Şimdi Ara

intel e7500 + fan 50 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • intel e7500 775 pin işlemci + fan 50 tl

İNDİRİM YOKTURRRRRRRRRRRRRRRR.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abocuk -- 3 Nisan 2015; 0:20:51 >

• Fanın modeli ne ?
  • intel
    26063071
    fhp-6074A
    12vdc 0.60A
    fujikura

standart fan
  • Hocam ÖNCELİKLE HAYIRLI SATIŞLAR i E8XX Serisi işlemcilerin sıfırı 78.90 TL
    http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/intel-core-2-duo-e8400-islemci-sifir-faturali-125256156
  • tesekkür ederim.

yazdığın yazıya ufakda olsa cevap vereyim

Burası 2. el sitesi ve sıfır urunlerde satılmakda bura gibi bircok 2. ve sıfır satılan ürünler var dileyen burdan alır dıleyen baska yerden dıleyende yurtdısından alır
    her urun fıyatını satıcı belırler alıcı ıse fıyatı yuksek bulabılır yada dusuk bulabılır almak yada almamak alıcının elındedır.
    verdıgınız sıteden alısverıs yapmak ısteyen gıder ordan yapar 20 adet kalmıs adamın elınde 7 sı satılmıs kaldı 14 urun beklerım acelem yok.
    fıyatımda budur almak ısteyen alır almak ıstemeyen baska yere bakar.
    sız ve sızın gıbı dusunceye sahıp kısılerın verdıgı lınkden dolayı urun fıyatınıda dusurmek gıbı bı nıyetım yok...
    basta dedım ya alan alır almayan almaz
    yeterınce acık ne net bır sekılde anlatabılmısımdır umarım

art nıyetlı bı yazı yazmadıgını bılıyorum ama gereksız bı yazı olmus senınkısı :)
  • Arkadasin gosterdigi ilanin fiyati dogruysa cok iyi fakat 5 yillik bir islemcinin sifirini nasil bulup satabiliyorlar anlamis degilim + fanida yokmus faturasi zaten muallakta.Muhtemelen 2.el sorunsuz urun satiyorlardir o fiyata.Garanti dedikleride kendi verdikleri sozdur muhtemelen bos bir garanti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • +1
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.