Şimdi Ara

Asus memo pad Hd7 Garantiye yollicam yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar benim tablet 3-4 gün köyde kendi kutsunun içinde %18 şarjla köyde ututtum aldıgımda ise şarjı %16 dı bende sarja koydum tam %100 olurken çıkardım ama ekranı açarken bazı sorunlar yaşadım menüye tıklayamıyordum ve bunu anlamak için resim yapmaya tıkladım ve bana aşagıdaki gibi kameranın altındaki bölge komple çalışmaz olmuş arada çalışıyo arada çalışmıyo bunun sebebini anlamadım bende bunu itayeten format atım baktim yine düzelleme yok son güncellemeeler yüklü ve hala kameranın alttaki o bölge çalışmıyor bende bu yüzden garantiye yollamak istiyorum bunun için yapmam gerekenler nedir söylerseniz çok mutlu olurum orjinal kutusu , garanti belgesi ve faturası yanımda ne yapmalıyım asus yetkililerini sorunumu nasıl ileticem bi kagıdamı yazıcam bana yardımcı olursanız çok sevinirim :( bu arada tableti bebek bigi baktım ne bir ekranda çızık oldu nede düşmedi çok iyi baktım güneş ısıgından bile korudum.
     Asus memo pad Hd7 Garantiye yollicam yardım Asus memo pad Hd7 Garantiye yollicam yardım Asus memo pad Hd7 Garantiye yollicam yardım Asus memo pad Hd7 Garantiye yollicam yardım Asus memo pad Hd7 Garantiye yollicam yardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi herofahri -- 11 Ağustos 2014; 15:51:40 >

• Babanı yanına al, tabletin faturası, garanti belgesi ve tablet ile birlikte satın aldığınız yere gidin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psirik -- 11 Ağustos 2014; 16:25:53 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • psirik kullanıcısına yanıt
    ben giresunda oturuyorum ta trabzona gidip teknosaya gidip orayamı gidim he 7 ay geçti üstünden :( ve 18 yaşındayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: herofahri

ben giresunda oturuyorum ta trabzona gidip teknosaya gidip orayamı gidim he 7 ay geçti üstünden :( ve 18 yaşındayım

24 ay garantisi var zaten, Giresun'da Teknosa varsa onlarda ilgilenir sizle. Merkez de mutlaka vardır.
  • psirik kullanıcısına yanıt
    yani illah teknosaya gidicem he tmm bakarım
  • quote:

İllah, illa mı demek? Yerel şive ile yazıyor gibisin

Eğer öyleyse, illa Teknosa'ya gitmek zorunda değilsin. Sanırım Asus servisine kargo ile gönderebilirsin. Ancak o işler nasıl olur ben bilmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: psirik

quote:

İllah, illa mı demek? Yerel şive ile yazıyor gibisin

Eğer öyleyse, illa Teknosa'ya gitmek zorunda değilsin. Sanırım Asus servisine kargo ile gönderebilirsin. Ancak o işler nasıl olur ben bilmem.

illa yazcama yanlış yazdım k.b bildiğim kadarıyla sürat kargo bedava gönderiyomuş kodu felanmı varmış ne
  • Tablet 2 yıl Garantilidir.
    Kutu içeriği, Tabletin sorununu bir kağıda yazarak ve faturasını kutu içine koy,
    Yurtiçi kargoya git ve
    ASUS Yurtiçi kargo anlaşma kodu: 271623947 nu ver ücretsiz gönderebilirsin.
    1 Hafta içinde geri gönderirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasitur

Tablet 2 yıl Garantilidir.
    Kutu içeriği, Tabletin sorununu bir kağıda yazarak ve faturasını kutu içine koy,
    Yurtiçi kargoya git ve

Bu arkadaş biliyormuş. Ancak sorununu kağıda ilk mesajındaki gibi yazma. Nokta, virgül falanda kullan. Zor anlarlar yoksa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: psirik

quote:

Yurtiçi kargoya git ve

Bu arkadaş biliyormuş. Ancak sorununu kağıda ilk mesajındaki gibi yazma. Nokta, virgül falanda kullan. Zor anlarlar yoksa

bende öle nazık yazım kurallarına uygun yazıcam onu hızlı yazdıgım için öle oldu

• quote:

Yurtiçi kargoya git ve

kardeş birde ben faturayımı yoksa faturanın fotokobisinimi yollim ?
  • gulcel
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.