Şimdi Ara

2.el Kron XC 150 buldum alayım mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sahibindende buldum.ikinci el oturduğum semtte temiz 5 kez binilmiş kron xc 150 var.480 diyordu 460 a kapattırdım.Adam istediğin zaman test edebilirsin diyor. + çamurluklar he bide aynakolu tavsiye üzerine değiştirmiş.

SİZCE ALAYIMMI BİSİKLETİ ÇOK BEĞENİYORUM VE KENDİME YETERLİ BULUYORUM YORUMLARINIZI EKSİK ETMEYİN EFENİM :)

EDİT : KRON XC 250 TURUNCU SİYAH RENGİ 500 E ANLAŞTIM HAFTAYA GÖNDERİCEK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur_bike -- 14 Ağustos 2014; 11:37:28 >

• Beğeniyor isen mutlu olacağım diyorsan durma al ama kontrol ettir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel bisiklet, temiz duruyor. Zaten 2014 model ne olmuş olabilir ki. Test et al bin gez dolaş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ugurdemir kullanıcısına yanıt
    nereye kontrol ettirebilirim yani ne gibi ? yorumun içinde sağol
  • diosfer kullanıcısına yanıt
    Sağol.Adamla konuştum haftaya alacağım nakit alacağım var inşallah.
  • Güzel bisiklet hocam pahalıda değil al bence
  • HodorunEmmisinOğlu kullanıcısına yanıt
    Bir hafta içinde alacağım hocam. İnşallah alıcı çıkmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur_bike

Beklersen işin zor...

• expertadvisor kullanıcısına yanıt
    Adamla aynı mahallede oturuyoruz adam çok iyi bir samimiyet kurduk :D Dedim zaten 'birisi ilgilenirse ben haberdar et' diye.Adam diyo paranı hallet gerisi kolay .Dedim acaba benimi ikecek :D neyse bakalım

• quote:

Fazla bekleme birisi gelir senden fazla verir bisiklet gider.
  • HodorunEmmisinOğlu kullanıcısına yanıt
    An itibariyle içime kurt düştü olmadı adam zaten beni arayacak biri ilgilense veririm 50-100 lira kapora veririm.Adam dedi ki verirsin 100 lira ne binerim ne satarım dedi.Olmadı öyle yapacağım.

• quote:

An itibariyle içime kurt düştü olmadı adam zaten beni arayacak biri ilgilense veririm 50-100 lira kapora veririm.Adam dedi ki verirsin 100 lira ne binerim ne satarım dedi.Olmadı öyle yapacağım.

Aynı mahalede değilmi ver 100 lira kapora en azından için rahat olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: HodorunEmmisinOğlu

quote:

alacağım da %100 değil %90 alıcam.Adamla anlaşsam desem almazsam kaporayı alayım. Olur mu sence ? almazsam yanmasın kapora

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HodorunEmmisinOğlu

quote:

alacağım da %100 değil %90 alıcam.Adamla anlaşsam desem almazsam kaporayı alayım. Olur mu sence ? almazsam yanmasın kapora

O adamın insafına kalmış

• quote:

Sahibindende buldum.ikinci el oturduğum semtte temiz 5 kez binilmiş kron xc 150 var.480 diyordu 460 a kapattırdım.Adam istediğin zaman test edebilirsin diyor. + çamurluklar he bide aynakolu tavsiye üzerine değiştirmiş.

SİZCE ALAYIMMI BİSİKLETİ ÇOK BEĞENİYORUM VE KENDİME YETERLİ BULUYORUM YORUMLARINIZI EKSİK ETMEYİN EFENİM :)

Sadece fikir vermek için yazıyorum.

460 tl 2. el xc150 için çok fazla arkadaşımıza kırmızı rengini 350 tl den aldık. xc250 ler 500 tl den kapış kapış gidiyor.

bence zamanın varsa biraz daha araştır xc250 al. Hem kitlemeli maşa daha rahat edersin.

• Nazif_brs kullanıcısına yanıt
    ne zaman aldı ve hangi siteden aldığını yazarsan sevinirim ben hepsine baktım.geçen sene aldıysanız normal bu sene çok yükseldi fiyatlar.birde bu 2014 model
  • onur_bike O kullanıcısına yanıt
    2014 model yaklaşık 3ay önce aldık. XC 150 nin piyasa fiyatını araştırırsan 550 - 650 tl sıfır fiyatı. Şuan N11 de 580 tl ki mağazalardan nakit olarak gider alırsan pazarlık yapma imkanın olur
  • Nazif_brs kullanıcısına yanıt
    en fazla 500 e çekiyorlar.zaten bu ikinci el 0 dan farksız ve 460 tl ama siz 350 ye dediniz için heyecanlandım hiçbiryerde öyle bir fiyat bulamadım 250 ler 550-600 arası ikinci eller.
    hangi siteden aldığını yazarmısınız ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur_bike -- 13 Ağustos 2014; 15:31:47 >
  • quote:

en fazla 500 e çekiyorlar.zaten bu ikinci el 0 dan farksız ve 460 tl ama siz 350 ye dediniz için heyecanlandım hiçbiryerde öyle bir fiyat bulamadım 250 ler 550-600 arası ikinci eller.
    hangi siteden aldığını yazarmısınız ?

Ben de geçen gun bir Xc250 alıyordum ama olmadı kısmet degilmis.Fiyatlar dedigin civarda yani.Bisiklet gayet güzel alınabilir 350 ye bulmak zor bulursan da bu durumda olmasını bekleme.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • #ŞARBAY# kullanıcısına yanıt
    Haklısınız sonuç ne oldu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur_bike -- 13 Ağustos 2014; 15:41:45 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.