Şimdi Ara

note 3 n9005 kullanan arkadaşlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar N9005 modelini kullanan varmıdır. Varsa nereden satın aldılar nereye güvenilebilinir ve memnunlarmı lütfen beni aydınlatacak cevaplar yazar ve kararımı net verebileceğim yorumlar yaparsanız sevinirim. Nedeni ise LG G3 32 GB modeli ile Note3 N9005 arasında kalmış olmam. Cevaplarınızı bekliyorum.

• Yokmu hiç arkadaş bu modeli kullanıp bana tavsiyede bulunacak. Yada n9000 modelinden artısı olduğunu düşünen birisi?
  • N9005 N900 modelinden daha iyidir
    Daha iyi pil ömrü ve oyun performansi
    Daha az ram kullanimi
    4K video çekimi ve indirme güçlendiricisi gibi özellikleri vardır (n900de yok)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet bu yazdıklarınızı biliyorum ve bunlarla ilgili sayısız video izledim fakat kullananların yorumları benim için önemli.

• ben 9005 kullanıyorum...
    bundan önce LG optimus G Pro kullanıyordum...
    bu konuda cok prof olmasamda size nasıl yardımcı olabılırım?
  • fatihulus F kullanıcısına yanıt
    Çklu kullanım farkı nasıl lg ye göre nekadar hızlı diyebilirsiniz gerçi note 3 g pro ya göre çok daha üstün bir telefon ikisini kıyaslamak çok doğru olmaz ama hiç n9000 e bakma şansınız oldumu? Arasında hız olarak hissedilir fark varmı eğer baktıysanız? Ayrıca bazı telefonlarda yurtdışı modellerinde menüde bile türkiyeye gelen modellern farklı seçenekler oluyor bu tip şeyler varmı hiç dikkatinizi çektimi? Ayrıca güncellemeleri alabiliyormusunuz, bununla ilgili bir sıkıntı yaşadınızmı? Genel hatları ile telefonu önerirmisiniz?
  • n9005 kullanıyorum. tavsiye ederim canavar gibi. İstanbul bilişimde satılıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

N9005 N900 modelinden daha iyidir
    Daha az ram kullanimi

Daha iyi oyun performansı olmadığını belirtmek isterim. Testlerle onaylanmış bir durum söz konusu. Indirme güçlendirici 3g ile aktif oluyor mu? Eşimin S5inde aktif olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: new-desing

quote:

Daha az ram kullanimi

Daha iyi oyun performansı olmadığını belirtmek isterim. Testlerle onaylanmış bir durum söz konusu. Indirme güçlendirici 3g ile aktif oluyor mu? Eşimin S5inde aktif olmuyor.

3g ile aktif olmuyor, 4g lazim nedense.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: new-desing

quote:

Daha az ram kullanimi

3g ile aktif olmuyor, 4g lazim nedense.

Bende siz yazınca şaşırdım acaba N9005 de oluyorda S5 de olmuyor mu diye. :)

• anlamadığım bazı test sonuçlarında n9005 bazılarında ise n9000 iyi sonuçlar alıyor. Bu testler neye göre puanlama yapıyor anlamadım. 2 dakika önce yaptığın test puanı ile 2 dakika sonra yaptığın test puanı örtüşmüyor enteresan.
  • ferhatdzgn kullanıcısına yanıt
    Cihazın ısınması performansı doğrudan etkiliyor. Bu nedenle aynı sonucu arka arkaya alamazsınız.

• new-desing N kullanıcısına yanıt
    Anladım. n9000 modeli 1450 ye kadar düştü aslında iyi fiyat alacağım fakat 2 3 haftaya 4 tanıtılacak dahada düşer diye umuyorum pişman olmamak adına şuan almıyorum ama fiyatlar düştüğünde ise n9005 1500 civarı olursa hemen almak istiyorum. Ama dediğim şeklide olmazsa artık n9000 i alacağım gibi gözüküyor. Çok aman aman inanılmaz fark yok iki model arasında gibi geliyor bana yanılıyormuyum?
  • ferhatdzgn kullanıcısına yanıt
    Aslında yanılmıyorsunuz. Iki cihazında artıları var ve birbirini dengeler seviyede. 9005 in bana göre tek artısı 4Kdır. Video çekmeyi seviyorsanız geleceğe yönelik kaliteli çekimlerim olsun derseniz güzel bir artı. Benim için birşey ifade etmiyor mesela.

• Evet video cekimi benim icinde hicbisey ifade etmiyor. 4G deseniz zaten altyapi yok.islemci deseniz 8 cekirdekli sanki daha hizli ve akilcil gibi geliyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.