Şimdi Ara

[Sorun]Fotoğraf Upload Sitesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Soru:1 Merhabalar ben bir fotoğraf yükleme sitesi kurdum. Resimleri yüklüyoruz ve karşınıza bbcode htlm ve direct link çıkıyor. Şimdi ben buna bir üyelik sistemi kurmak istiyorum. Siteye giren kişiler siteye üye olucak ve yüklediği resimler arşivinde kalıcak. Bunu nasıl yapabilirim ? Bununla ilgili bir scripti nerden bulurum ve şuan kullandığım script ile birleştirebilir miyim ?

Soru:2 Siteye birde dil seçeneği eklemek istiyorum. Örnek ben bir kaç dilde çeviri yapacağım. Bunları seçmeleri için bir kutu olucak ve o kutuya bastıkları zaman dil seçenekleri çıkacak..

Soru:3 Sitenin altında japonca birşey yazıyor. Onu nasıl "... tarafından düzenlenmiştir." gibi bir şey yapabilirim ?

Sitenin linki bu:http://resimfedaisi.esy.es/
    Not: Kuralları tam bilmiyorum reklama giriyorsa kaldırabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat2371 -- 14 Ağustos 2014; 15:21:55 >

• Yardım ederseniz sevinirim
  • üyelik işlemi php ile yaparsın her kullanıcıya veritabanında farklı idler vererek sonra sql sorgusunda bu idye ait olan fotoğrafları gösterebilirsin. şuan elinde olan script ile birleştirebilirsin. dil seçeneğini de php ile ile id vererek çok kolay şekilde halledebilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.