Şimdi Ara

Eca kombi kırmızı ışık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kombim 1 yıl kadar çalışmadı. Yeni kiracı ile açtık tekrar toplasak 4 ay falan kullanıldı ürün şimdi teknik servisi aradığımda kırmızı ışık hatasını nasıl düzeltirim diye sordum fakat çözemedik. Reset tuşuda kırmızıdan çıkaramadı. Ekranda 1 yada 6 hatası veriyor.

Teknik servis gelecek fakat aklıma düştü akşam akşam çok masraflı olmazsa sevineceğim. Önerebileceğiniz bir çözüm var mı ?

• Beyni değişecek dendi bu garanti kapsamındamıdır? Değilse Çok masraflı bir parçamıdır?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ustalardan hiç bilgi verecek yok mu :I
  • Skylined kullanıcısına yanıt
    Normalde garanti kapsamında olması gerekiyor, hatalı voltajdan dolayı yanmış derlerse garanti dışı bırakmaya çalışırlar. Ücret konusunda bilgi sahibi değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebza

Normalde garanti kapsamında olması gerekiyor, hatalı voltajdan dolayı yanmış derlerse garanti dışı bırakmaya çalışırlar. Ücret konusunda bilgi sahibi değilim.

O zaman ben üzerinde bizzat o yanığı göstermelerini isterim. Bir şekilde bana kabul ettirmeleri gerekli diye düşünüyorum. Kazık yemek istemiyorum. Uygun olur mu kart üzerinde voltajdan dolayı vs sorunu anlaşılır mı ?
  • Skylined kullanıcısına yanıt
    Elektriğe bağlı olarak garanti dışı bırakmaya çalışırlarsa bölgenizdeki elektrikte sorun olmadığını, diğer elektronik aletlerde sorun olmadığını v.s. gibi bişeyler söyleyin gerekirse biraz da agresif tutum sergileyin ve merkezi arayacağınızı hatta yanlarında ECA çağrı merkezini arayın gerekiyorsa, muhtemelen garanti dahilinde onarılır.
  • Bagirip cagirmayla..is olmaz..sakin ha
    Kartin uzerindeki voltaj yanigini gorurseniz. Ucretini odeyin
    Ama bence kart degil pompa durdugu icin limit atmis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.