Şimdi Ara

Kamu Mega Ekstra İnternet Paketi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
2
Favori
28.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    4 gb yetmiyor.
    Geçenlerde bir konu görmüştüm, kamu megalılara 8 gb 29 tl gibi birşey yazıyodu.Bulamadım onu.

Varmıdır böyle birşey ? Aveanın sitesinde 55 tl olarak gördüm 8 gb ekstrayı.

• Bana yetmiyor 4 gb mh. Ariyorum 4 gb 18 tl ye aliyorum. Gayet makul bir fiyat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende ek 4gb paket aldım bu ay.17 TL aylık ücreti.Fatura kesimine on gün kala aldığım için paketi bitmezse internet anladığım kadarıyla ücretlendirme gün bazında olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: hopee

bende ek 4gb paket aldım bu ay.17 TL aylık ücreti.Fatura kesimine on gün kala aldığım için paketi bitmezse internet anladığım kadarıyla ücretlendirme gün bazında olacak.

Bu uygulama extra sms alsak hesap kesimine kadar gün'e tekamül eden ücret mi?

Yoksa hesap kesimine 5 gün kalsa bile tamamının ücreti mi faturaya eklenir

• Arkadaslar evet alabiliyorsunuz

Ek 1 gb 9tl
    Ek 2 gb 15tl
    Ek 4 gb 17tl
    Ek 8 gb 29tl

Iptal etmezseniz her ay yenilenir ve faturaniza yansitilir.

Abone islemi icin örnek
    KAMU4GB yazip 5555 e sms

Iptal icin örnek
    IPTAL KAMU4GB yazip 5555

Sanirim fatura kesiminize 1 gun lala bile olsa bitirmeseniz bile tamami yansir diye biliyorum. Bence fiyatlar cok uygun. Asmak cok tehlikeli onun yerine az bir ucretle garantiye almak cok daha iyi. Ve bence cok hizli ilden ile degismekte ama ben siirtteyim ve evdeki fiberden cok farkini hissetmiyorum. G2 kullaniyorum. Sanirim biraz telefonla ilgili bide bazilari ayarlamayi yanlis yapiyor avea wap ile baglaniyor. Avea isp ile baglaninca ucuyor. Birkac sikayet eden arkadasta ayarlari degistirince şok oldular.

Bilgi paylastikca guzeldir. Hadi hayirli olsun.

• Cok iyi gercekten 8 gb 29 tl

• ben 5 gün kala aliyorum faturama ek 3 lira yansiyor 4 gb da.

• quote:

Orijinalden alıntı: megalomanyag

Arkadaslar evet alabiliyorsunuz

Ek 1 gb 9tl
    Ek 2 gb 15tl
    Ek 4 gb 17tl
    Ek 8 gb 29tl

Iptal etmezseniz her ay yenilenir ve faturaniza yansitilir.

Abone islemi icin örnek
    KAMU4GB yazip 5555 e sms

Iptal icin örnek
    IPTAL KAMU4GB yazip 5555

Sanirim fatura kesiminize 1 gun lala bile olsa bitirmeseniz bile tamami yansir diye biliyorum. Bence fiyatlar cok uygun. Asmak cok tehlikeli onun yerine az bir ucretle garantiye almak cok daha iyi. Ve bence cok hizli ilden ile degismekte ama ben siirtteyim ve evdeki fiberden cok farkini hissetmiyorum. G2 kullaniyorum. Sanirim biraz telefonla ilgili bide bazilari ayarlamayi yanlis yapiyor avea wap ile baglaniyor. Avea isp ile baglaninca ucuyor. Birkac sikayet eden arkadasta ayarlari degistirince şok oldular.

Bilgi paylastikca guzeldir. Hadi hayirli olsun.

ben 1gb almıştım oda bitti şimdi 1gb daha alabilirmiyim sizce.

