Şimdi Ara

Acil tavsiye Mitsubishimi? Toshibamı? Alarko carriermi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir cevap verin arkadaşlar. Bir an önce almam lazım 12000 btu gerekiyor bilgisizim kalite hususunda.

• Dündar Akkaya D kullanıcısına yanıt
    Direk olarak şu marka iyidir demek olmaz modeline göre değişir. hepsinin farklı kalitede modelleri var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dündar Akkaya

Bir cevap verin arkadaşlar. Bir an önce almam lazım 12000 btu gerekiyor bilgisizim kalite hususunda.

Gel 14000 btu Mitsubishi klima 2 alana %50 indirim kampanyasından beraber alalım,4500 lük klima 3000 e geliyor ,model SF42
  • quote:

Orijinalden alıntı: bps

Direk olarak şu marka iyidir demek olmaz modeline göre değişir. hepsinin farklı kalitede modelleri var.

İnternet sitelerinde taksit sayıları değişiyor en uygun bu sitede 9 taksitli fiyatı 2885tlhttp://www.alarko-store...kvr_1245.aspx?CatId=134

Bir alt modelinin fiyatı 2415tlhttp://www.alarko-store...3kv_1243.aspx?CatId=134

Hocam kalitesi nasıldır toshibaların acaba mitsubishileri tutarmı. Yeni model mitsubishiler iyi değil diyorlar forumda kafam çok karıştı. Mitsubishi alsak kampanya var ortak bulsak bile heralde 3000 liradan alta düşmez. Fiyat bukadar yüksek olunca kalitede yüksekmi oluyor hepsi aynı boyutta klimalar çünkü. Birde hocam alarko carrierle ras-13-n3kv modeli aynı diyorlar alarko çok daha ucuz 9 taksitle 2000 lira yardımcı olursanız çok sevineceğim.

Hocam diğer sayfaya yazmıştım buraya aldım mitsubishinin modelini bilmiyorum fiyat en ucuz 2700 lira 12000 btu ortak bulunursa. Hocam 3 klimada 12000 btu kalite farkları nedir. Toshibayla alarko daha üstün marka değilmi ev eşyalarında.

• quote:

Orijinalden alıntı: supernumara

quote:

Bir cevap verin arkadaşlar. Bir an önce almam lazım 12000 btu gerekiyor bilgisizim kalite hususunda.

Gel 14000 btu Mitsubishi klima 2 alana %50 indirim kampanyasından beraber alalım,4500 lük klima 3000 e geliyor ,model SF42

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alinti: supernumara

quote:

Orijinalden alinti: Dündar Akkaya

Bir cevap verin arkadaslar. Bir an önce almam lazim 12000 btu gerekiyor bilgisizim kalite hususunda.

Gel 14000 btu Mitsubishi klima 2 alana %50 indirim kampanyasindan beraber alalim,4500 lük klima 3000 e geliyor ,model SF42

O kadar gücüm olmady?y için kurcalyyorum dostum öncelikle kaliteleri ö?renmek istiyorum ona göre dü?ünebiliriz çok iyi oldu yazdy?ynyz.

• quote:

quote:

quote:

Bir cevap verin arkadaslar. Bir an önce almam lazim 12000 btu gerekiyor bilgisizim kalite hususunda.

Gel 14000 btu Mitsubishi klima 2 alana %50 indirim kampanyasindan beraber alalim,4500 lük klima 3000 e geliyor ,model SF42

O kadar gücüm olmady?y için kurcalyyorum dostum öncelikle kaliteleri ö?renmek istiyorum ona göre dü?ünebiliriz çok iyi oldu yazdy?ynyz.

Ben 3 aydır araştırıyorum,en iyisi Daikin ve Mitsubishi. Kampanya da olunca mitsibushi de karar kıldım,ortak bulduğum an alacağım..14000 btu SF 42 ,3000 e geliyor

Verdiğin linkler çalışmıyor. onun için hangi modelleri kastetiğini bilemiyorum. ME veya toshiba hangisinin iyi olduğu alacağın modele göre değişir. Modelleri yazarsan sana hangisinin kaliteli olduğunu söylerim.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ben 3 aydır araştırıyorum,en iyisi Daikin ve Mitsubishi. Kampanya da olunca mitsibushi de karar kıldım,ortak bulduğum an alacağım..14000 btu SF 42 ,3000 e geliyor

Hocam ben 12000 btu alsam siz 14000 btu alsanız kaça gelir benim alacağım klima aynı klimadan alınınca ikiye bölünüyor fiyat yazılmış forumda modeller farklı olunca nasıl bölünecek aklım ermedi.

• quote:

Verdiğin linkler çalışmıyor. onun için hangi modelleri kastetiğini bilemiyorum. ME veya toshiba hangisinin iyi olduğu alacağın modele göre değişir. Modelleri yazarsan sana hangisinin kaliteli olduğunu söylerim.

Doğru hocam çalışmıyor linkler bu sayfaya kopya ettiğimden bozulmuş galiba. Hocam modeller N3KVR ve
    N3SKV. Alarkoda tek model xpowergold var. Bu saymış olduğum 3 klima supernumara arkadaşın belirttiği mitsubishi modeliyle aynı kalitedemidir en çok onu öğrenmek istiyorum.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam ben 12000 btu alsam siz 14000 btu alsanız kaça gelir benim alacağım klima aynı klimadan alınınca ikiye bölünüyor fiyat yazılmış forumda modeller farklı olunca nasıl bölünecek aklım ermedi.

ME SF35 Yani 12000 btu 3340+1970=5.310/2=2655 Olur
    ME SF42 Yani 14331 Btu 3785+2235=6020/2=3010 olur

1 SF 35 + 1 SF 42 alındığında,

3785+1970=5.755 olur,bunu 2 ye bölersek haksızlık olur sana ,ben 3055 öderim,sen de 2.700, böyle 200-250 tl fark için sen de 14000 btu olanı almalısın ,bence..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi supernumara -- 15 Ağustos 2014; 0:57:54 >

Alarko ME ile kıyaslanmaz onu geçelim. N3skv diye kastettiğin N3KV ise oda yaramaz. N3KVR ve ME Sf serisi hemen hemen aynı kalitede. Tuketimleri aynı, SF daha sessiz buna mukabil N3KVR nin filtrelemesi daha iyi. Fiyatlarınıda mukayese ederek tercihini kendin yap.
  • quote:

Alarko ME ile kıyaslanmaz onu geçelim. N3skv diye kastettiğin N3KV ise oda yaramaz. N3KVR ve ME Sf serisi hemen hemen aynı kalitede. Tuketimleri aynı, SF daha sessiz buna mukabil N3KVR nin filtrelemesi daha iyi. Fiyatlarınıda mukayese ederek tercihini kendin yap.

Sağol hocam burdan cevap vermişsiniz çok teşekkür ediyorum çok faydanız oldu.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ME SF35 Yani 12000 btu 3340+1970=5.310/2=2655 Olur
    ME SF42 Yani 14331 Btu 3785+2235=6020/2=3010 olur

1 SF 35 + 1 SF 42 alındığında,

3785+1970=5.755 olur,bunu 2 ye bölersek haksızlık olur sana ,ben 3055 öderim,sen de 2.700, böyle 200-250 tl fark için sen de 14000 btu olanı almalısın ,bence..

Çok sağolun hocam size en kısa zamanda haber veririm olumlu olumsuz bir hesabımızı yapalım yarın gündüz gözüyle.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.