Şimdi Ara

Puzzle Alarm Clock ile uykudan bulmacalarla uyanın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Puzzle Alarm Clock ile uykudan bulmacalarla uyanın

Mobil uygulama mağazalarında uyanma zorluğu çekenler için farklı türde alarm uygulamaları mevcut. Puzzle Alarm Clock bunlardan birisi.

Android için geliştirilen uygulama alarm zamanlarında dört işlem, desen eşleştirme, eşini bulma gibi farklı bulmacaları çözmenizi istiyor. Çözene kadar ise alarm çalmaya devam ediyor. İsteyen tek alarmda kendisini 5 bulmaca çözmek zorunda da bırakabiliyor. 

Bulmacalar sayesinde uygulama uyanıp uyanmadığınızı da anlayabiliyor. Uyanmazsanız patlama tarzındaki seslerle sizi daha da zorluyor. 

Sürekli veya tek alarm kurabildiğiniz uygulama isterseniz bulmaca işine girmeden NFC etiketi veya QR kodu okutarak da alarmı kapatmanızı sağlıyor. Uygulama ücretsiz. 

• bizim Türk milleti bu uygulamayı kursun daha ilk sabah çalıştığında telefonu kırar demedi demeyin sakın yüklemeyin
  • Düşünüyorum da ders sırasında alarm çalıyor aboov. Birkaç defa başıma geldi bataryayı çıkarttım, batarya çıkmayınca artık deriz hocam şu iki sayıyı toplayıp hemen kapatıyorum :D

• bazen öyle bir uyuyorum ki, uyanıyorum ama bulmacayı çözemeyip programı siliyorum :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony Xperia Z2 kullanıcısı olarak. Sabahları uyandığımda. Telefon kendisine gelemiyor. Siyah bir ekran dışında bir şey olmuyor. Kapatma tuşu dışında hiçbir fonksiyon cevap vermiyor.Kapatıp tekrar açmak zorunda kalıyorum. Sebebi nedir bilmiyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.