Şimdi Ara

bu durumda ne yapabilirim yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 12 ağustos gecesi 23 tl lik paketimin bittiği gündü. Gece paket bitti bende hemen Paket yapmadım. Ek olarak verdikleri sadece 13 ağustos için geçerli 60 mb 60dk 60sms verilmişti. Bende ondan dolayı biraz takıldım nette. Sonra kalan bakiyesi istedim 52 mb kalmıştı. Bende cep şubeden 30tl yükledim. Hemen Paket olmadı. Bir süre bekledim bu arada internet açık. Sonra 23 tl kesti bende internette takılmaya devam ettim. Ve uyudum interneti kapatmadan. Hiç kapatmıyorum zaten. Neyse sabah işe gittim araçtayken internette dolaşıyorum bir anda kalan 13tl bakiyemi çekti internet mb kullanılmış olarak göstererek. Bende müşteri hizmetlerini aradım anlattım. Dedikleri şey 60küsür mb kullanmışım gece 00.13te paket 00.17de olmuş. E diyorum verdiğiniz 60mb ne oldu. Geçmişsiniz onu diyor. Halbuki birşey yapmadım ve paket 4dk içinde oldu. Sonra diyorki interneti kapatıp açmadığınız için bakiyeden kullanmış. Ama ben nereden bilebirim bunu diyorum. Maalesef diyor. Resmen 13tl soydular. Ne yapabilirim şimdi yardımınızı bekliyorum bu böyle kalsın istemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Turkcell e geç,Sinirlerin yıpranmasın b.. la püsürle uğraşma.
    Ya da tüketici mahkemesine bir dilekçe yaz durumu anlatan.. Uğraş dur..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sıkıntınızı yazmadıysanız şikayetvar'a da yazın. Başkaları bu hataya düşmesin. Eğer gece 00.00'da yeterli bakiyesi bulunan hatların tarifesini yenileyemiyorsa, dükkanı kapatsın gitsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence internetinizi sürekli açık tutmayın hem şarjınız uzun gider.

Not:Bu olayda tabiki suçunuz yok bence şikayetvar a yazın.

• Dediğiniz gibi şikayet var a yazdım bugün aradılar ve para iadesi yaptılar bu iyi oldu gerçekten sağolun valla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizin adınıza sevindim hocam.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.