Şimdi Ara

SIFIR 4 TB KAPASİTELİ HARİCİ DİSKLER EN İYİ FİYATLARLA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
10
Favori
2.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • AÇIKLAMA YETMEDİĞİNDE PM İLE ULAŞABİLİRSİNİZ
    SADECE PM YOLU İLE ULAŞINIZ

SIFIR KUTUSUNDA YURTDIŞI GARANTİLİ! SAMSUNG 4 TB STSHX-D401TDB D3 STATİON 3.5" HARİCİ HARDDİSK. DİSK 2 SENE YURTDIŞI GARANTİLİ OLUP İLK SİZ AÇACAKSINIZ
    FİYAT: SADECE 350 LİRA

SIFIR ANTİSTATİK POŞETİNDE SEAGATE ST500DM002 MODEL 3.5" SATA3 MASAÜSTÜ DİSKİ.
    FİYAT: 90 LİRA

2. EL HDTUNE İLE TESTLERİ YAPILMIŞ 80 GB MASAÜSTÜ DİSKLERİ-IDE DE VAR SATA DA VAR HANGİSİNİ İSTERSENİZ
    FİYAT. 15 LİRA/ADET
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zıbıkçı -- 8 Aralık 2014; 20:12:56 >

• 220 TL olan ilk baştaki ilan kaç GB lık yazılmamış.
    Takip
  • 3tb iyi fiyat 6 ay once gg ile ikinci el wd kutulu green serisi diski 235 e almıştım. kutusundan çıkarttım kasa içi kullanıyorum.

80 veya 160 olanlara talibim, hd tune healt sağlam mıdır bad var mıdır? Sata mıdır?
  • diskler sorunsuz
    hem sata hem ide var
  • 500Gb wd takip indirim ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 80 lik veya 160lık 1 tane alacağım, hd tune'de health kısmında hata var mıdır?

3 tblilk de alabilirim, garanti konusunda biraz daha detay vermenizi rica ediyorum. Ürünlerin garantisi fatura tarihinden itibaren başlar, faturaları yok ise üretim tarihi veya ser numarasından kontrol edilir. disk bozulduğu zaman samsung servisleri fatura olmadan işlem yapıyorlar mı? uluslararası garanti ne demek? bozulursa nereye götüreceğiz?
  • mesajınızı pm üzerinden cevapladım. Sorularınız varsa bunları pm üzerinden gönderin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.