Şimdi Ara

3D Hdmi Kablo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hdmi kablosu alacağım laptopu tvye bağlamak için elimde bir adet hdmi var kablosu kısa ve onu uyduya bağladığım için bir hdmi kablosu almam gerek, en az 3 metre boyun da işimi görür fakat alırken 3D gibi özellikler yazıyor, hdmi kablosu 3d olmazsa 3 boyutlu görüntü alamazmıyım ve bu iki kablodan hangisini tercih etmeliyim?
    http://www.hepsiburada.com/liste/dark-hdmi-to-hdmi-3-metre-14-3d-altin-uclu-kablo-dk-hd-cv14l300a90/productDetails.aspx?productId=bs130228&categoryId=84120&SKU=BS130228
    http://www.hepsiburada.com/liste/codegen-cps50-5-mt-altin-kaplama-uclu-hdmi-kablo/productDetails.aspx?productId=bs19945&categoryId=84120&SKU=BS19945

• up
  • belki ikiside iyidir ama marka al derim ben imkanin varsa bir iki fazla ver guzelini al. yoksa 3 mt olanini alabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deli_Yaban

belki ikiside iyidir ama marka al derim ben imkanin varsa bir iki fazla ver guzelini al. yoksa 3 mt olanini alabilirsin

öncelikle cevap için teşekkürler hdmi da hangi markalar iyidir, bi de 5 metreliği alsam görüntüde bozulma falan olurmu kablo uzayınca
  • uzayinca goruntu bozulmaz fakat kimileri kaldirmayabilir.belki, tahminen soyluyorum sadece yada kaldirir.bilemiyorum. bende philips var gercekten kaliteli onu oneririm. 3D olup olmamasi biseyi degistirir mi dersen pek sanmam acikcasi. bunlar sadece benim goruslerim. ama imkanin varsa belli.basli markalari almani oneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deli_Yaban

uzayinca goruntu bozulmaz fakat kimileri kaldirmayabilir.belki, tahminen soyluyorum sadece yada kaldirir.bilemiyorum. bende philips var gercekten kaliteli onu oneririm. 3D olup olmamasi biseyi degistirir mi dersen pek sanmam acikcasi. bunlar sadece benim goruslerim. ama imkanin varsa belli.basli markalari almani oneririm.

sağolasın hepsiburada dan hediye çekim olduğu için oradan alacağım bunların dışında 3 metrelik yok hediye çekinin zamanına kadar başka marka geliirse alacağım yoksa 5 metreliği düşünüyorum teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.