Şimdi Ara

Manuganu 2 Windows Phone'a da geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Manuganu 2 Windows Phone'a da geldi

Alper Sarıkaya'nın ilgi gören oyunu Manuganu 2, iOS ve Android platformundan sonra Windows Phone uygulama mağazasında da yerini aldı. Böylece ilk oyun gibi ikinci oyun da 3 büyük platformu es geçmemiş oldu.

İlk yapımdaki heyecanı aynen devam ettiren oyunda koşma, tırmanma, zıplama ve kayma hareketlerinin yanına yüzme ve uçma da eklemiş. Yeni maceralar ise deniz altına ve gökyüzüne uzanıyor. Ayrıca tırmanma hareketi biraz daha geliştirilmiş ve bölümlerdeki zorluklar da buna göre artırılmış.

Toplamda 40 bölüm olan oyunda 4 adet de boss dövüşü mevcut. 3 boyutlu grafikler ile iyi bir iş çıkaran Alper, oyunun müziklerini bu kez Burak Karakaş'a yaptırmış. Davullu ve zilli ritimlerle sevimli mağara adamımız maceradan maceraya atılıyor. Oyun 3 boyutlu olduğu için sağa doğru akış yerine gerektiğinde yatay olarak hareket de mümkün. 

Önceki oyundan farklı olarak bölümleri belirli bir süre içerisinde bitirmeli ve madalyalar toplayarak başarılar kazanmalısınız. Karşınıza çıkan yaratıklar ve bossların kendine has tehlikeleri olduğu için dikkatli olmanız gerekiyor. Ayrıca düşen kayalar, mızraklar veya alev püskürtücüler de kaçınmanız gereken diğer engeller. Zaman zaman sallanan ip gibi farklı nesnelerden de destek almanız gerekebiliyor. Yeni sürümde daha fazla yaratık ve daha fazla engel bizi bekliyor. 

Oynanış mekaniği dokunmatik ekranı temel aldığı için basit tıklamalarla karakteri yönlendirebiliyorsunuz. Oyun 2TL fiyat etiketine sahip. 

• Ağır mağara.
  • Yuh ama bu kadar da olmaz. Her platforma aynı anda çıktı bu oyun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben oyunu aldım bitirdim ve alpere teşekkür ettim.

haber değeri sıfır bile değil benim için

• Oyun yakında ücretsiz olucak bunlar daha yeni haber yapıyo.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1zeus1

Oyun yakında ücretsiz olucak bunlar daha yeni haber yapıyo.

Bu durum sadece ekrem71'e özel.
  • Ekrem71 her zaman ki gibi çok hızlı.

• Vurun arkadaşlar. Yok öyle iş olsun diye haber yapmalar
    burası donanım burdan çıkış yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.