Şimdi Ara

2si1 'Bastımı gider' Teknoloji ve Oyun programı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
1
Favori
4.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2si1'in bu bölümünde DirectX 12 ile başlıyor, gamescom ile devam ediyor, Radeon 285'i yorumluyor, Playstation 4 10 milyon satmış vay be diyor eskiyi yad ediyor, gülüyor, eğleniyoruz. Sizi de bekleriz :)

• oh be sayfa yenileyip duruyodum

• Sonun da :)

• Gece gece canm sklıyordu iyi oldu yüklediğiniz şimdi.Telefona bildirim gelirgelmez açtım şimdi izliyecem

• Çok Dolu Bir Program olmuş

• Logoyu Yeni Logo Yaparsanız Daha Canlı Gözüküyor

• izliyelim bakalım :D

• Yorumların oylanması neden kaldırıldı?

• video 23:59 da yüklenmiş sanki bilerek beklenmiş gibi
  • Talha yok!

• + - olayının kalkması iyi olmamış bazen yorumlarda okunan, bilmeyen kişiyi yanlış yönlendirebiliyor siz sosyalleşelim diyorsunuz ama + ve - yi kaldırarak insanların yorumlarının beğenisine ve karşı çıkan tarafı ortadan kaldırıyorsunuz. haliyle donanımhaberin tam ihtiyacı olan şeyi yani siteyi olan hareketliliği kaybettiriyorsunuz. Ben sırf + ve - lere göre konu hakkındakitleyi kafamda çıkarırken. artık yorumları okuma ihtiyacı duymuyorum.

İyi çalışmalar..

• quote:

Orijinalden alıntı: RushEpicsTR

+ - olayının kalkması iyi olmamış bazen yorumlarda okunan, bilmeyen kişiyi yanlış yönlendirebiliyor siz sosyalleşelim diyorsunuz ama + ve - yi kaldırarak insanların yorumlarının beğenisine ve karşı çıkan tarafı ortadan kaldırıyorsunuz. haliyle donanımhaberin tam ihtiyacı olan şeyi yani siteyi olan hareketliliği kaybettiriyorsunuz. Ben sırf + ve - lere göre konu hakkındakitleyi kafamda çıkarırken. artık yorumları okuma ihtiyacı duymuyorum.

İyi çalışmalar..

Katılıyorum.
    Yaptığınız en mantıklı işlerden biri +,- olayı idi mesut bey. Tekrar devreye girerse kullanıcıların konuda genel izlenimi ölçülebilir.
    Saygılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eleştirmiş gibi olmasın ama "bastımı" değil "bastı mı" olacak.

• İzleyelim :)

• Arkadaşlar Merhaba,

Artık artı eksi yok zira varlığında fanatikler nedeniyle insanlar fikir paylaşmaya korkar hale geldiler. Karşı fikirlere tahammülü olmayanlar sadece karşıt görüş yer aldı diye düzgün bilgi paylaşımlarını eksiye boğar oldular.

Artık eskisi gibi konu hakkında fikri olan fikrini paylaşacak. Amacı en üste çıkayım başka bir şey olmasın diyenler ise bu sistemde yer bulamayacak.

Sevgiler,

Mesut Çevik

• quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

eleştirmiş gibi olmasın ama "bastımı" değil "bastı mı" olacak.

hocam yanlış olmasında oradaki 'mı' soru eki değil haliyle birleşik yazılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RushEpicsTR -- 16 Ağustos 2014; 0:34:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

eleştirmiş gibi olmasın ama "bastımı" değil "bastı mı" olacak.

Soru anlamında kullanım yok yazım doğru.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahahha ps4 ile xbox 1 karşılaştırılırken efsana şahin ferrari yarışını bize göstermeniz direk yarıldım ahhaahah

• Forum destekte de belirttim zihniyet aynı pire için yorgan yakmaya gerek yok...

Tamam fanlar liseliler kol geziyor ama biz buraya haber için değil yorumlar için giriyoruz sadece editörün açısından mı bakalım konuya...

Keşke bir yönetici atasaydınız tamam yine sıkıntı çıkabilirdi ama mağduriyet azalırdı gerekli kişilere de anasayfada +- basma(malum görebiliyorsunuz) veya yorum atma yasağı getirirdiniz...

Ki sıcak fırsatlarda bir yöneticimiz vardı şahsen kendisi canavar gibi :))

Anasayfa da ülkem gibi yönetilir oldu benim naçizane düşüncem...

İyi forumlar

• Mesut Bey, video nun başlarında ufak bir karıştırma yaptınız R9 285 yerine bolca "GTX285" diyorsunuz
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.