Şimdi Ara

Donanım Haber çantaları satışta (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
244
Cevap
1
Favori
12.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyat uygun olsa bile o nickler işi bozuyor maalesef.
  • Fiyatlandırma konusunda firma çok kötü davranmış. Bence çok fazla bir talep olmaz. Firmanın yurtdışı odaklı satış yaptığı göz önüne dahi alınsa fiyatları pahalı. Firmanın sitesindeki diğer notebook çantaları 22-30 dolar arasında. Bunun sitedeki indirimsiz satış fiyatıda en fazla 50 dolar eder. 120 lira bir çantaya vereceksem bavul alırım kazaklarımı da koyorım. Ve çantalar hafif değiller. Alacak kişiler bunları göz önünde bulnundurmalılar.

• ben bu çantanın içine 14"lik ultrabook'umu koysam içinde göbek atar amuda kalkar.
  • Mobiller için ekran görüntüsü atabilecek var mı? Videoyu açamıyorum internet kötü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Transformers'ta keşke üye isimleri olmasaymış. İlk oylamada Transformers'a oy vermiştim. Almayı düşünüyordum. Ancak o logo altına o isimler keşke olmasaymış. Logodan belli oluyor zaten DH olduğu. Üye isimleri işi bozmuş.
  • O çantalar o para etmez, almayın.

• Çok güzel görünüyor ama çokta pahalıymış.
  • Öncelikle emeginize sağlık ama fiyat...

• Çok pahalı

• Arkadaşlar Merhaba,

Videoda söylüyorum yazılı olarak da yazıyor ama görüyorum ki büyük çoğunluk videoyu izlemeden ne yazdığını okumadan yorum yapıyor.

Çantalar Donanım Haber üyelerine 99TL ve 120TL fiyat ile satılıyor. 75$ ve 90$ fiyat etiketleri Online için değil olur da mağazalarda farklı tüketicilere de sunulacak olursa konacak etiketler zira orada mağazalara da para vermek gerekiyor.

Firma ile konuştuk şimdi fiyatları direkt indirimsiz olarak siteye ekleyecekler zira anlaşılan o ki :) kimse fiyat indirimi kısmını okumayacak ve bu böyle sürüp gidecek. Sistemin TL göstermesi için de çalışıyorlar.

Sevgiler,
    Mesut Çevik
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Speed-Step kullanıcısına yanıt
    Belkide 100 ve 125 tl de pahalı bulunmuştur Mesut bey.
  • çok pahalı ve nickim yazmıyo
  • Üye isimleri itici olmuş ve fiyat aşırı pahalı değil, ama indirimli olarak pahalı geldi :)
  • Ne kadar kullanışlıda olsa 50-60TL den fazla verilmez.

• Mesut Bey, DH rumuzlu çantaların erişim detaylarını bir kez daha paylaşır mısınız? @Speed-Step

Su geçirmez başka çanta bulamadığım için 205 tl'den 85 tl'ye düşen çuval gibi bir çanta almıştım zamanında. Bu ise bilgisayar kullanıcıları temel alınarak "su geçirmez" tasarlanmış. Her bakımdan işi görür. Ona bakarsanız, zarf kadar boyuyla 7" tablet taşımak için çantaya gerek bile yok artık eğer burun kıvrılacaksa.

Fiyatın 120 tl olmadığını da arkadaşlara bizzat belirtmeliyim, kupondaki indirim %40 değil, %60 eğer yanlış görmüyorsam.
  • Fiyatlar bahane çantalar şahane.

• Sonunda geldi, hayırlı olsun , ilk izlenimler gayet hoş olmuş :)))
  • Zaten üzerinde nicki olanlardan başkaları almayacağı için fiyatları yüksek tutalım da oradan kırarız demişler herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sütü Seven Kamyoncu -- 15 Ağustos 2014; 19:05:55 >
  • Çok pahalı
  • Transformers modelini çok beğendim çantanın üstünde yazılı olan nickler olmasaymış ben kesin alırdım tam benlik bir çanta olmuş.. İlerleyen zamanlarda aynı çantanın üzerinden üyelerin nicki yazmayan sadece DH yazan yenilenmiş versiyonu çıkarsa alabilirim çok hoşuma gitti çanta..Çantanın dolar üzerinden satılması hiç ama hiç olmamış bencede..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Renovatio90 -- 15 Ağustos 2014; 22:32:15 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.