Şimdi Ara

Oyun Muhabbeti: Gamescom Fuarından Beklentilerimiz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun muhabbetinin bu bölümünde Gamescom'a dair fikirlerimizi ortaya atıyor ve beklediğimiz oyunları konuşuyoruz. İyi seyirler.

• Ersin kılıç donanımhabere dönmedi mi ? neden bu tür programlarda yer almıyor acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeVaST@ToR -- 12 Ağustos 2014; 21:23:14 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeVaST@ToR

Ersin kılıç donanımhabere dönmedi mi ? neden bu tür programlarda yer almıyor acaba?

ersin abi askere gitti dostum

• quote:

Orijinalden alıntı: Zağanos...

quote:

Ersin kılıç donanımhabere dönmedi mi ? neden bu tür programlarda yer almıyor acaba?

ersin abi askere gitti dostum

bayram öncesi bitirdi, döndü askerden..
  • quote:

Talha abi önceki Oyun Muhabbeti bir an önce de gelse falan demişti. Belki asker dönüşü tatil yapıyordur bilmiyorum.

• levent polatere noldu acaba ?

• Tunahan'ın Wu Tang Clan t-shirt'unu görünce oha dedim. Hem oyun işinde olup hemde hip hop dinleyen pek insan kalmadı. Tunahan, Smoke Weed Everyday..?

• Futbol oyunlarında önemli olan şey o bahsettiğiniz unsurlardan çok oynanış'dır. Evet, PES 6'dan bu güne çıkan bütün pes oyunları kötüydü(2008 idare eder). Ama Fifa'yı bu kadar güzel olarak tanıtmak ayrı bir saçmalık. Çünkü Fifa'nın da oynanışı kötü. Futbol oyunu oynarken yaptıkları tek şey kanatlara pas verip orta yapmak olan insanlar için fifa'nın gameplay'i güzel gelebilir tabi. Ama Futbolu gerçekten bilerek takip eden, oynamış insanlar bundan tatmin olmaz. Dünya kupası döneminde yayınladığınız maçlarınız dan dolayı rahatlıkla söyleyebilirim ki, siz ikiniz de bu sadece topu kanada götürüp orta yapan kısıma dahilsiniz. ( Veya oyuncuyu görür görmez ara pası atmaya çalışan, kısaca futboldan anlamayan grup) Sonuç olarak yıllardır güzel bir futbol oyunu çıkmıyor. Başarılı ve gerçekçi bir spor oyunu olarak Nba 2K serisini gösterilebilir, Fifa değil. İnşallah Pes 2015 bir nesil sonra adam gibi bir geri dönüş yapar. Yoksa spor oyunu iştahımı bir süre daha Nba 2K oynayarak doyurmak zorunda kalacağım.

• akıcı güzel bir sohbet olmuş

• Fifa yi abartmissiniz hep ayni basit motor hala orjinal aldığım fifa 2008 oynuyorum 14 ten bi farki yok benim icin en azindan hamachi ile online oynayan insanlari var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: [A]narchy

levent polatere noldu acaba ?

Onun muhabbeti daha önce de geçmişti. Nexon'da mı ne işe başşlamıştı. Halkla ilişkiler tadında bir şeydi sanırsam.

• Tunahan abiyi çok seviyorum ya.Acayip samimi birisi :)

• peehh çıkmaz ki bir jade empire 2 doya doya oynayalim.

• Beril Ablanın MGS5 ile ilgili kaçırdığı bir nokta var.E3 2013 ve E32014 trailerın'daki Eli adındaki sarışın çocuk(Big Boss ile aynı saç modeline sahip çocuk olan) %99 Liquid giyinişi,yaşı,kolyesi,E3 2013 trailer'ındaki isminin altında yazan kısım,Liquid'in genç yaşta orta doğuda bulunması Eli karakterinin Liquid olduğuna işaret ediyor.Birde E3 2014 trailer'ında Eli ile Big Boss'un dövüşünde Eli'nın gömleğinin arkasında gözüken Japonca yazılarının çevirisi Liquid Man.Umarım bu yorumu görürsünüz. =)

• quote:

senin sormani bekliyorduk kardesim, yarin ilk ucakla TR de. oglen 1'de de BSC ofisinde.

[sizer=red]Oyun Muhabbeti: Gamescom Fuarından Beklentilerimiz

not: sadece saka yapiyordum, alinmazsin umarim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi just.me -- 12 Ağustos 2014; 23:36:13 >

• GTA V yalan oldu :S

• bende Gabe Newell ın ortaya çıkıp eliyle bir 3 yapmasını istiyorum
  • Beril isimli arkadaşı üzmek istemem ama malesef kendisi bsc için yetersiz kalıyor.
  • [A]narchy kullanıcısına yanıt
    talhaya sorduydum ayrıldı o didi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GATIRCAN -- 13 Ağustos 2014; 0:04:12 >
  • Ersin KILIÇ Eylüle kadar izinliymiş.Dün Talha Abi canlı yayında söyledi.Ayrılma felan yokmuş.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.