Şimdi Ara

iPHONE 6 ve IPHONE 6 PLUS ALMAK ISTEYENLER KULUBU (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
429
Cevap
4
Favori
9.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam 4s ile baslayan bu seruven her yil devam eder ve 2015 eylul iphone 6s tanitilir
  • bekle 7 gelsin bence parani biriktir direk git al 5 yil kullan. :))
  • Ben telefonuma torrent kuracam internetten altyazi indirecem gibi dertleriniz varsa iphone hic bulasmayin.
    Jailbreak diyecek arkadaslar muhtemelen ama ben telefonun sisteminin bu kadar irzina gecen birsey daha gormedim hayatimda.
  • teknokaptan kullanıcısına yanıt
    ancak 1 yıl sonra telefonu alabileceğim ( ygs/lys 'ye mani olmaması için)
    1 yıl sonra ağustos gibi iphone 6yı mı almamı tavsiye edersiniz yoksa 6s'i beklememi mi?
    beklersem eylülde tanıtılır ekimde satışa çıkar ilk satışlar da çok pahalı olur galiba
    sizin fikriniz nedir??
  • quote:

Orijinalden alıntı: bazen13

quote:

Orijinalden alıntı: Python

quote:

Orijinalden alıntı: bazen13

Saçın paraları saçın, Yıllık Milli Geliri, 9 Bin Dolar olan bir ülkede bir cihaza, Bin dolar verin :)) Sonra da evlenemiyoruz paramız yok :D

Kredi çekip, telefon alan mı dersin, senetlere kendini boğan mı dersin, heyy gidi :)

İyi diyon güzel diyon da dostum seni bir araştırdık maşallah herkese telefon önermişin

http://forum.donanimhaber.com/searchpro.asp?p=1&forumid=ALL&topicreply=both&sortMethod=d&timefilter=0&criteria=AND&timeframe=%26gt%3B&top=1000&language=single&author=bazen13&message=both&submitbutton=Tamam&phrase=&minRank=0

Bak burdan bütün mesajların görünüyor,bu açıdan bakarsan sende baya bayrak taşıyanı durumundasın ozaman değil mi ? işin şakası biryana artık devir değişti dostum.

Hava atmak mı dersin cakasatmak mı dersin hertürlü muamelede insanlar kendilerini üstün görme derdinde,artık iş paraya arabaya cebindeki telefona kadar indirgendi,yani bir ayrımcılık zaten var,bu zaten kapitalist düzenin bir uygulamasıdır,o yüzden bence eleştirmek artık pek mantıklı değil,20-30 sene önce mantıklıydı ama günümüzde değil,devir artık böyle bizde ona göre uyuyoruz yapacak birşey yok,dersen ben uymuyorum ozaman bilemem internete bile girmemen lazım dağda yaşaman lazım,ayagında çarık üstünde yırtık pırtık şeyler ile gezmen lazım vs. bu düzen böyle yani sana palavradan ihtiyaç yaratıp aldırmak üstüne kurulu.

Bundan 10-15 sene önceside insanlar 10 12 yıllık kıyafetleri giyerdi,söküğü varsa dikilirdi,hemen yenisi alınmazdı bir ayakkabı mesela yırtılmadan yenisi alınmazdı,kıyafette kısmen öyle,ama şimdilerde böyle mi ? devir çoktan değişti.

Hepsinde Telefon önermedim, orada sorunlar da var telefon önerileri de var, sorunlar için çözüm önerdik, telefon önerilerinde de bulunduk, bak bakalım orada önerdiğim telefonların fiyatları ne kadar, söyleyim 700 TL maksimum..

Bence yanlış yerden eleştirmişssin :)

Peki 700 lira bir telefon için çok değil mi ? asgari ücretin 800 küsür tl olduğu bu ülkede kimi adam için 5 bin tl leblebi çekirdek parası kimi adam için 50 lira cinayet sebebiyken gene mantıklı değil. Bende telefon öneriyorum,g2 de önerdim iphone 5s'de yada nokia 206'da kişi kendine göre neyi ihtiyaç belirtiyorsa ona göre cihaz öneriyorum. Dediğim gibi kapitalist düzen böyle ben sadece kaynağından eleştirdim,kaynak kapitalist düzen burdan eleştirmek son derece mantıklı başka eleştirilecek yanı zaten yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OrcunFix -- 16 Ağustos 2014; 16:11:17 >

• turkiye piyasasini bilmiyorum ama aldigin yere gore degistigini biliyorum serbest piyasa.
  • superBULUT kullanıcısına yanıt
    torrent veya altyazi gibi işlerle zaten hiç ilgilenmedim androidimde de kullanmadım
    o yüzden galiba iphone benim için iyi seçim olacak
  • androidciler ne derse desin verdiginiz paranin her kurusuna degiyor.
    Kafan rahat ediyor onemli olan da o.
    biri senin yerine senin ihtiyacin olabilecek herseyi dusunmus.
    kendi dusunemedikleri ve rakiplerinin en iyi yaptiklari isleri kendi sistemine entegre etmis.
    Iste Apple in digerlerinden farki..
  • 6 ile 6s arasinda pek fark olmadigini dusunursek sanirim 6 alman daha mantikli max 5 yil rahat rahat kullanirsin iphone 4 kullanirken 2 yil sonra home tusu ilk bastigimda cogu zaman takiliyor yani islevini gercelestirmiyor 2 veya 3 defa basmam gerekiyor 5s simdi home tusu duz.bakalim 6 ile bu devam edicektir kullanima bagli 6 ile devam diyorum :)
  • teşekkür ederim cevaplarınız için
    1 sene sonra alacağım için diğer telefonların ne durumda olacağı
    şu an için belli değil, sanırım bu yüzden fazla kafaya takmadan 1 yılın
    geçmesini beklemek en iyisi
  • 3gs bozuldu
    6 yi bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet belli degil ama iphone belli biraz daha hizli islemci iki uc farkli ozellik al sana 6s :))
    ama bu beni hiç tatmin etmiyor ben daha iyi bir kamera ve daha uzun şarj süresi istiyorum özellikle de şarjj
    sahi bataryanın nekadar olacağı belli mi ??
  • Sanki sadece iphone 2bin kusur lira.
    Hem sizene milletin cebindeki paradan?
    Ne yapsin gelsin sana mi versin parasini?
    Git milyon dolarlik arabalara binenlere soyle bu soylediklerini sen.
    Alti ustu bir telefon.
    İnsanlarin bunada mi hakki yok.
    Hepimiz 3310 mu kullanalim.

• Arkadaslar iphone6 nin avrupa fiyati tahmini kac olur bi fikriniz varmi ?

• 5c yle mutluyum aslinda ama ekran kucuk gelmiyor degil soyle biseyde var gidip 2500 lira veremem buyuk para benim icin :D

• quote:

Orijinalden alıntı: ___MaSTeR___

Arkadaslar iphone6 nin avrupa fiyati tahmini kac olur bi fikriniz varmi ?

1500 lira olabilir
  • iphone bu konuda zayif kaliyor ve bu devam edicektir.. ama baska markalarda bu daha fazladir..
    benim iphonee yönelme sebebim aslında diğer markaların ekranlarının 6 inçe kadar büyümüş olmasıdır
    ben 4.7 inç telefonu bile zar zor kullanabiliyorum yeni çıkan iphone rakibi telefonlar ise 5.2 inçten başlıyor
    kusura bakmayın da telefonu da tek elimle kullanamayacaksam telefonun ne anlamı kalır gider bilgisayar kullanırım aynı fiyat
  • iyide iphone 5s cok uygun bi isteginiz icin...
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.