Şimdi Ara

Victor Gaming Machine Kullanıcıları Kulübü(BATTI)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.685
Cevap
67
Favori
208.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Victor'dan 2 Haftadır Ses Yok.Battı büyük ihtimal firma.
    Olan biz kullanıcılara oldu garanti filan uçtu.
    Gerekli mecralara başvurup hakkımızı aramamız lazım

Victor Gaming Machine Kullanıcıları Kulübü(BATTI)

http://www.victor.com.tr

Arkadaşlar g701 modelin siparişimi vermiş bulunmaktayım.Geldigi zaman izlenimlerimi burada paylaşıcam.
    Başka victor kullanan arkadaşlar varsa bu çatı altında sorunlarımızı,genel izlenimlerimizi paylaşabiliriz.

g701 inceleme=https://www.notebookcheck.net/Review-Clevo-W355SS-Schenker-XMG-A504-Barebones-Notebook.113909.0.html
    g501 inceleme=https://www.notebookcheck.net/Review-Clevo-W650SJ-Schenker-M504-Barebones-Notebook.114329.0.html
    kullanıcı incelemeleri
    g451 incelemesihttp://forum.donanimhab...m/m_98238027/f_//tm.htm
    g701 incelemesihttp://forum.donanimhaber.com/m_95951667/tm.htm
    g601 incelemesihttp://forum.donanimhab...236/f_//tm.htm#97193236

Victor Kullanıcıları

1)opsladio(g701)
    2)buraktmnt1(g501)
    3)crankshaft33(g501)
    4)shumin(g501)
    5)otostopçu(g701)
    6)secmenn(g701)
    7)Geltuzat(g701)
    8)metabisülfit(g501)
    9)Guest Account(g501)
    10)LeokinQ(g701)
    11)EMIR-PILOT(g701)
    12)mnomer(g701)
    13)ezrealcartman(g701)
    14)emxre27(g301)
    15)halilibodrms(g301)
    16)meteux9(g301)
    17)ozymate(p702)
    18)dominusat(g601)
    19)-Sniper-(g701)
    20)Johnnie Walkerr(g301)
    21)make me happy(g451)
    22)taklaci55(g701)
    23)srvngrc(g701)
    24)Elma(g451)
    25)o.so(g451)
    26)elano68(p703)
    27)Xaroon(g451)
    28)yusufrido(g451)
    29)f.d..(g701)
    30)Aegean-Man(g801)
    31)hilikkan(p503k)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi opsladio -- 5 Aralık 2015; 23:30:07 >

