Şimdi Ara

Surgeon Simulator, Android için de yayımlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Surgeon Simulator, Android için de yayımlandı

Mart ayında iOS platformu için yayımlanan Surgeon Simulator, nihayet Android platformu için de yayımlandı.

Mizahi unsurlara sıkça rastladığımız bir oyun olan Surgeon Simulator'de yetenekten yoksun bir cerrahın kontrollerini elimize alıyoruz. Cerrahlık hünerlerimizi Bob adlı talihsiz bir hasta üzerinde sergileyeceğimiz oyunda kalp, böbrek, göz ve diş rahatsızlıklarını tedavi etmeye çalışacağız. 

Tek dokunuşla kontrol imkanı sunan basit bir kontrol şemasına sahip olsa da, cerrah olmanın zorluğunu hissetmemizi sağlayan Surgeon Simulator'e aşağıdaki Google Play bağlantısı üzerinden erişebilirsiniz. Bu arada oyunun Android sürümünün de iOS sürümü gibi sadece tabletler üzerinde çalıştığını belirtelim.

• 14 liramı yuh
    Edit:Telefona yükledim açıldı,hani sadece tabletler içindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muccos -- 14 Ağustos 2014; 23:41:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muccos

14 liramı yuh

Merhaba, aslına bakacak olursak oyunu telefonda çalıştımanıza pek şaşırmamak gerek. iOS'de tablet telefon ayrımı keskin çizgilerle ayrılmış durumda. Ancak, Android'de durum böle değil. Telefonunuzun donanımında bir tablete rastlamanız mümkün. Geliştiricinin tablet için optimize ettik demesi, bizim size bu şekilde bilgi aktarmamıza neden oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAVİT

quote:

14 liramı yuh

Merhaba, aslına bakacak olursak oyunu telefonda çalıştımanıza pek şaşırmamak gerek. iOS'de tablet telefon ayrımı keskin çizgilerle ayrılmış durumda. Ancak, Android'de durum böle değil. Telefonunuzun donanımında bir tablete rastlamanız mümkün. Geliştiricinin tablet için optimize ettik demesi, bizim size bu şekilde bilgi aktarmamıza neden oluyor.

Peki 5 inch ekranda oynanilabilir midir sizce?

• Bilgisayarda doktorun kolunu kontrol edemiyom ben telefonda nasıl oynucam

• Yok mu apksi

• Apk sini bulamadım.Hep eski tarihli apk lar var google da aratınca.Site fln bilen varsa söylesin lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mæster

quote:

Orijinalden alıntı: MAVİT

quote:

14 liramı yuh

Peki 5 inch ekranda oynanilabilir midir sizce?

5 inç boyutundaki bir ekran çok küçük değil. Oyunun kontrollerini sağlamak basit. Ancak, gerek pc gerekse tablette bir ameliyat gerçekleştimek kolay bir iş değil. Zaten bu oyun tam bir simülasyon oyunu da değil. Yani oyunda damarları birbirine bağlayıp, hastayı hayata döndürmekten çok kaburgaları parçalamaya hastanın içine kalem, bardak bırakmaya kadar tıbben saçma işlerle uğraşıyorsunuz.

Yine de oyunu almak için indirim günlerini beklemenizde fayda olduğunu düşünüyorum. Beklediğinizle oynadığınız uyuşmayabilir.

• 14 verilirmi buna

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 14 lira grafiklere göre pahalı geldi.

• Amacı olan bi oyun olsaydı daha eğlenceli olabilirdi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.