• BèRuTTì kullanıcısına yanıt
    inanın onu bilemiyecem bi müsteri hizmetlerine danışın bence.
  • 1gb alınmıyormuş 2 ve üstü oluyomuş ilginç

• ek 4 gb lazım arkadaşlar.
    bu ay tatıl vb. tablette kullanacam
    alıp daha sonra iptalmı edılmesı gerekıyor
    iptal olmassa her ay devamlı yenılıyormu

ılgılı lınk varmı?
  • Aynen oyle alip hemen iptal sms i gondermeniz gerek yoksa her ay yenilenir.

bu arada internetin tamamini kullansaniz daha fatura kesiminize kalan gunr gore ucretlendiriliyordu eskiden ornegin ek 4 gb 17 tl ama fatura krsiminize 15 gun varsa 8.5 tl yansiyordu siz 4 gb i bitirseniz bile. halen öyle mi bilmiyorum ama.

• megalomanyag kullanıcısına yanıt
    Sadece kamu megadakiler için mi?
  • hassan01 kullanıcısına yanıt
    kamu mega kullanip orda denedigim icin diger tarifeleri bilemeyecegim. ama bence digerlerindede öyle olabilir.

• Ka û mega İstanbul Kadıköy de kaç mbit hızla bağlanıyor dostlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar halen ayni sekilde devam ediyor fiyatlar ayni kamu tarifeleri yararlanabiliyor ve her ay sadece bir kez alinabiliyor yani kac gb alinacagi iyi karar verilip alinmasi lazim. ve çoğu kisinin bilmedigi bir bilgiyi tekrar yeniliyorum tarifenizdeki internet bitmeye yakin alin ki fatura kesimine ne kadar yakin olsaniz o kadar kar. eger abone olup hemen iptal sms i gonderirseniz ornegin misal 2 gb paket satin aldiniz fatura kesiminize 15 gun varsa 2 gb in hepsini bitirseniz bile 15 tl yerine 7.5 tl yansiyir yani gün bazli. 10 gun kalmissa 5 tl yansıyor. her gb ta ayni sey gecerli. gercekten fiyat cok uygun.

• •Paketinizi iptal etmeniz durumunda kalan kullanım haklarınızı fatura kesim tarihinize kadar kullanabilirsiniz. Paket ücretiniz, ilgili fatura döneminizde paketi kullanmaya başladığınız günden, fatura kesim tarihinize kadar olan gün sayısına göre hesaplanarak yansıtılacaktır.
    •Paketin satın alındığı ay için aylık ücret hesaplaması yapılırken; aktivasyon tarihiyle paketin tüketilme durumu dikkate alınır. Paketinizi satın alındığınız ay fatura dönemi sonuna kadar paketin tamamını kullandığınızda paketin tam ücreti yansıtılırken, paketin tamamını kullanmadığınız durumda ise gün bazlı ücretlendirme yapılacaktır.
    •Paket aktivasyonu ve iptali aynı fatura dönemi içerisinde gerçekleştirildiyse, yine paketin kullanımına bakılır; paketinizin tamamını kullanıldıysanız paketin tam ücreti, tamamını kullanılmadıysanız paket ücretiniz aktivasyon tarihi ile fatura kesim tarihi arasındaki süre baz alınarak gün ile orantılı şekilde yansıtılacaktır.

Son 4aydan beri durum bundan ibaret .
    Siz denediyseniz bilmem önceden bedavaydı

• Size tavsiyem 4gb kullanın bitmeye yakın 8 gb alın ama fatura kesim tarihine kadar 8gb sakın bitirmeyin bitirmeyin Ki gün bazında hesaplansın ve tam ücreti değil de günlük ücreti yansısın

Önceden bu bole değildi
    Kapattılar açığı başka şeyler dönüyor du

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    himm bilgilendirme icin tskler. brn gecen ayda gün bazli odedim demek ben tarifeyi asmamak icin her zaman ram bitmesine izin vermiyorum ondan kurtariyorum :) e yine çokta kapatmos sayilmazlar acigi birkac mb kullanmayiverelim canim :)

• Simdi 4gb paket aldim tanimlandiktan sonra mesajla iptal ettim. Fatura kesim tarihine 13 gun var. 4gb aldim mi simdi bu fatura donemi icin avea onlayn islemlerde gorunmuyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.