Şimdi Ara

Microsoft yeni Lumia cihazlarının ilk ipuçlarını verdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Microsoft yeni Lumia cihazlarının ilk ipuçlarını verdi

Gelecek ay başlayacak IFA 2014 fuarında yeni Lumia cihazlarını tanıtması beklenen Microsoft'un etkinlik davetiyesi, modellerle ilgili ilk ipuçlarını da vermeye başladı. 

Şimdiye kadar Microsoft'un iki Lumia cihazına ait görseller internete sızdırılmıştı. Bunlardan ilki olan Lumia 730 modeli 5MP çözünürlükteki ön kamerası ile dikkat çekmeyi planlıyor ve sızan görsellerde gövde rengi turuncuydu. Davetiyedeki turuncu renk temasının bu modele işaret ettiği sanılıyor. 

Yine davetiyedeki sensör resmi ise Lumia 830 modeline ait olduğu iddia edilen görsellerki sensör ile tıpatıp aynı. Bu bakımdan etkinlikte tanıtılacak ikinci model muhtemelen Lumia 830 olacak. Lumia 830 modelinde metal bir çerçeve ve 13/20MP çözünürlükte PureView bir arka kameranın yer alacağı belirtiliyor. 

Microsoft'un bu etkinlikte herhangi bir amiral gemi modeli tanıtması beklenmiyor. Zira 19 Ağustos'ta HTC'nin One for Windows amiral gemi modeli lanse edilmiş olacak. Windows Phone 8.1 işletim sisteminin ilk büyük güncellemesi ile birlikte yeni amiral gemi modelinin Ekim ayında görücüye çıkacağı tahmin ediliyor. 

Kaynak:http://www.pocket-lint.com/news/130301-microsoft-teases-windows-phone-launch-for-ifa-could-it-be-the-selfie-lumia

• Daha güncellemeyi veremeyen firmadan bir hayır beklemem.
  • Microsoft gelişmekte ilk defa bu kadar geç kaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: BonezCrusher

Daha güncellemeyi veremeyen firmadan bir hayır beklemem.

değil wp 8.1 9 olsa da wp ye bulaşmam belki 10 da ona da çok var
  • Android telefon, tablet, televizyon, saat, otomobil hepsi birbirine bağlı senkronize çalışır hale geliyor Android L ile.

Microsoft'un telefonu, tableti, bilgisayarı(işletim sistemi), konsolu var. Hepsi de kendi kafasına göre takılıyor. Windows sistemli bilgisayarım varken, WP telefon kullanmak hiçbir şey kazandırmıyor bana, hiçbir kolaylık da sağlamıyor.

Microsoft bu konuda adım atmak yerine hala kamera da kamera diye geziyor. Nokia yıllardır kamera konusunda en iyi akıllı telefon. Sanki bir işine yaradı

• quote:

quote:

Orijinalden alinti: BonezCrusher

Daha güncellemeyi veremeyen firmadan bir hayir beklemem.

Karde? ne kadar dengesiz bir ki?ili?in var. Bir övüyorsun,bir yerin dibine batyryyorsun bir zebellah diyorsun anlamadym gitti.
  • cullukahmet C kullanıcısına yanıt
    Telefonumdan memnumum ona laf etmem ama windowstan değil bir güncellemeyi veremediler nisandan beri beta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Telefonumdan memnumum ona laf etmem ama windowstan değil bir güncellemeyi veremediler nisandan beri beta.
    quote:

Telefonumdan memnumum ona laf etmem ama windowstan degil bir güncellemeyi veremediler nisandan beri beta.

Sen beta yüklemedin mi zaten? Ben de yükledim. Geri nasyl dönebiliriz güncelleme gelirse?
    Nokia Software Recovery Tool İle TIKLA
    Evet 8.0 a döndürüyor.
  • quote:

Evet 8.0 a döndürüyor.
    quote:

Evet 8.0 a döndürüyor.

Teşekkürler dostum. Sağol. Ben de ölene dek developer sürüm kullanacağım sanıyordum. Bir de bende bu bildirim çubuğunu indirirken hafif donuyor. Sen de var mı öyle bir sıkıntı?
    hayır.
  • quote:

hayır.
    quote:

Orijinalden alynty: BonezCrusher

hayyr.

Eyvallah pampa sa?ol.
  • quote:

kardeş daha dün Micrsoft, lumia, nokia haberleri yapıyordun ne ara aranız bozuldu

• sen sen ol wp den uzak dur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cullukahmet

quote:

Nokia Software Recovery Tool Ile TIKLA

Vay anasyny Kesin, sykyntysyz %100 oluyor mu bunlan?

Edit: Citizen yapty?yn i?in ?amu?a goyim. Harflere bak

Abboovvvvv

• Akıllı kamera özelliği ?

• geçen sene gaza gelip lumia 620 aldım eşime, pişmanım :(

• microsofttan bundan sonra hayır gelmez

• Benim kullandığım telefonun abisi olcak bir model gelcek. Bakalım Metal olarak gelirse çok iyi olur bence 20 mp kameraya çıkmazlar diye düşünüyorum 820de 8mgp kamera varken 13 mgp olur gibime geliyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.