Şimdi Ara

★ Sony Xperia Z2 Yan Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ana konudaki kasa açıklığı, lens kayması ve bununla paralel seri numarası muhabbetinden bıkmışlar için soluklanma alanıdır. Hassasiyetiniz için teşekkür ederiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• +1

• Rizörv

Ekleyin beni

• 10 gün içinde telefonu alacak biri olarak önlerden
  • beni de ekleyin. şiştim ana konuda ki sürekli aynı muhabbetlerden...
  • Daha iyi oldu be
  • Z2 min gizli menüsünde calibration ve testlerde de battery health testi gözükmüyor nedeni ne olabilir?
    Bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.
  • Ohh be sonunda.

• takip ediyodum orayı bıraktım boş muhabbet geçiyo gerçekten
  • telefon süper,
    uzun zamandır akıllı telefon kullanıyorum. her zaman telefonlar için su geçirme özelliğini gereksiz bulmuştum.
    geçenlerde aynı ortamda yaşadığımız sulu bir deneyim sonrasında arkadaşın lg-g2 tlfnu su kaçması sonucu çalışamaz hale gelirken,
    benim Z2 o yağışlı ortamda video çekimi yapıyordu :)
    z2 mi şimdi daha bir seviyorum:)
    sırf bu özelliği için bile alınır.
  • ı aşırı ısınma problemi yok mu kimsede ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: antika1211

ı aşırı ısınma problemi yok mu kimsede ?

ben cihazımda aşırı ısınma sorunu görmedim. cihaz ısınıyor ama her cihaz kadar ısınıyor ki buda normaldir. bize fazla ısınıyor hissini veren arka kısmında cam olması diye düşünüyorum..
  • Isinma sorunu bence kasa malzemesl ile alakali hemen isinip hemen soguyor cunku iletkenligi fazla kasanin

Benim sorunum telefon cekmiyor kafasina gore davraniyor haliyle internet de sorun yasiyorum simdi servise gondersem bi sonuc alabilir miyim cunku bi cekiyor bi cekmiyor orada yuksek ihimal calisacak . Hata yazilimsal gibi de durmuyor bana bi fikir verir misiniz su an emektar galaxy s2 yi kullaniyorum internet icin

• quote:

Orijinalden alıntı: tyth2

Z2 min gizli menüsünde calibration ve testlerde de battery health testi gözükmüyor nedeni ne olabilir?

İlginç, araştırmak lazım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6EF013079 -- 16 Ağustos 2014; 14:23:27 >
  • pacasi_camurlu kullanıcısına yanıt
    Bir sorun olduğunu düşünüyorsan servise gönder, gereğini onlar yapsın, forumda yazmak çare değil bu sorunla ilgili olarak.

• quote:

Orijinalden alıntı: User Friend

quote:

Orijinalden alıntı: tyth2

Z2 min gizli menüsünde calibration ve testlerde de battery health testi gözükmüyor nedeni ne olabilir?

İlginç, ataştırmak lazım...

bu bende de gözükmüyor ne telfon seçmişim maşallah

anlaşılan servise göndereceğim bakalım ne diyecekler
  • Bu sabah delilik yaptım telefonu sabunla yıkadım tabi haldur huldur değil özenle durulayıp kurulduktan sonra hoparlörden ses gelmedi geliyosa bile çok az ve boğuk komprosör ile fazla hava basmadan hoparlörün olduğu yere kulaklığın olduğu yere nerde ne kadar delik varsa hafif hafif hava sıktım hava sıktığım yerlerden kalan sular çıktı ufak tefek,tekrar kuruladım canavar gibi çalışıyo valla böylelikle kendim test etmiş oldum su testinden başarı ile geçti...

• 2-3 hafta icinde telefon almayi dusunuyorum htc one m8 lg g3 32 gb veya xperia z2 alacam gonlumden z2 geciyo ama her yerde telefondaki bozuk partilerden dandik kulakliklardan bahsediliyo siz kullanan arkadaslara soruyorum cidden bu kadar fazla sorunu var mı ve z3 un tanitimi yapilacagi soyleniyor 3 eylulde ifa da sizce z3 almaya deger mu cunku pek bi fark olmayacak gibi konusulan donanimlara gore

• Lion_Army kullanıcısına yanıt
    Sabun kullanma sen yine de

• byzyga B kullanıcısına yanıt
    Kulaklık işini görür, acelen yoksa z3'ün de tanıtımını bekleyip karar verebilirsin...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.