Şimdi Ara

C&C yeniden canlaniyor! C&C is BACK!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • (Kusura bakmayin Almanyada yasadigim icin türkcem zayif :( )

Selam arkadaslar,

Herhalde hepinizin bildigi gibi, GameSpy serverleri kapatilmis ve Online Multiplayer oyuna kapanilmis durumda.
    Yaklasik bir ay öncesi Community'den server kurulmusdur, ve bunlari sizlere bildirmek istiyorum.

Proje:www.cnc-online.net / Bu Revora'nin (non-Profit/para kazanmak istemiyorlar) servisidir.

su an iki haftdir birkac arkadslara kullanip cok memnunuz.
    Dilerim ki sizde en azindan bir deneyin.
    Hatirlatiyorum, bu hamachi veya baska Program gibi birsey degil, bildiginiz C&C Generals normal lobby ile oynaniliyor!

size Alman forumlardaki yazdigim konuyu da buraya yaziyorum ( google translate ile almancadan türkceye cevirdim, kusura bakmayin )

Eger bir imkaniniz varsa lütfen bunu bütüm sitenin kullanicilarina ulastiralim ( Red Alert 3 , Tiberium Wars forumlarina da ulastiralim lütfen, yada oradan kendim ayni konuyu da mi acim ? )
    Ve eger zamaniniz varsa bu bilgiyi diger C&C türk sitelerine de ulastiralim, benim pek türk sitelerinden bilgim yok, bana bir kaca site söyleyebilirsenis ben onlarin forumlarinda bunu kendim birdaha yazabilirim.
    Ve bu Information Resmi C&C Facebook sitesinde bile dagitilmisdir, yakinda resmi C&C sitesinde'de yayinlanacak!

Crack'li versionlar da oluyor!

C&C yeniden canlaniyor! C&C is BACK!

[size=4]GameSpy kapandıktan sonra: Fanlar C&C Oyunlari Kurtardi

Çeşitli C & C başlıkları resmi oyunculu sunucular beri EA veya Gamespy tarafından kapatıldı var. Online kullanın: Hala online oynamak istiyorsanız, C & C, bu alternatif sağlayabilirsiniz.

[size=3]Özellikle, aşağıdaki oyunlari kapsar:

• Command & Conquer Generals + Zero Hour
    • Command & Conquer 3 + Command & Conquer 3: Kane Wrath
    • Command & Conquer: Red Alert 3

C & C ilk sürümü: Çevrimiçi oluşturma ve oyunlar lobi, bir sohbet sistemi ve arkadaş listesini oynuyor içerir. Gibi diğer özellikleri Oyuncu İstatistik ve -range ve Otomatik Maç gelecek sürümlerine takip edecek.
    Buna ek olarak, geliştiriciler de resmi sitede inşa Spymaster adlı bir online pencere, var.Lobi oyunları ve oyuncuları ile ilgili oyunlar sağ üst köşesinde görüntülenir.

CnC-online resmi web sitesinde (lütfen tiklayiniz) sizin siz servisi aracılığıyla kayıt olabilirsiniz hakkında ayrıntılı bir rehber bulabilirsiniz.
    Herhangi bir teknik sorunla karşılaşırsanız, size Teknik Destek Forumu(lütfen tiklayiniz) yardım alabilirsin.
    Eğer daha eski Gamespy Nick kullanmak istiyorsanız, size User Yönetimi Forumda(lütfen tiklayiniz) bunu aktarabilirsiniz.

[size=3]Şu anda zaten aşağıdaki özellikleri çalışiyor:

• Genel online oyun
    • Oluşturma ve oyunlar katılmak
    • sohbet fonksiyonları
    • Arkadaşlar listeleri

[size=medium]Eğer hizmeti açıklayan bir video izlemek istiyorsaniz.

https://www.youtube.com/watch?v=LPrax-e-naU

Kenar bilgi: Ben kırık ve Orijinal Version oyunu kendi beri
    Ben her iki versiyonu test etmek mümkün oldu, hem de sürümleri de çalışabilir.

Yine de söylemeliyim ki, hiçbir destek yoktur
    Geliştiriciler, kırık sürümleri için. Bununla birlikte, sorunlar arasında olduğu
    çatlak kendisi ilgilidir yardımcı değil.

Gerekli tüm oyun tamamen işlevsel sürümü
    bilgime herhangi bir CD-Key için bir CD-KEY (ile, düz
    oynamak için şu anda kullanılmaz)

Önemli! : :Ben çatlak ya da yasadışı kopyalar ben size tavsiye etmek istiyorum
    desteklemez ve yaygınlaştırılmasına katkıda olmaz
    Ben çünkü, ben sadece kırık sürümleri olacak
    Benim CD iyi olduğu orijinal sahipleri için, kaybettik
    Çözüm.

Yaklaşık bir ay yana online hizmet ve kullanıcı numarası 30 ve 200 aktif oyuncular arasında zamana bağlı olarak değişir. [B](2014/08/11 itibariyle)[/B].

Ben bu konu çevrimiçi tanışmak ve Topluluğun bir genişleme katkıda biz bazı oyuncuları ulaşır umuyoruz.

Sizleri almanyadan selamlayip ve sizlerle cnc-online.net serverlerde görüsme dilegi ile vedalasiyorum ;)

İlginiz için teşekkür ederiz

saygilarla Pleased

--------------------------------------------------------------------------------------

Edit: Evet beyler, oyuncu sayisi gittikce artiyor. Türkler de katilmaya basladi. su an 50 ile 200 kisi arasi aktif oynuyor, günün saatine göre. [19.08.2014]

Ve Oyunu ayarlamaya Türkce video'da cikti!!!

http://youtu.be/acv9CPlewn4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pleased -- 19 Ağustos 2014; 22:12:53 >

• Selamlar, ben de bu konu hakkında yazı yazmayı düşünüyordum, önce davranmışsın. Uygunsan ben de Tiberium Wars'da takılıyordum gelirsen birlikte oynarız. Sabah ve öğle vakti olsa daha iyi olur çünkü akşama doğru serverlar yavaşlıyor iyice bilgi yüklenmesinden dolayı çok lag yapıyor. Bu arada c&c ile ilgileniyorsan linke bir bak derim ;)

http://forum.donanimhaber.com/m_95793484/tm.htm
  • evet beyler su ana kadar 19 türk ve 150 den fazla yabanci oyuncu gördüm. Hadi bakalim deneyin bunu ! gercekten cok süper bir servis
  • *BUMP*
  • dostum denilen her şeyi yaptım olmuyor.. orjinal origin den aldım oyunu bu yüzden mi olmuyor acaba.
  • indirip deneyelim bakalim.
  • bende sorun var... windows 8.1 uzerinden mouse gozukmuyor, kor adam gibi geziyorum mouse over efekti ile button tikliyorum :).
  • dolandırıcı ea games. orjinal 3 tane generals zero holur 2 tane red alerd3 oyunum var hepsi çöp oldu. mecburmuyum ben bunlarla ugraşmaya o kadar para verdik online oynayamıyoruz.
  • Pleased hala oyuyor musun ?
  • İlaçlı versiyonda da çalışıyor mu ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.