Şimdi Ara

Papa'dan Emre'ye davet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Katolik dünyasının ruhani lideri, 1 Eylül'de düzenlenecek Barış İçin Dinlerarası Maç organizasyonuna Fenerbahçe'nin kaptanını da çağırdı. Papa Francesco, dünyadaki savaşlara dikkat çekmek amacıyla Roma Olimpiyat Stadı'nda oynanancak maç için Emre'yi bizzat aradı. 33 yaşındaki yıldız, Papa'nın "Bu mücadelede seni de görmek istiyoruz" sözlerinin ardından teklifi hemen kabul etti. Kuküp yönetiminden de izin alan Emre'nin, 1 Eylül'deki organizasyonda boy göstereceği öğrenildi.

Karşılaşmaya davet edilen Türk ve Müslüman ilk futbolcu olan deneyimli orta sahanın, böyle bir yardım maçında yer alacağı için oldukça mutlu olduğu ifade edildi.

Geliri, Papa'nın belirleyeceği vakıflara ve yardıma muhtaç ülkere bağışlanacak olan maça; Messi, Buffon, Zidane, Zanetti, Roberto Baggio, Pirlo ve Samuel Eto'nun da katılacağı biliniyor.

Galatasaray'ın Uruguaylı kalecisi Fernando Muslera da Papa Francesco'nun isteğiyle düzenlenecek organizasyona davet edilmişti. Böylece farklı dinlerden dünya futbolunun yıldızlarını bir araya getirecek mücadelede, Süper Lig'den 2 oyuncu yer almış olacak.

http://www.fanatik.com.tr/2014/08/15/papadan-emreye-davet-382742

• Emre ve barış Umarım yalan haberdir
  • Mactan sonra hacli seferi baslamasa bari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emre'nin bazı yaptığı hatalar oldu ama bu ülke her zaman bir günah keçisi seçer ve siz ne kadar düzelmeye düzgün durmaya çalışsanızda sizi yine aynı duruma sokarlar.Emre rakibine çift dalar kartını görür.Rakip takım taraftarlarına veya armasına bi saygısızlık yaptığını ben hatırlamıyorum Zokora ile aralarında olayada halen inanmıyorum ama yapıp yapmadığı gerçeğini değiştirmez.Kendisi bu ülkenin gördüğü en kariyerli 3-5 futbolcudan birisidir.Sizinde sahada 3 metre yakınızdan yeni doğmuş çocuğunuza küfür etseler siz de her halde kendinizi tutamaz bişeyler söylerdiniz onlara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark_23

Emre'nin bazı yaptığı hatalar oldu ama bu ülke her zaman bir günah keçisi seçer ve siz ne kadar düzelmeye düzgün durmaya çalışsanızda sizi yine aynı duruma sokarlar.Emre rakibine çift dalar kartını görür.Rakip takım taraftarlarına veya armasına bi saygısızlık yaptığını ben hatırlamıyorum Zokora ile aralarında olayada halen inanmıyorum ama yapıp yapmadığı gerçeğini değiştirmez.Kendisi bu ülkenin gördüğü en kariyerli 3-5 futbolcudan birisidir.Sizinde sahada 3 metre yakınızdan yeni doğmuş çocuğunuza küfür etseler siz de her halde kendinizi tutamaz bişeyler söylerdiniz onlara.

Irkçılık mı yapması gerekiyor sövdüler diye? Zokora açık açık çıktı söyledi bana bilmem ne yaptığımın niggası dedi vs. diye. Ne olursa olsun yapmamalıydı, gol attıktan sonra rakip kulübelere küfür ede ede koşmasını saymıyorum bile. Savunacağım diye şekilden şekile girmişsin. Üstelik bu ilk vukuatı da değildi, İngiltere'de Newcastle formasıyla da aynısı oldu adı ırkçılığa karıştı.

• Gitsin daha gelmesin.
  • Eyvah Müslüman topçu Hristiyanları dövdü diye manşetler atılacak, din savaşı çıkacak.
  • Efsane bir futbolcu kendisi Dünyaca tanınıyor çağrılması normal.
  • quote:

Emre'nin bazı yaptığı hatalar oldu ama bu ülke her zaman bir günah keçisi seçer ve siz ne kadar düzelmeye düzgün durmaya çalışsanızda sizi yine aynı duruma sokarlar.Emre rakibine çift dalar kartını görür.Rakip takım taraftarlarına veya armasına bi saygısızlık yaptığını ben hatırlamıyorum Zokora ile aralarında olayada halen inanmıyorum ama yapıp yapmadığı gerçeğini değiştirmez.Kendisi bu ülkenin gördüğü en kariyerli 3-5 futbolcudan birisidir.Sizinde sahada 3 metre yakınızdan yeni doğmuş çocuğunuza küfür etseler siz de her halde kendinizi tutamaz bişeyler söylerdiniz onlara.

Emre hakettiği kartları görseydi tüm sezonları ortalama en fazla 10 maçla tamamlardı, o da hiç sakatlanmadığını varsayarsak.....

• quote:

Orijinalden alıntı: Mağara Avcısı

Mactan sonra hacli seferi baslamasa bari

ulan hay ben seni
  • quote:

Orijinalden alıntı: alone61

quote:

Emre hakettiği kartları görseydi tüm sezonları ortalama en fazla 10 maçla tamamlardı, o da hiç sakatlanmadığını varsayarsak.....

Toplam 13 maç oynamış zaten.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.