Şimdi Ara

Razer Blackwidow Ultimate 2014 Mekanik Klavye İncelemesi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
4
Favori
15.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 3 yildir BW blue switch kullandim, beni rahatsız eden ve bu klavyeyi çalıştığı halde bir kenara atmama sebep olan şeyler:
    -Parlak dış yüzeyi hooşuma gitmiyor, mat olması kullanım açısından daha rahat olurdu, bu yüzey ayrıca çok kir tutuyor, sağlam toz çekiyor.
    -Yazılımı gerçekten sorunlu, arada bir klaveynin kafa gidiyor, tak çıkar ile düzeltmeye çalışıyordum, bazen o da çare olmuyordu.
    -Lineer switch olmadığı için oyunlarda çok hızlı çift tuş basmam gereken yerlerde algılamıyordu.
    -PS2 bağlantısı olmaması da kötü bence.

Pozitif yönleride var tabi, blue siwtchler ile yazı yazmak çok güzel, sesi de gayet iyiydi, aydınlatması vs.

Yeri değil ama deathadder mosue da vardı, bu mouse da çift tıklama ve tıklamama sorunu başlattı.

ikisini de bıraktım bi kenara, asus gladius mouse ve steelseries 6Gv2 ya geçtim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yeosol -- 28 Haziran 2015; 19:15:08 >
  • konuyu baya baya bi hortlatmış olucam kusura bakmayın ama merak ettiğim için soruyorum bu klavyeyi kullanan ve sorun yaşayan varmı ? fiyatı şuan çok makul geldi ve almayı düşünüyorum siz ne düşünüyorsunuz bu ürün hakkında ?
  • violave kullanıcısına yanıt
    Halen kullanıyorum, tuş hissi gayet iyi ve genel eleştirilere karşın klavyeden çok memnunum.
    Dış yüzeyinin parmak izi tutması haricinde bir problemi yok klavyenin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ynal kullanıcısına yanıt
    anladım hocam teşekkür ederim peki şu çift basma yada yazılımsal sorunlar vs. gibi şeylerle karşılaştınızmı hiç ?
    Evimde ki bilgisayarla geçirdiğim zaman sırf oyun oynamaktan ibaret. Ağırlıklı FPS en çok da Cs:Go oynuyorum. Çift basma vb sorunlara tahammül edemem dolayısıyla. İncelemeyi yaptıktan bu yana klavyeyi kullanıyorum şu ana kadar bir problemle karşılaşmadım. Elektronik bileşenlerde bu tip sorunları marka-model ile bağdaştırmamak gerek bana kalırsa, en güvenilen markalar bile bazen insanı çığırından çıkarabiliyor.
    Çok eleştiri alsa da ben Yeşil Switchleri, Cherry' nin Brown ve Red switchlerinden daha çok beğendim. Ancak bu deneyim tamamen kişisel ve imkanın varsa denemeni öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynal -- 28 Mayıs 2016; 16:53:02 >
  • ynal kullanıcısına yanıt
    aynen benim içinde önemli olan fps tarzı oyunlarda sorun çıkarıp çıkarmaması ve biraz da şans işi hakikaten yardımın için teşekkür ederim kafamda bi fikir oluştu bu konuda.
  • Bende amazondan aynı klavyeyi aldım. Ve tuşları bilindiği üzere inilizce olarak geliyor. Türkçe tuş takımını temin edebileceğim biyer varmı. Mesela bi aralar amazondan logitech , g710 alanlara türkçe tuşları bedavaya gönderiyordu. Razer da böyle bir şey söz konusu olabilir mi ?

• brkylmz19990102 kullanıcısına yanıt
    bildiğim kadarıyla yok us dizilime alışmak gerekiyor bu arada ürün nasıl ? verilen parayı hakediyormu sence ?
    US dizilimine alışamadım henüz. Küçük enter nedeniyle devamlı virgüle basıyorum. Ama tuşlarına basınca bi mutlu oluyorum. Neden bilmiyorum ama çok eğlenceli geliyo tuşları. Klavyede genel yapı itibariyle kalın, ağır ve tutumca sağlammış dedirtiyor. Bu arada amazonda 65 dolardan 230 liraya geldi kargo dahil. O paraya hiçbirşey.

• brkylmz19990102 kullanıcısına yanıt
    aynen benide cezbeden şuan fiyatı aslında diğer bütün rakipleri 85 90 dolar üzerinde gördüğüm kadarıyla eğer verilen parayı hakediyorsa bitanede ben sipariş geçeyim
  • Kullanıyorum ve gayet memnunum klavyeden tuş hissi tatmin edici.
  • Eline sağlık hocam güzel paylaşım olmuş tebrikler.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.