• Bu şirket şimdi resmi olarak iflas etti mi etmedi mi? Yoksa taşınıyorlar mı? Hiçbir açıklama yapmadan yüzlerce müşterisini ortada bırakıp gitmek insanlık değildir. Yazıklar olsun. Bu yaptıkları büyük bir ayıptır. Bu kadar insanı salak yerine koymaya hakları yok. Barış beye de yazıklar olsun. Satış öncesi herkesle tek tek ilgileniyorlarmış süsü verip şimdi tüm hesaplarını kapatarak çekip gitti. Neredeyse 1 ay oldu şirketten tek bir kişi bile çıkıp duyuru yapmadı. İnsan bi garantisi ve satış taksiti devam eden müşterilerine durumu haber eder. Ya bari "evet battık, garantileriniz yandı kusura bakmayın artık bozulursa parasıyla başkasına yaptırırsınız" desinler ona bile razıyım en azından durumu bilelim. Bu bile yok... Sorumsuzluktan öte bir şey bu yaptıkları. İş ahlakı sıfır bunlarda.
    Burada ben dahil birçok arkadaşımızın bilgisayarında teknik sorun çıkarsa bunu vicdanlarına nasıl yedirecekler? Bizler garanti ve şirkete duyduğumuz güven neticesinde ürünlerin satın alınmada ikna olduk. Yoksa ben gider çok daha büyük şirketlerden de alabilirdim bilgisayarı ama ben bu insanlara güvendim de aldım. Bu insanlar satış öncesinde öyle bi rol oynadı ki hepimizin güvenlerini sömürdüler. Bu saatten sonra tek dileğim umarım hiçbirimizin bilgisayarında sorun çıkmaz ve böyle güven sömürüp müşterisini ortada bırakan şirketlerin batması.
    Monster kullanıcısıyım.
    @Victor Gaming Machine firmasının müşterilerle ilgilenmesini,gerekirse her üyeye tek tek cevap vermesi gerçekten takdir ettiğim bir davranış. Henüz yeni duyduğum bir marka fakat müşteri memnuniyetiyle saygımı kazandılar. Bilgisayar arayan arkadaşlarıma bu markayı önereceğim. Ayrıca Monster'ın yap(a)madığını yapıp kırmızılı kutu tasarlamışlar,çok seksi duruyor
    Sattığı bilgisayar ise gerçekten f/p bilgisayarları. Gördüğüm kadarıyla da alanlar memnun.
    6gb'lık 870m'i görünce "Türkiye'de de varmış lan" dedim birden,belki benim bilgisizliğim fakat olduğunu bilmiyordum. Benim cihaz da 870m fakat 3gb versiyon.
    Eleştirdiğim noktaları ile web sitenizi hiç kullanıcı dostu bulmuyorum,gereksiz karışık iç bayıltıcı bir yapısı var. Özelleştir seçeneklerinde parçalar ne olduğu belirsiz. Bir de sabit kur'a geçseniz süper olur.
    İyi satışlar,iyi forumlar!
  • Ben de g501 i7 240gb ssdli aldım bugün geldi. Kutu açılış videosunu youtube'a yukluyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • shumin S kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun. bekliyoruz videoyu
    Bende heycanla bekliyorum G501 almaya niyetim var ama forumda pek G501 kullanan arkadaslarımızı gormedim biraz tereddütte kaldım acıkcası.ürün hakkında yorumlarınız benim için cok onemli iyi forumlar
  • Bushido Samurai kullanıcısına yanıt
    pm den epeybir yazdım ama buradada söyleyim. evet g701 e göre g501 daha az tanınıyor çünkü g701 modeli monster abra a5 v1.1 modeli ile satışta oldugu için epey bir inceleme video mevcut. forumda g501 i yeni alan veya kargo bekleyen arkadaşlar var onların deneyiminden faydalanıp kararınızı verebilirsiniz.
  • opsladio kullanıcısına yanıt
    G501 modeli Gigabyte P15 v2 kasası hatta donanımları ile aynı. Daha önce de P27 kasası kullanan bir model vardı.

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=5024#kf
  • mcgoktug kullanıcısına yanıt
    nette incelemeleri filan varsa alıcak olan arkadaşlar bakımından fayda saglıyabilir.
  • Videoyu henüz yükleyemedim bugün yükleyeceğim fakat bilgisayarı açtıktan sonra ilk izlenimlerim çok da iyi olmadı. Hani bir inceleme yaptığımdan değil de sinek ufaktır ama mide bulandırır ya windowsu kurduktan sonra driver'ları yükleyeyim dedim bilgisayarın yanında gelen cd ile fakat dvd-rom sürücü bir türlü okuyamıyor okusa da 90'lardan kalma disket hızıyla okuyor çıldırttı adeta. Evdeki kasadaki dvd-romu da kullanmıyordum ondan sorun dvd'de mi yoksa dvd sürücüde mi bilmiyorum ama böyle ufak acemilik mi denir yanlışlık mı denir bilmiyorum fakat oldukça canımı sıktı. 1 saattir cd'den driver kurmaya çalışıyorum neredeyse. tam touchpadi açıp setupa tıklıyorum hop olmuyor. zar zor dosyanın içine girip setupa tıklıyorum 15 dakika bekliyorum o sırada dvd-rom kendinden geçiyor. ethernet sürücüsü bir türlü kurulmuyor sürekli setup'da hata veriyor.

edit: kasanın içinden çıkan diğer cd'yi takınca sorun düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shumin -- 11 Ağustos 2014; 22:41:56 >

hocam bence o kurulum sitesinden hiç bulaşmasaydınız clevo w3xxSSQ yazarak sitesinde bütün sürümleri var güncel olup olmadıgını bilmiyorum ama kendi üretici sitesi oldugu için herhalde günceldir extra olarak
    http://www.monsternotebook.com.tr/abraa5v1.html
    bu linktende driverlerini indirebilirdiniz ben açıkcası dvd sürücünü ilerde söküp hdd takmayı düşünüyorum.
    pardon hocam sizin modeli g701 zannettim g501 için clevo nun sitesinde indir kısmından w650sj yi seçerek driverlerini indirebilirdiniz.
  • Vallahi benim de dvd ile hiç işim olmuyor ama oraya takılıp da yanında cd veriliyorsa adam gibi verilsin isterim mesela ethernet sürücüsü bir türlü yüklenmiyor, sürekli hata veriyor satıcıya ulaşın falan diye çözemeyeceğim problemler değil.
    Bilgisayardan girip hepsini hallederim ama dediğim gibi sinek küçüktür mide bulandırır diye buna benzer bir iki problem daha çıkarsa sıkıntı olur.

