Şimdi Ara

Lumia 730 modelinin basın görselleri ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Lumia 730 modelinin basın görselleri ortaya çıktı

Microsoft'un özçekim tutkunlarına yönelik olarak hazırladığı bilinen ve daha önce ilk görselleri internete sızan Lumia 730 modeli bu kez basın görselleriyle karşımızda. Nokia'nın üretim tesislerinin olduğu Vietnam'dan sızdırılan görseller turuncu rengin hakim olduğu bir basın afişini yansıtıyor. 

Gövdenin yine tamamen polikarbonat malzemeden imal edildiği görülen Lumia 730 modelinde dikkat çeken ayrıntı ön kameranın 5MP çözünürlüğe sahip olması. Lumia ailesinde bir ilke imza atacak olan modelin arka kamerası da 6.7MP çözünürlükte bir sensör ve Zeiss imzalı bir lens ihtiva ediyor. 

4.7 inçlik720p ekrana sahip olacak cihazda Snapdragon 400 yongasetine yer verilmiş. RAM seviyesi 1GB iken depolama kapasitesi de 8GB. Ancak cihaza herhangi bir atanmış fiziksel deklanşör butonu bulunmuyor. Butonlar Windows Phone 8.1'den alıştığımız üzere sanal olarak yer alıyor. Lumia 730 modelinin Ağustos ayı sonlarında piyasada olması bekleniyor. Modelin fiyatı ise yaklaşık olarak 240$ civarında olacak.  

Kaynak:http://www.phonearena.com/news/Nokia-Lumia-730-selfie-phone-price-specs-and-release-date-claims-pop-up_id59201

• Deklanşör tuşu zorunluyken iyiydi. Gerçekten işe yarayan bi tuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The-Engineer -- 11 Ağustos 2014; 15:20:06 >
  • ekrem71,

o Türkiye'nin en hızlısı!
    o Donanımhaber çalışanı!
    o bir Haber Editörü!
    oooOOOooo Ekrem oley oooOOOooo
    Ailecek takipteyiz ekreeeeeeeem.
  • Oha ilk defa bi WP/Nokia haberini, ilk DH'den okuyorum. Taşımıza baş yağıcak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Basteryus -- 11 Ağustos 2014; 15:53:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Shinku_

ekrem71,

o Donanımhaber çalışanı!
    o bir Haber Editörü!

Koptum adamı niye eksiliyosunuz olm
  • 700 800 tl lere ülkemize giris yapacak gibi .o fiyat bandında android de cok daha iyi tercih edilebilecek telefonlar var.

Wp nin yayginlasabilmesi icin daha ucuz olmali. Microsoft çözemedi heralde daha durumu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aaa 1 GB ram var. Hatta flaş da var.

• Çok iyi bence özellikler 600 tlden girerse iyi satar ve 720 gibi batarya olursa

• 10 MP çözünürlükte telefon göremedik halaaa

• 600-700 TL arasında bi fiyatlandırma ile girerse daha rekabetçi olur. Şimdi selfie odaklı diyip 999'dan girmese bari

• quote:

Orijinalden alıntı: _Shinku_

ekrem71,

o Donanımhaber çalışanı!
    o bir Haber Editörü!

duello sart oldu

Lumia 730 modelinin basın görselleri ortaya çıktı

• quote:

Orijinalden alıntı: acura07

700 800 tl lere ülkemize giris yapacak gibi .o fiyat bandında android de cok daha iyi tercih edilebilecek telefonlar var.

Wp nin yayginlasabilmesi icin daha ucuz olmali. Microsoft çözemedi heralde daha durumu.

Her şey donanım değildir. Android telefonların amiral gemileri bile bir maksimum iki yıla kasmaya başlarken 700 800 tlye alınan androidi düşünmek bile istemiyorum... Heralde size kalsa 200 tl den falan satılmalı Windows Phonelar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dogu-E -- 11 Ağustos 2014; 18:50:17 >
  • Kesinlikle o fiyata piyasaya girmez bizim ülke'de daha 720 çıkış fiyatı 900-1000 aralığındaydı.

• Tasarım iyi görünüyor batarya ve fiyat iyi olursa almamak için neden yok.

• 1 gb ram beni şaşırttı :)

eğer uygun fiyata giriş yaparsa iyi satış yapabilir.

• cok begendım tek kelıme ıle bu sefer olmus... 720p zeıss kamera flas, 8.1 ve 4.7 ınc tıpse muthıs Tr de 700 e satılsa ben anında alanlardan olurum..

• flash, ön kamera ve 1 gb ram ile 630'dan güzel bir terfi olacak..

önden ve yandan göremiyoruz ama umarım tasarımı da güzeldir. inş fiyatı uygun olur, bakalım nokia satış için hangi fiyatı öngörecek ?

ön kamerası olmayan, flash olmayan 512 ramlı 630'a biçilen fiyat 600.tl olduğuna göre sanırım 750-850 bandında gelebilir ? inş daha fazlası olmaz ?

syg.
  • Gece772

lumia 930 20 mp ve lumia 1020 41 mp var

ayrıca mp değilde lens kalitesine öncelik ver. T50'de de 13 mp var ama 920 gibi çekermi acaba?

• güzel ne büyük ne küçük olmuş ideal boyutta :D

• android kullanıyorum normalde. ama 730 baya hoşuma gitti. acaba ne zaman trye gelir. 15 eylüle kadar telefon almam gerek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.