Şimdi Ara

HP 2311gt 3D LCD Monitor Duvara Montaj Kiti Çalışması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İlk çalışma Hp nin bu modelinde "bulunmayan" VESA bağlantı noktasına çözüm getirmek için yapıldı. Şirketteki demir işleriyle uğraşan bir abi bu konuda yardımcı oldu ve resimdeki aparatı yaptı. Bu aparatın ilk örneğini bende internette görmüştüm. Elimizden geldiği kadar benzetmeye çalıştık.

HP 2311gt 3D LCD Monitor Duvara Montaj Kiti Çalışması HP 2311gt 3D LCD Monitor Duvara Montaj Kiti Çalışması HP 2311gt 3D LCD Monitor Duvara Montaj Kiti Çalışması HP 2311gt 3D LCD Monitor Duvara Montaj Kiti Çalışması HP 2311gt 3D LCD Monitor Duvara Montaj Kiti Çalışması HP 2311gt 3D LCD Monitor Duvara Montaj Kiti Çalışması HP 2311gt 3D LCD Monitor Duvara Montaj Kiti Çalışması HP 2311gt 3D LCD Monitor Duvara Montaj Kiti Çalışması HP 2311gt 3D LCD Monitor Duvara Montaj Kiti Çalışması

• Montaj aşamasında bir kaç resim paylaşmak istedim.

Sonuç olarak istediğim gibi oldu.
     HP 2311gt 3D LCD Monitor Duvara Montaj Kiti Çalışması HP 2311gt 3D LCD Monitor Duvara Montaj Kiti Çalışması HP 2311gt 3D LCD Monitor Duvara Montaj Kiti Çalışması HP 2311gt 3D LCD Monitor Duvara Montaj Kiti Çalışması HP 2311gt 3D LCD Monitor Duvara Montaj Kiti Çalışması HP 2311gt 3D LCD Monitor Duvara Montaj Kiti Çalışması HP 2311gt 3D LCD Monitor Duvara Montaj Kiti Çalışması HP 2311gt 3D LCD Monitor Duvara Montaj Kiti Çalışması HP 2311gt 3D LCD Monitor Duvara Montaj Kiti Çalışması HP 2311gt 3D LCD Monitor Duvara Montaj Kiti Çalışması

• hocam iyi hoş güzelde :) kıskandım şahsımca :) hayırlısı olsun kazasız belasız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Justice4me

hocam iyi hoş güzelde :) kıskandım şahsımca :) hayırlısı olsun kazasız belasız.

Teşekkürler :) Darısı başınıza..
  • ellerine sağlık :D :D
  • Hayalimdeki şeyi yapmışsın kıskandım.
  • inşaat demiri yumuşak olur zamanla eğilir gibime geldi...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.