Şimdi Ara

asus zenfone 6 aldım soruları alayımm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
1
Favori
10.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • teknosadan aldım siyahından 800 tl. Edit sarj cok kotu bana gore

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi falımım -- 16 Ağustos 2014; 11:34:39 >

• Memnunmusun kısaca ozetlermisin pil oyun ekran vs?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ek cihaz olarak düşünüyorum bekleme süresi önemli 5 ile 6 arasında çok çok fark olur mu acaba
  • Ağırlığı ve büyüklüğü nasıl ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çağdaş

Ek cihaz olarak düşünüyorum bekleme süresi önemli 5 ile 6 arasında çok çok fark olur mu acaba

ben kendimde iri olduğum için aldım 6'' özellikler hemen hemen aynı diye biliyorum kamera 8 5 te 6 da 13 mp işlemcide farklı sanırım biraz
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkem01

Memnunmusun kısaca ozetlermisin pil oyun ekran vs?

şuan şarjda 1 kaç gün içerisinde alıntılarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: en birinci

Ağırlığı ve büyüklüğü nasıl ?

tek elle kullanabiliyorum ben ama parmaklarım falan uzun benim bilmiyorum etkisi varmıdır
  • mağzadanmı aldın internetenmi
  • Bugün ben de siyah rengini almış bulunmaktayım ilk izlenimim ben de iri birisi sayılırım o nedenle 6 inc aldım ancak 5 inc daha çok satacağı yönünde. Eksileri çıkarılamaz pil sadece onun dışında kullanımda bir eksiğini göremedim. 3g üzerinden direkt görüntülü görüşme yok bir de. Artılarını yazmama gerek yok kasma vs yok tek elle kullanım modu ekran boyutu bile seçilebiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: 0z0z

Bugün ben de siyah rengini almış bulunmaktayım ilk izlenimim ben de iri birisi sayılırım o nedenle 6 inc aldım ancak 5 inc daha çok satacağı yönünde. Eksileri çıkarılamaz pil sadece onun dışında kullanımda bir eksiğini göremedim. 3g üzerinden direkt görüntülü görüşme yok bir de. Artılarını yazmama gerek yok kasma vs yok tek elle kullanım modu ekran boyutu bile seçilebiliyor.

internetenmı aldınız magzadanmı bende alcamda magzalara geldımı acaba
  • Teknosa mağazada incelemek için gitmiştim ancak ilk elime alıp deneme fırsatından sonra sol cebime 5 inc olanı sağ cebime 6 inc olanı koydum fark olmadığı için 6 sını aldım.

• İlk olarak şunu belirteyim yüzde 10 da şarja taktım tam şarj 3.5 saat sürdü. Net vs wifi açık kullanımda 45 dak da yüzde 85 e düştü şarjı. Ekran çok parlak değil g2 ye oranla bu da normal 720p ekran var ancak gayet net ve iyi bir ekran. Zaten2 gb ram sıkıntı yok boost ram yapınca size 1.4~1.2 gb kalıyor. Kamera kısmında nispeten biraz ısınma oluyor ama rahatsız edecek kadar değil. Kamera başarılı turbo modda çekim yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0z0z -- 15 Ağustos 2014; 0:21:54 >
  • Ben temple run yükledim ilkte bi tik kastı sonra pembe ekran falan oldu sonra düzeldi asfalt 8 de hiç sıkıntı çıkmadan oynadım ama başka sorusu olan varmı onun harcında wi-fi gayet iyi bilgisayarımla aynı noktadan çekip çekmiyor

• 13 megapixel olarak 16:9 fotoğraf çekebiliyor musun? Maximum çözünürlükte çektiğin bir-iki fotoğraf paylaşır mısın? (iç mekan-dış mekan)
  • Kullanan arkadaşlar almak isteyen bizler için olumlu ve olumsuz özellikleri paylaşabilir misiniz

• falımım kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun bekliyoruz görüşlerinizi ben pili, oyun performansını, ekranını ve boyutlarını merak ediyorum açıkçası. pil önemli 6 inç ekran sonuçta
  • quote:

Orijinalden alıntı: batu100

hayırlı olsun bekliyoruz görüşlerinizi ben pili, oyun performansını, ekranını ve boyutlarını merak ediyorum açıkçası. pil önemli 6 inç ekran sonuçta

dün gece 12 de aldım 100 de 100 şuan yeni taktım %1 e indi %1 de 4 5 saat idare ettiğini söyleyenler var ayrıca inceleme videosundada %1 de 2 saat oyun oynadığını ayarın doğru olmayabileceğini söylüyor . ayrıca ben bu telefona jelatin kap bulabilirmiyim cizilme önlemek amaç
  • quote:

Orijinalden alıntı: falımım

quote:

Orijinalden alıntı: batu100

dün gece 12 de aldım 100 de 100 şuan yeni taktım %1 e indi %1 de 4 5 saat idare ettiğini söyleyenler var ayrıca inceleme videosundada %1 de 2 saat oyun oynadığını ayarın doğru olmayabileceğini söylüyor . ayrıca ben bu telefona jelatin kap bulabilirmiyim cizilme önlemek amaç

yeni bir telefon ama biraz araştırırsan bulabilirsin.http://www.mobiletisim.com/telefonlar/asus/zenfone-6-kilif

• Ekran 720p sence görüntü kalitesi nasıl kaliteli ve canlımı
  • Beyler sarj performansi cok kotu hani soyleyeyim

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.