Şimdi Ara

Lütfen Yardım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler arkadaşlar öncellikle konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum forumda acemiyim -.- Sorunum şu İnternet hız testi yaptığımda indirme hızım 3.17 civarında çıkarken bir dosya indirirken 45 kbps ile anca indirebiliyorum.Bir arkadaşım benle aynı internet aynı modem kullanmasına rağmen 350-400 kbps hızla indirebiliyor.AKK aşmadım ve her türlü tarayacıyı denedim.Sizce sorun ne olabilir ? ( İnternetim Turkcell 8MBPS 50GB AKK )

• Öncelikle AKN yi aşmadığın halde neden bağlantı hızını 3.17 MBPS geliyor bunu musterı hızmetlerıne sormanız gerek ! Bunun dışında DNS ayarları ile onadınızmı ? Bence sorun Turkcell kaynaklı gibi gorunuyor
  • scofield57 S kullanıcısına yanıt
    Adsl hat değerlerinizi koyar mısınız? İndirdiğiniz site veya bilgisayardan farklılık gösterebilir.
  • Arkadaşlar sorunu çözdüm sanırım,dosya.co dan indirirken 70 kbps hızla indiriyordum aynı dosyayı mega.co dan 390kbps hız ile indirdim.Sorun bu sanırım ama tam olarak eminde olamıyorum cahilliğime sayın :) Turkcell den 8 mbps internet altım her ayda kuruşu kuruşuna ödüyorum akk yı aşmama rahmen speedtest de 3.17 çıkıyor bunu yarın müşteri hizmetlerini arayarak sonuna kadar şikayet edeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dbmaster

Öncelikle AKN yi aşmadığın halde neden bağlantı hızını 3.17 MBPS geliyor bunu musterı hızmetlerıne sormanız gerek ! Bunun dışında DNS ayarları ile onadınızmı ? Bence sorun Turkcell kaynaklı gibi gorunuyor

DNS ile dün oynamıştım ancak bugün geri normale döndürdüm sorun olabilir mi ? Sorun o yönden olabilirse nasıl düzeltebilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KüfürbazHaydoo

Adsl hat değerlerinizi koyar mısınız? İndirdiğiniz site veya bilgisayardan farklılık gösterebilir.

ADSL hat değerleri derken biraz daha açık yazabilirmisiniz ?
  • scofield57 S kullanıcısına yanıt
    Modeminize gelen sinyal değerleri 192.168.2.1 girip (tarayıcınıza yazarak) kullanıcı adı admin şifre superonline yazıp İNTERNET (WAN) DURUMUNDA Kİ DEĞERLERİ
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.