Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S3 ALMALI MIYIM ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben 14 yaşındayım ve tahmin edersiniz ki çok yüksek bir bütçem yok . Alacağım telefon en fazla 900 lira olmalı. Samsung galaxy s3 almayı düşünüyorum ama bazı tereddütlerim var . Bazıları s4 ve s5 çıktığı için s3'ün geride kaldığını filan düşünüyor. Kullanan var mı ? Varsa herhangi bir sorun yaşadınız mı yoksa memnun mu kaldınız ? 8 mp kamera çok mu düşük ? Ön kamerası nasıl ? Lütfen yardımcı olun.

• S3 Alabilirsin , eger biraz ilgin varsa, yazilim rom , root isiyle vs de ugrasirsin zamanla. Ama eger yok dersen Daha ucuza , T50 de alabilirsin. Tavsiye ederim onu da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • furkantasdemir kullanıcısına yanıt
    sizce kamerası filan iyi midir s3ün ? pişman olur muyum ?
  • superisi44 S kullanıcısına yanıt
    ASUS ZenFone 5 veya Asus Zenfone 6'yı değerlendirebilirsin.

Galaxy S3 yazılım ve malzeme kalitesi olarak sıkıntılı bir telefon. Telefon resmen kasıyor. Ekranı güneş altında görünmüyor. Çerçeveleri çok kolay şekilde soyulup dökülüyor. Kapağın boyusu soyuluyor, boyada kendi kendine kılcal çatlaklar meydana geliyor. S3'ün bence tek iyi olan kısmı kamerasıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalboran -- 11 Ağustos 2014; 5:13:02 >
  • O fiyata s4 mini al derim. Daha uzun sure goturur ve kamerasi da s3 kadar iyi. Daha iyi oldugunu soyleyenler de var karsilastirmadim. S3ten daha hizli calisiyor. S3 yetmez sana.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • asus zenfone flan denmiş ama öyle bir markada almak istemiyorum telefonda samsung daha iyi değil midir ? ayıca s4 mini demişsiniz ama s4 mininin ekranı filan daha küçük zaten ben telefondan fazla bir şey beklemiyorum oyun bile indrmem sadece internete büyük bi ekranda girmek güzel fotoğraflar çekmek ve sorunsuz bir telefona sahip olmak istiyorum samsung galaxy s3 yetersiz mi bu konularda hiçkimse memnun değil gibi :((
  • superisi44 S kullanıcısına yanıt
    S3 yazılım desteği kesildi bir nevi öldü kamera foto seviyorsan Lumia 1020 al - ekran büyük istiyorsan sadece 1320 - en iyisi lumia 1520 onunda kamera çok sağlam Windows phoneli telefon lumialar.
  • Samsung alan insan bana göre gerizekalı ve cahildir, önünde 3 seçenek var
    Asus zenfone
    Motorola moto g
    Turkcell t50

• Aynen oyle. Samsung alma sakin. Touchwiz arayuzu kasiyor bi kere. Ya zenfone 6 al yada motorola g. S4 minide alabilirsin.

• s3den yazılım desteği kesildi bi nevi telefon öldü ne dmek ? yani güncelleme olmayınca ne olur ? samsung o kadar mı kötü herkes alma demiş Ama asus filan alıncada çevremdeki insanlar bir sürü mırın kırın edecek ne yapsam bilmiyorum s3e çok özeniyodum ama şimdi bi tereddüt ettim bide nokia lumia al denmişde nokia artık hiç cazip gelmiyo bana :((
  • Bence s3 alma onun yerine moto g veya asus zenfone5 alabilirsin.

• Xperia sp motog al cok cokdaha iyi

• Motorola Moto G al, pişman olmazsın. S3 pişmanlıktır!
  • Buradaki arkadaslar 2.5 yillik telefonu yeni telefonlarla kiyasliyorlar. Tabii ki yeni olan daha iyi. S3'le ayni anda satisa sunulan cihazlarin hic adi geciyor mu?

• yada biraz daha para biriktitir LG nexus 5 al telefon çok iyi. İllede Samsung alacagim diosan mini sakin alma Samsung minilere hic bakmio ben s3 mini kullaniorum hic memnun değilim s4 mini de de öyle hiç root dosya si falan yok zaten miniler evlatlik

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.