edit: iki tane cd var kutunun içinnden çıkan diğerini takınca düzgün çalıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shumin -- 11 Ağustos 2014; 22:40:28 >
    herhalde olmaz o kadar cihazi kontroldan geçirip yolluyoruz diyorlar benimde korktugum nokta ölü pixel çıkması ama bugün sipariş verirken ilgilerinden dolayı epey memnun kaldım
    inş cihazlardanda memnun kalırız
  • Anlamıyorum işte saçma işler iki cd çıktı kutunun içinden birinin üstünde notebook drivers diğerinde ise probook2000 yazıyor. Ben direkt notebook drivers'ı taktım ve deli oldum adeta ki çıldırılmayacak gibi değil sonra dedim bir bakayım probook2000 yazan cd'nin içinnde ne var ve taktığımda düzgün çalışan bir driver cd'si buldum. Madem çalışmıyor ne diye koyuyorsunuz o diğer cd'yi. Bir de video 1 gb çıktı yüklenmiyor bir türlü 9 dakikalık video sözde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shumin -- 11 Ağustos 2014; 22:50:59 >
  • Kutuda gelen parlak gelen DVD normalde ürünün orjinal Win8 sürücü DVD si, ProBook DVD si ise Win7 sürücülerini içeren bizim hazırladığımız DVD.
    Sizin işletim sisteminiz nedir ?

Windows 7 işletim sistemine Win8 sürücü DVD sini takarsanız çalışMAyacak, hata verecektir. Bu yüzden Win7 sürücülerine bir şekilde ulaşamazsanız yada kaybederseniz, farklı bir çözüm olarak; Win8 DVD sini shifte basıp otomatik DVD yi calıştırMAdan bilgisayarım içerisinden DVD ikonuna sağ tuşla araştır diyerek iç klasörlere ulaşarak sürücüleri Win7 de de kurabilirsiniz ancak Ethernet (LAN) sürücüsü Win7 altında çalışMAyacaktır ve Win8 DVD sinde USB 3.0 sürücüleri bulunmaz.

Toplam sürücülerin Gigabyte boyutunda olmasından dolayı DVD medyalarını saklayınız, kaybetmeniz durumunda kopyasını isteyiniz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: shumin

Anlamıyorum işte saçma işler iki cd çıktı kutunun içinden birinin üstünde notebook drivers diğerinde ise probook2000 yazıyor. Ben direkt notebook drivers'ı taktım ve deli oldum adeta ki çıldırılmayacak gibi değil sonra dedim bir bakayım probook2000 yazan cd'nin içinnde ne var ve taktığımda düzgün çalışan bir driver cd'si buldum. Madem çalışmıyor ne diye koyuyorsunuz o diğer cd'yi. Bir de video 1 gb çıktı yüklenmiyor bir türlü 9 dakikalık video sözde

MOV'a çevirip öyle yüklemeyi deneseydiniz hocam boyut oldukça düşerdi.
  • G701 hocam yaz benide :D

hocam g701 de de g301 deki gibi sim kart yuvası var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otostopçu -- 12 Ağustos 2014; 0:58:37 >
  • otostopçu kullanıcısına yanıt
    hemen ekliyorum
  • otostopçu kullanıcısına yanıt
    yeni driver programı buldum

http://www.tamindir.com/iobit-driver-booster/

epey işe yarıyor tavsiye ederim
  • opsladio kullanıcısına yanıt
    Ovv hocam tam lazım olan şeydi eski bilgisayarımda gts 250 vardı. Metro last light ta hiç görmediğim detayları görüyorum şimdi oyunlar cidden gelişmiş en son HIGH oyunumu 2010 da oynamıştım sanırım g701 hakkında PM leşelim hocam ses programlarında 41000 bitrate seçersen temiz ses alırsın 192000 de denemişti. Ses kartı sorun çıkardı.

• Win7 guncellemelerini yapıyor şu an makina ve fan sesi rahatsız edici duzeyde artıp azalıyor. Su an yan odadayım kapılar aralık duruyor ve sesini çok net duyuyorum fanın. Alacak olan en azından g501 alacak olanlar biraz daha beklesin diyorum.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.