Şimdi Ara

HTC One for Windows modelinin detayları netleşiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• HTC One for Windows modelinin detayları netleşiyor

HTC'nin Windows Phone ekosistemine armağan edeceği yeni ve iddialı akıllı telefonu One for Windows için bilindiği gibi 19 Ağustos'ta New York'ta bir etkinlik gerçekleştirilecek. Modelin neler suacağı ise az çok ortaya çıkmış durumda.

Firmaya yakın kaynaklardan elde edilen yeni bilgilere göre One M8 ve One for Windows modelleri arasında işletim sistemi haricinde herhangi bir farklılık bulunmuyor. 2.3GHz saat hızında çalışan Snapdragon 801 yongasetinin güç verdiği cihaz 5 inçlik Full HD S-LCD3 ekran barındırıyor. 

Cihazda 2GB RAM, 32GB artırılabilir hafıza, 2600mAh gücünde batarya, 4MP çözünürlükte UltraPixel kamera, derinlik algılayıcı sensör, çekimden sonra odaklanma sağlayan U-Focus, 5MP çözünürlükte ön kamera, BoomSound hoparlör, 9.35mm kalınlık, 160gr ağırlık şeklinde diğer özellikler yer alacak. 

Windows Phone ekosisteminde katma değer adına ilk kez BoomSound, UltraPixel, Zoe gibi özellikleri sunacak olan One for Windows bu bakımdan farklılaşmış olacak ve neredeyse birbirini tekrar eden modeller içerisinde öne çıkabilecek. 

HTC One for Windows ile firma ayrıca bir ilke de imza atacak. İlk kez bir rafta Android veya Windows Phone işletim sistemi taşıyan HTC One modeli görmek mümkün olacak. Cihaz ilk olarak Verizon operatörü ile satışa sunulacak. Sonrasında ise global dağıtım detayları açıklanacak.  

Kaynak:http://www.wpcentral.com/htc-one-windows-has-cortana-integration-dot-view-case

• Kesinlikle lumia 930 yerine tercih edilmesi gereken bi model olmuş

• Lumia 1520nin giris fiyatiyla gelirse androiddeki kadar satamaz bile tr de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaderini fiyati belirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mobilde Windows gereksiz ama rakip lazım ?

• şu isletim sistemine bak ya hem kapalı sistem hem çok göz yorucu ve sıkıcı.
    nedir bu kadar zorlama iteleme tutmaycak abi günümüz alternatiflerinde bu işletim sistemi boşuna uğraşıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: seven_7343

şu isletim sistemine bak ya hem kapalı sistem hem çok göz yorucu ve sıkıcı.
    nedir bu kadar zorlama iteleme tutmaycak abi günümüz alternatiflerinde bu işletim sistemi boşuna uğraşıyorlar.

Çok erken konuşuyorsun

• quote:

Dün Lumia 925'i kullanmaya başladım. Yıllardır Android kullanıcısıyım fakat şahsen çok sevdim Windows Phone'u.

• htc zaten kötü durumda bi de wp telefon çıkarıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: pastadanadam

quote:

Dün Lumia 925'i kullanmaya başladım. Yıllardır Android kullanıcısıyım fakat şahsen çok sevdim Windows Phone'u.

Bende 620 kullandim bi sure sonra skıyor.androide gecip masa ustune donunce ohbe dedim. Her tus kilidini acip o karmasik kutucuklu ekrani gormek cok sıkıcı.ustelik ozellestirmede cok kısıtlı.

• Windows ne bilgisayarda ne de telefonda ilgimi çeken bir işletim sistemi değil fakat HTC One M8 üzerinde bir şekilde Dual boot olayı yapılırsa gerçekten hoş olabilir. Hatta yeni HTC HD2 bile olabilir One M8
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xloud

Kesinlikle lumia 930 yerine tercih edilmesi gereken bi model olmuş

Z2 sucuğu olsa bayıla bayıla yersiniz ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elsa -- 11 Ağustos 2014; 20:06:23 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Gelişmeye devam ediyor, aslında güzel platform ama çok kapalı bir işletim sistemi halen. Şarj süreleri android'e göre daha çok gidiyordur muhtemelen. Alınası bir telefon olmuş ama kişiselleştirme büyük sorun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xloud

Kesinlikle lumia 930 yerine tercih edilmesi gereken bi model olmuş

930'u tercih ederim...

• Wp geliştikçe android kullandığım günlere daha çok güleceğim. Biliyorum birçok kişiye belki saçma gelebilir ama hissiyat bu yapacak birşey yok

• çok sağlam eğer güzel fiyattan çıkarsa alınabilir

• Wp en kişileştirilebilir işletim sistemi
    kutucuklarla istediğin şekli yapabilir,Arka plan a resim koyabilir,arayüzü siyah beyaz gibi özelleştirebilir...

Android de Rom yada launcher yüklemeden üretici arayüzünde ana ekrana kısayol atayabilir,ana ekran resmini değiştirebilir,Widget atayabilirsin.

JB olmadan ios da kişiselleştirme mümkün değil.

• Fiyat 2500tl olur ucuz olmasını beklemek hayalden öteye geçmez. Htc'nin ucuz sattığını kim görmüş.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pastadanadam

quote:

Bende 620 kullandim bi sure sonra skıyor.androide gecip masa ustune donunce ohbe dedim. Her tus kilidini acip o karmasik kutucuklu ekrani gormek cok sıkıcı.ustelik ozellestirmede cok kısıtlı.

Windows Phone, telefona yüklenmiş büyük bir uygulama gibi bir işletim sistemi :D Özelleştirme açıdan haklısın, Google Launcher'dan sıkılınca Miui Lancher yükledim İOS 7 temasıyla kullanıyordum uzun süre.

Fakat genel olarak telefonda sosyal medyaya bakan, internette gezen, haritaları kullanan biriyim. En fazla 2d oyunlar oynarım ara sıra. Yani Android'de kullanıpda WP'de kullanamadığım bir şey yok. Tasarımını WP7'den beridir seviyorum zaten. O yüzden özelleştirmede olmayı versin diyebiliyorum. Bence umut vaadediyor WP.

• Wp kullanmamış ya da hoşlanmamış olabilirsiniz de "niye zorluyor lafı" biraz zorlama olmuş. Birçok insan beğeniyor bu telefonları. Üstelik telefonlar yaygınlaşmaya da başladı. Az buz satmıyor. Beğenilmese, ne kadar reklam olursa olsun, satmaz.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.