Şimdi Ara

QX9650 Extreme LGA 775 işlemci

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 QX9650 Extreme LGA 775 işlemci
    işlemci sorunsuz ve kendi sınıfının en iyi işlemcilerinden biridir. Fiyat: 330TL Q9650 işlemciler bile 350TL den aşağı satılmıyor QX9650 Extreme işlemci için fiyatın uygun olduğunu düşünüyorum. Karşılaştırma linki :http://cpuboss.com/cpus/Intel-Core2-Quad-Q9650-vs-Intel-Core2-QX9650
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 330 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İzmir Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : PTT İlan Durum : Satışa Açık

• slm. Sadece kendi fikrimi söylemek isterim. Ürün sizin ama satış konusunda neden taleb görmeyeceğiniz konusunda biraz fikir berebilirim.

Evet elinde 775 platform olan için güzel işlemci. Ama 1366 i7 950-920 ler bu fiyatın yarısına satılıyor.
    775 artık çok eski bir platform. Ben bu maliyetlere i7 li bir sistem toplanmasını tavsie ederim. Buradaki gibi 775 makul bir fiyatta değilse ölü yatırımdır.
    Piyasadan fiyatlar verebilirsiniz. Belki e-bay de 200-300$ yazıyorda olabilir. Ama pratikte işler böyle değil.

Hayılı satışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: buhrani

slm. Sadece kendi fikrimi söylemek isterim. Ürün sizin ama satış konusunda neden taleb görmeyeceğiniz konusunda biraz fikir berebilirim.

Evet elinde 775 platform olan için güzel işlemci. Ama 1366 i7 950-920 ler bu fiyatın yarısına satılıyor.
    775 artık çok eski bir platform. Ben bu maliyetlere i7 li bir sistem toplanmasını tavsie ederim. Buradaki gibi 775 makul bir fiyatta değilse ölü yatırımdır.
    Piyasadan fiyatlar verebilirsiniz. Belki e-bay de 200-300$ yazıyorda olabilir. Ama pratikte işler böyle değil.

Hayılı satışlar.

Ben fiyatı forum piyasasına göre belirledim ciddi alıcılar ila pazarlık yapılabilir.
  • Ilanı yanlış yere açmışsınız işlemci kategorisinde açarsanız alıcı bulma ihtimaliniz daha yüksek olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100tl lik g2020 daha iyi performans veriyor artk.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi işlemci de gerilerde kaldı. Hastalar. Harici alacaklar yeni seri i 5 7 lere baksınlar bana göre. Malum bilgisayar teknolojisi çok hızlı bugün aldığınız bi işlemci kısa zamanda de mode olabiliyor. Ekran kartlarından bahsetmiyorum bile

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pm
  • quote:

Orijinalden alıntı: yalnızkral

pm

Cevaplandı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.