Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 4 ortaya çıktı; İşte detaylı görüntüler (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
256
Cevap
1
Favori
6.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Metal kasa guzel olmuş. Arka kapaki birakmalarida cok iyi yedek batarya herseyimiz bizim. Ayri olarak Bataryası değişmeyen tellerin performansı zamanla dusuyor samsunglarda ise aninda kkullanıcı olarak degistirebiliyoruz.

• Arka tarafın görünümü öne göre biraz zayıf kalmış ama elde tutuş hissinin iyi olacağını düşünüyorum.

• Samsungun en sevdiğim özelliği menü,geri ve ortadaki tuşuydu menü tuşu gitmiş çoklu ekran tuşu gelmiş ben alışamadım s5 kullandığım sürede 5.7 büyük bi ekran en üst köşeye ulaşmak zor olur

• batarya önemli note serileri güzel donanım olarak mükemmel fakat batarya ömrü malesef vasat

• Samsung un en iyi yaptığı is note ailesi.

Çerçevesiz şık yapı,2k ekran,s805 işlemci,güçlü batarya ve kamera daha ne olsun

• Note 1 ve Note 2 dönemlerinin en iyi pil performansı veren üst seviye telefonlarıydı. Note 3 de zirve olmasa da başarılı bir tablo sergiliyor. Biraz karıştırdınız galiba yada hiç kullanmadınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önden bakınca Z2 ye bir tek ben mi benzettim

• Keskin hatlar daha iyi,piyasaya baktığımızda Sony Z,Z1,Z2 hatları ve Samsung S2 hatları beğeniliyor.Samsung bunu Note 3 modelinde denediğinde olumlu yorumlar aldı.Sıra malzeme kalitesi yani çerçevelerde,metal yapmaları iyi oldu.Ek özellikleri şunlar olur tahminimce ; kamera lensi safir ve kamerada iyileştirmeler.S Pen hassasiyeti arttırılır ve ek uygulamalar verilebilir.Yüksek kapasite 4000 bandını yakalamaları lazım batarya konusunda.(bataryada bu çıtayı büyük oranda yakalanmayacak 3500 olur)

• Şahsen çok güzel olmuş, arka kapak içinse zaten kılıf kullandığımız için sorun yok...

• kötü olmuş sevmiyorum dikdörtgen prizma telefonları
  • Note 3 den geçmeye değmez fakat daha once note serisi kullanmamış yada yeni telefon alacaklar için çok güzel ni telefon

• Bütçe dostu telefon! 2000 ila 2500 tl arası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolfestein -- 11 Ağustos 2014; 17:19:29 >
  • note3'ün tasarımı genel anlamıyla beğeniliyordu; eleştirilen kısmı ise malzeme kalitesi ve TouchWiz arayüzüydü.
    sızdırılan görüntülerde note3 tasarım çizgisi korunmuş ve geliştirilmiş. özellikle telefon daha ince görünüyor. yine eleştirilebilecek yönü malzeme kalitesi olabilir.
    ülkemizde en önemli nokta mobil cihazların 2000 TL bandını geçen fiyatları.
    2k ekran ve pek de kullanılmayacak sensör süslemeleri ile note4 yerine uygun fiyatlara düşecek note3 almak daha mantıklı.

• çöp

• 2k ekran ile çok güçlü bir işlemci kullanılması lazımyoksa oyunlarda kasma yapar.
  • ya bu samsung dünyanın en çok telefon satan firması ve bu işi sanki yıllardır yapmıyormuş gibi galaxy alpha ile aynı çerçeve tasarımına sahip bir note serisini neden yapıyor. Hadi yaptın önce note 4 te bu tasarımla çıkarda bir farkı olsun. Hala anlamış değil yaaa. Dehşet içinde çıkardığı modellere bakıyorum. İnsanlar özgün tasarım arıyor diğer firmalarda olmayan birşey istiyor böyle yaparsan özelliği kalmıyor cihazın. Note 4 15 milyon satsın bakın s6 aynı tasarımla gelir megası jumbosu tiridine bandımı hepsi aynı olur :) dünyada bir numaraya yüksel ama orda kalmayı başarama evet iyi firmasın bir numaraya yükseldim ama oldum ben diyemezsin burda nasıl kalırım diye düşünmelisin bunun cevabıda böyle kalamazsın :)

• Özellik olarak en dolu telefon ama kullanım esnasında yine touchwiz sorun çıkaracaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sioner

Adamlar plastikmaster oldu. O arka kapaktaki ne çeşit bir plastikdir öyle?

ABS sanırım.
  • Çöp-Naylonkral

• quote:

Orijinalden alıntı: erkanrap

ahaha arkasını sümen bezi ile kaplamışlar :) 1 tllik ajanda sanki ters koyunca :)

Evt arkası telefon fihristi kasa defteri ajandayı andırıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.