri oldugunu ekliyeyim çok eğlenceli ya özellikle de herkesin birbirini öldürdügü sahneler müthiş
  • bence de snatch'den daha iyi ama izlememiş olanlar için fikir olsun diye öyle dedim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: akidibol

bence de snatch den daha iyi ama guy ritchie nin başka filmi de yok be kardeşim en son biri çekim aşamasındaydı o ne oldu acaba

son olarak benim de en sevdigim filmlerden biri oldugunu ekliyeyim çok eğlenceli ya özellikle de herkesin birbirini öldürdügü sahneler müthiş

Son filmi Revolver. Çok güzel bi film olmuş. Yalnız filmi anlamak baya zor. Kafa karıştırıcı ve de filmde çok güzel felsefik replikler var. tavsiye ederim.
    http://www.beyazperde.com/film/2812

• Biraz daha gaz verin arşivde duruyor film ne zaman izlicem bende bilmiyorum.

Zevki ertelemek zevki arttırırmış

Bir replik daha yazayım Zevk ,zevk zevk ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raskolnikov -- 2 Ekim 2006; 20:16:07 >
  • arkadaş atlamış jason satatham la sarkıcı stingde oynuyo
  • Bencede çok iyi bir film snatch yanına yaklaşamaz
  • çok çok iyi bir film kesinlikle izleyin, zaten jason satatham varsa hiç kaçırmam, diğer oyuncular da,filmin kurgusu fevkalade
  • sıkılmadan izlemişim güzel bi filmdi kumarı her zaman sevmişimdir zaten ama 98 yapımı olduğu için vizyon filmlerin üzerine izleyince biraz bocaladım açıkçası...
  • ya arkadaşlar ben bu filmi ailem ile izleme hatasında bulundum. herkes film süper diyor diye topladım ekran başına milleti.ancak 15 dk dayanabildi bizimkiler. her 2 cümleden biri küfür içeriyor. bende yoğun istek üzerine filmi kapattım.ben nerden bileyim bol küfürlü olduğunu. neyse sonra tek başıma izledim.:D film hakkaten güzelmiş.ama bence aile ile izlencek bir film değil.siz siz olun benim yaptığım hatayı yapmayın.sonra sıkıntılı anlar yaşıyorsunuz.

• quote:

Orjinalden alıntı: nokya6260

ya arkadaşlar ben bu filmi ailem ile izleme hatasında bulundum. herkes film süper diyor diye topladım ekran başına milleti.ancak 15 dk dayanabildi bizimkiler. her 2 cümleden biri küfür içeriyor. bende yoğun istek üzerine filmi kapattım.ben nerden bileyim bol küfürlü olduğunu. neyse sonra tek başıma izledim.:D film hakkaten güzelmiş.ama bence aile ile izlencek bir film değil.siz siz olun benim yaptığım hatayı yapmayın.sonra sıkıntılı anlar yaşıyorsunuz.

bazen çeviriyi yapan arkadaş film başlarken not düşüyo sağolsun bol küfür içerir die hemen kapatıyoz filmi
    the weather man de başıma gelmişti benimde

• anti parantez :p

lafı geçmişken thw weather man de çok komikmiş devetoynağı nın adamın gözünü önüne gelmesi olayı çok iyi....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jason B.

anti parantez :p

lafı geçmişken thw weather man de çok komikmiş devetoynağı nın adamın gözünü önüne gelmesi olayı çok iyi....
    Tam binaya girerken babasının seslendiği sahnede çok komikti bence

Bu arada filmi hala izlemedim
  • dün izledim..müthişti gerçekten

bu akşam da Snatch. (2000) izleyeceğim... imdb de her ikisi de ilk 250 de...
  • Snatch filmi harikaydı.İnşallah bu filminde DVD sini bulup kiralarım
  • Türünün en iyilerinden denebilir.Az önce izledim, türün sevenlerine tavsiye edilir.
  • Snatch,
    Lock, Stock and Two Smoking Barrels,
    Revolver,
    ve de sonuncu RocknRolla....

Hepsi birbirinden güzel ve hareketli filmler mutlaka izlemenizi tavsiye ediyorum...
  • Çok sağlam film. Zaten bu kadronun beraber oynadığı bir kaç film var. Hepsi şahane.
    Bu filmin üstüne bir de bunları izleyin.

Mean Machine
    Snatch

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.