Şimdi Ara

ASUS ZENFONE [4-5-6] İÇİN SICAK FIRSATLAR (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.576
Cevap
77
Favori
186.262
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • n11 den hanıma aldım bugün buradan etkilenerek alıyorum bakalım hanım begenecek mi ?
    699 tl kanyonshop mağazasından aldım. 50 tl kupon ve kredi kartı puanıyla piyasanın altında almış oldum.
  • Az önce vatan bilgisayardan zenfone 6 aldım Stok bekleyenlere duyurulur. Her rengi vardı beyaz, kırmızı ,gold siyah...
    Beklediğimden daha iyi cıktı , kasa kalitesi , ekran parlaklığı,dokunmatik hassasiyeti ve duruşu gösterişi. Fiyatına göre süper telefon...
  • Sabah itibarile Hepsiburada' da zenfone 6 nın satışına başlanmış.
    Hangi rengi iyi durur bunun 1 adet sipariş geçicem.
  • Hepsi buradadaki 20 tl lik indirim dışında farklı bi kampanya var mı

Zenfone 6 için

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hb stoklara getirmesi iyi olmuş zamanla garanti dışında 500 üzeri 50 tl indirim verecek kampanyalar ve hediye çekleri çıkacaktır.
    Kırmızı arkadaşım aldı çok şık.
    Ben gold düşünüyorum çünkü tüm cep telefonlarına giden bir renk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abrajj

Hb stoklara getirmesi iyi olmuş zamanla garanti dışında 500 üzeri 50 tl indirim verecek kampanyalar ve hediye çekleri çıkacaktır.

beklemek mi lazım ki?

mutlaka kampanya filan çıkar yani:S
  • quote:

Orijinalden alıntı: buckfush

quote:

Orijinalden alıntı: abrajj

Hb stoklara getirmesi iyi olmuş zamanla garanti dışında 500 üzeri 50 tl indirim verecek kampanyalar ve hediye çekleri çıkacaktır.

beklemek mi lazım ki?

mutlaka kampanya filan çıkar yani:S

Banka kampanyaları ayda bir değişir.
    Çek kampanyaları ayda 2 kere değiştiği bile olur.

Beklemekte fayda var.
  • 1.6 ghz den ziyade, asus zenfone 6 nın gerçek hızı 2.0 ghz dir diye bir yazı okumustum. 1.6 lardan uzak durulmasından bahsetmişlerdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asus Zenfone 6'nın pilinden memnun musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feather

Asus Zenfone 6'nın pilinden memnun musunuz?

aynen arkadaslar batarya olayı nasıl normal kullanımda 1 gün rahat gidiyormu ona göre hareket etcem
  • Arkadaşlar batarya performansını merak eden arkadaşlar için şunu söyleyeyim bende Zenfone 4 var 1600 Mah bataryaya sahip ve bataryayı yaklaşık 10 kez şarj yaptım ve yeni yeni kendine gelmeye başladı performansı .. Şuan tam 2 buçuk gün oldu batarya %10 da şuan .. Bu 2 buçuk günlük kullanımda sadece arama ve msjlaşmayı kullandım 2-3 kerede fotoğraf çektim o kadar .. İnternet ve Wi-fi hiç kullanmadım oyunda hiç oynamadım sadece arama ve mesajlaşma için kullandım merak eden arkadaşları aydınlatır umarım ..Eğer internete girip o şekilde yoğun olarak net kullanırsanızda 1 günü çıkarır diye düşünüyorum ama oyun oynayacaksanız zaten 1 gün hiç bir telefon çıkarmıyor bu fiyat bandında..

Bu 2 buçuk gün içinde şansa çok arayanımda olmadı ama çok arayanda olsaydı 2 güne düşerdi en fazla arkadaşlar yani internetsiz,oyunsuz kullanımda 2 günü rahat çıkarıcak beni ben açıkcası çok memnun kaldım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Renovatio90 -- 29 Ekim 2014; 23:19:15 >

• byben kullanıcısına yanıt
    5 gündür kullanıyorum batarya konusunda sıkıntı yaşamadım. Güncelleme yapmadım batarya kalibrasyonunda sıkıntı var. Güncellemeyle halledilecek ama vaktim olmadı. 4 saattir batarya %1 gözüküyor hala kapanmadı. Ve sarjdan çıkalı 1gün 4 saat oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arbalet -- 30 Ekim 2014; 0:52:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zenfone 6 için şu anda aktif satış yapan ankara'da ve internette bilgisi olan var ise paylaşabilir mi?
  • vatan hepsiburada ve teknosa
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgungorkem

vatan hepsiburada ve teknosa

üçünde de z6 yok
  • arkadaşlar 700tl bir telefon düşünüyorum gm mi zenfone mi yoksa başka bir telefon mu alayım şarjı çok gitmeli foto iyi çekmeli oyun internet gibi birçok şeyi kullanacağım bir düşünüyorum cünkü 3-4 sene almicam uzun ömürlü gitmeli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angry006

arkadaşlar 700tl bir telefon düşünüyorum gm mi zenfone mi yoksa başka bir telefon mu alayım şarjı çok gitmeli foto iyi çekmeli oyun internet gibi birçok şeyi kullanacağım bir düşünüyorum cünkü 3-4 sene almicam uzun ömürlü gitmeli

Bahsettiğin kriterlerin hepsine iyi derecede sahip olan telefonu Türkiye'de 700 TL ye alamazsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hera09

quote:

arkadaşlar 700tl bir telefon düşünüyorum gm mi zenfone mi yoksa başka bir telefon mu alayım şarjı çok gitmeli foto iyi çekmeli oyun internet gibi birçok şeyi kullanacağım bir düşünüyorum cünkü 3-4 sene almicam uzun ömürlü gitmeli

Bahsettiğin kriterlerin hepsine iyi derecede sahip olan telefonu Türkiye'de 700 TL ye alamazsın.

neden alamayım zenfone 6 alabilirim mesala zenfone 5de olabilirdi ama bataryası düşük
  • quote:

quote:

quote:

neden alamayım zenfone 6 alabilirim mesala zenfone 5de olabilirdi ama bataryası düşük

Tekrar söylüyorum alamazsın, zenfone 6 şu an 800 TL çünkü

• quote:

quote:

quote:

quote:

Tekrar söylüyorum alamazsın, zenfone 6 şu an 800 TL çünkü

tamam bende onu alacam zaten 800tlye t50de güzel mesala ona yakın olarak gmden ii olduğunu düşünüyorum t50ninhttp://www.hepsiburada.com/liste/turkcell-t50/productDetails.aspx?productId=telcepturkt50&categoryId=371946

benim şuan 700tl param var onun için öyle sordum zenfone 6yı bekleriz artık :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angry006 -- 30 Ekim 2014; 22:57:16 >

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.