Şimdi Ara

SANDISK 8GB CRUZER BLADE FLASH BELLEK 8 GB: 7.49 TL (KARGO DAHİL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
979
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • GittiGidiyor'da kargo dahil fiyat linki: 7.49 bir zamanlar N11.com'da 8.25 idi :)

http://m.gittigidiyor.com/urun/124240479

• Kliksa mı acaba ne ürettiler arkadaş sat sat bitmiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICES NMB

Kliksa mı acaba ne ürettiler arkadaş sat sat bitmiyor

Aynen kliksa sanırım baya stok yapmış ucuz ucuz dağıtıyor :)
  • Sadece böyle ucuza 8 gb mi var ?

bana 64 veya 128 gb lazım ama bunun gibi piyasasından düşük fiyatta olan varmı bilginiz ?
  • Filezilla kullanıcısına yanıt
    64 yada 128GB'ı USB 2.0 ile kullanmayı düşünüyorsanız bence bir daha düşünün bu flash disk saniyede tek parça dosyada 8mb'nin çoklu dosyada 5mb'nin üzerine çıkamıyor bu değerleri de kopyalama esnasında kaybederek düşüyor.
  • teşekkürler.
  • n11 sitesine girdim 5tl çek verdi hemen yapıştırdım bitane
  • N11 çekle 2.49 a bende yapıştırdım bir tane :) haber verene teşekkürler ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoWLoadinG

64 yada 128GB'ı USB 2.0 ile kullanmayı düşünüyorsanız bence bir daha düşünün bu flash disk saniyede tek parça dosyada 8mb'nin çoklu dosyada 5mb'nin üzerine çıkamıyor bu değerleri de kopyalama esnasında kaybederek düşüyor.

Bu flash belleğin tek dosyada 12mb yazma hızı var. Tek sıkıntısı Taşınabilir Disk olarak değilde Yerel Disk olarak görünüyor. Harici HDD gibi. Bu yüzden Bootable olmuyor. Usb den format atma işlerinde kullanılamıyor yani
  • Teşekkürler bende 5 tl indirimle 2,5 TL'ye aldım bunu
  • Format atmayı denemedim ancak bu flash diske işletim sistemi kurarak kullanmışlığım var. Ubuntuyu 5-6 dakikada açtı... Ben NTFS ile kullanarak 1080p film arşivinden film atmayı denediğimde 10gb boyutlarındaki bir dosyayı daha 12mb'ı göremedim hiçbir zaman. A101'den Lexar 16GB USB3 almıştım mubarek kaptırdı gidiyor keşke 1 tane daha alsaydım ondan.
  •  SANDISK 8GB CRUZER BLADE FLASH BELLEK 8 GB: 7.49 TL (KARGO DAHİL)
  • N11 de 5 tl hediye ceki olayi nasil oluyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brtvrdrl

N11 de 5 tl hediye ceki olayi nasil oluyor ?

Uygulamasini yukleyip uygulamadan giris yapinca sadece uygulama uzerinde alisveriste gecerli 5 lira veriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoWLoadinG

Format atmayı denemedim ancak bu flash diske işletim sistemi kurarak kullanmışlığım var. Ubuntuyu 5-6 dakikada açtı... Ben NTFS ile kullanarak 1080p film arşivinden film atmayı denediğimde 10gb boyutlarındaki bir dosyayı daha 12mb'ı göremedim hiçbir zaman. A101'den Lexar 16GB USB3 almıştım mubarek kaptırdı gidiyor keşke 1 tane daha alsaydım ondan.

Minitool Partition Wizard uygulaması ile flaş bellekteki bölümü sil tekrar NTFS olarak bölüm oluştur. Maksimum hızı alırsın :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.