Şimdi Ara

Aradığınız kişi şuan çağrı kabul etmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
39.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ya arkadaşlar eskiden böyle bir hizmet vardı. bişi yapıyodum telefondan operator "Aradığınız kişi şuan çağrı kabul etmiyor" diye uyarı veriyodu karsıya... hattım ya telsim di yada aria.. ama nasıl yaptığımı hatırlamıyorum. bunu bilen var mı?

• telefondan çağrı kısıtlama yapıyorsun ... arama ayarlarından yaparsın ama müşt. hizmetlerini ara ve çağrı kıstlama şifreni al... genelde şifre 0000 dır bilgine...
  • hangi menude idi o yaw
  • TEŞEKKÜRLER İYİ OLDU
  • quote:

Orjinalden alıntı: timomass

hangi menude idi o yaw

ayarlarda - arama ayarllarındadır..
  • yok yok buldum... güvenlik ayarlarında.. avea için 0000 sifresini kabul etti ama tcll e olmadı
  • quote:

Orjinalden alıntı: timomass

yok yok buldum... güvenlik ayarlarında.. avea için 0000 sifresini kabul etti ama tcll e olmadı

o zaman şifre farklıdrı turkcellde ara 4440532 yi çağrı kısıtlama şifreni sor ...
  • Arkadaşların verdiği cevablar dışında birde Symbian Telefonlar için BestAnswer diye bir program var.

Belirlediğiniz bir süre zarfında gelen çağrıyı açmadığınızda , kendi sesinizle(veya başka ses) kaydedilmiş mesajı karşı tarafa dinletirip sinyal sesinden sonrada karşı tarafın sesini telefona kayıt ediyor.

Yani Telesekreter programı diyebiliriz.
  • arkadaşlar turkcellde şifre 1111 dir saygılar...
  • telsimdeki şifreyi bilen varsa yazabilir mi?
  • menülerde ilgili ayarı bulamayanlar ya da ne uğraşacam menüyle diyenler buradan buyursun :)

Yapılan tüm aramaların kısıtlanması: *33*şifre# yazıp YES tuşuna basılır,
    Bu kısıtlamanın iptali: #33*şifre# yazıp YES tuşuna basılır.

Yapılan tüm uluslararası aramaların kısıtlanması : *331*şifre# yazıp YES tuşuna basılır,
    Bu kısıtlamanın iptali: #331*şifre# yazıp YES tuşuna basılır.

Gelen tüm aramaların kısıtlanması: *35*şifre# yazıp YES tuşuna basılır,
    Bu kısıtlamanın iptali: #35*şifre# yazıp YES tuşuna basılır.
  • benm tlf 6300 nasıl ypcaz şimdi tam olarak anlatınsana yok çünkü *33*şifre# yazıp YES tuşuna diyoryha şifre ne arkadaşlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.