Şimdi Ara

ASUS ZENFONE [4-5-6] İÇİN SICAK FIRSATLAR (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.575
Cevap
77
Favori
186.262
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hepsiburada satılan Zenfone 5 ürünün garantisi hangi firma arkadaşlar ?
  • High Quality kullanıcısına yanıt
    Ordan kaça alacaksın ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanalexpress

Zenfone 6 vatan bilgisayar stoklarına girmiş. Bu sabah aldım. Şuana kadar memnunum. Stok bekleyenlere duyurulur.

aynen,kayseri magazasında bugün baya stok vardı
  • Beyler zenfone 5 en ucuz ne şekilde alırım ?
  • High Quality kullanıcısına yanıt
    ben zenfone 6 aldım, bilkom etiketi çıktı içinden.
  • teknosa da beyaz var,75tl de chip puan geliyor alsam mı karar veremedim, beyaz telefon oldum olası sevmem
  • kliksadan aldığım zenfone 6yı az önce teslim aldım.bilkom garantili şimdilik bir sorun yok akşam ölü piksele bakacağım.ama telefon hakkatten büyük
  • Arkadaşlar ZF5'te çok ciddi batarya problemi var. Alacak olanlar bunu bilerek alsınlar.
    Asus global ve Asus Türkiye'ye bunun için mail attım.
    Umarım güncelleme ile çözülebilecek bişeydir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nihilist76

Arkadaşlar ZF5'te çok ciddi batarya problemi var. Alacak olanlar bunu bilerek alsınlar.

bende zen5 almak üzereyim kardeş nasıl bir sorun anlamadım???
  • quote:

Orijinalden alıntı: samilto

quote:

Arkadaşlar ZF5'te çok ciddi batarya problemi var. Alacak olanlar bunu bilerek alsınlar.

Sabah 7de şarjdan çektiğin aleti ortalama kullanım ile öğleden sonra 4-5 civarı tekrar şarj etmek zorunda kalıyorsun. Yoğun kullanırsan saat 2-3 lere kadar düşüyor. Pil gözünün önünde tık tık eriyor , çok sinir bozucu. Powerbank kullanırm, çok sorn değil diyosan al. Bunun haricinde alet muhteşem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler z5 alacağım acil yardımcı olsanız size zahmet en uygun fiyat nerde şuan ?
  • Klisada pepsi kodları kullanılmıyor yardımcı olacak var mı ?
  • quote:

quote:

quote:

Sabah 7de şarjdan çektiğin aleti ortalama kullanım ile öğleden sonra 4-5 civarı tekrar şarj etmek zorunda kalıyorsun. Yoğun kullanırsan saat 2-3 lere kadar düşüyor. Pil gözünün önünde tık tık eriyor , çok sinir bozucu. Powerbank kullanırm, çok sorn değil diyosan al. Bunun haricinde alet muhteşem

powerbank siparişi verdim ama kararsızım hala 5 ile 6 arasında hız ve ferformans aynı diyorlar ne dersiniz ? ekran aprlaklığı aynı mı ikisindede birde elde nasıl duru acaba 6 inç ?

• Beyler bu zenfone'lar kablosuz modem olarak kullanılabiliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: carpediem2012

Beyler bu zenfone'lar kablosuz modem olarak kullanılabiliyor mu?

Evet, neredeyse tüm android telefonları kullanabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanalexpress

Zenfone 6 vatan bilgisayar stoklarına girmiş. Bu sabah aldım. Şuana kadar memnunum. Stok bekleyenlere duyurulur.

taksit yapıyolarmı ya ?
  • quote:

quote:

quote:

Şarj göstergesinde sorun olabilir Şarjı yüzde 1 de kalsa bile uzun süre şarjı bitmeyebilir Araştırın.

• mtax kullanıcısına yanıt
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/asus-zenfone-5-siyah-akilli-telefon-132232706

Buradan %5 yada %10 indirim çeki ve 25 tl wp + avantajix(11.2) ile 600 küsür liraya alabilirsin.Bende almayı düşünüyorum daha uygun fiyata bulamazsam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omertr33

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/asus-zenfone-5-siyah-akilli-telefon-132232706

Buradan %5 yada %10 indirim çeki ve 25 tl wp + avantajix(11.2) ile 600 küsür liraya alabilirsin.Bende almayı düşünüyorum daha uygun fiyata bulamazsam.

Siyah ve Beyaz harici renk alternatifleri olsa iyiydi.

%10 kuponla alınırsa, Avantajix + WP ile 597 TL iyi fiyat. Banka kampanyası cimri World ile olmasaydı keşke o zaman 50 TL banka puanı olur ve tadından yenmezdi.

Avantajix kupon kullanılırsa para iadesi vermiyormuş.

ÖNEMLİ NOT: GİTTİGİDİYOR'DAN 14.11.2014 TARİHİNDE GELEN BİLGİLENDİRME YAZISINDA ŞÖYLE BELİRTİLMEKTEDİR: "İNDİRİM KUPONU KULLANIMI DURUMUNDA AVANTAJİX'E KOMİSYON VERİLMEYECEKTİR". DOLAYISIYLA GİTTİGİDİYOR ALIŞVERİŞİNDE KUPON KULLANILDIĞINDA PARA İADESİ YAPILAMAMAKTADIR. (GÜNCELLEME: 14.11.2014 SAAT 09:00)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be_Yourself -- 15 Kasım 2014; 15:35:36 >

• 2 kişi anlaşıp n11 den alın
    689tl fiyatı
    11 pepsi
    100 direk indirim
    111 maxipuan

578 e galir
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.