Şimdi Ara

Turkcell T50 Kulübü !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Turkcell'in yeni telefonu ve amiral gemisi olan Turkcell'in isteği ile ZTE'nin birleştirip Turkcell'e Turkcell'in de bize sunduğu olağanüstü model T50'den haberler, gelişmeler T50 için yeni çıkan kılıf ve ekran jelatinlerini vs. size bildirmeyi planlıyorum. Umarım grubumuz büyür ve bir yerlere ulaşırız. :) Öncelikle T50'den birkaç tane fotoğraf ve inceleme videosu linki paylaşayım sizlerle :)

Fiyat/Performans olarak olağanüstü olan T50'nin Fotoğrafları

Turkcell T50 Kulübü !

Turkcell T50 Kulübü !

Turkcell T50 Kulübü !

Turkcell T50 Kulübü !
    ________________________________________________________________________________________________________________________________________

Ve şimdi de T50'nin inceleme videolarına geçelim :)

Pek sevgili Donanım Haber'imiz :)
    DH:www.youtube.com/watch?v=fyFh7Brt7RE

Webtekno'kanalından Teknolojiye Atarlanan Adam (başka bir deyişle TAA :) ) kendisi çok sevdiğim bir insandır :)

TAA'nın incelemesi:www.youtube.com/watch?v=wBATe_KRaxg

Technopat:www.youtube.com/watch?v=zm5cielyOwU

TeknoSeyir:www.youtube.com/watch?v=q97b-i-pvkU

Teknoblog:www.youtube.com/watch?v=_l5k6Wu4cQk

TeknoKulis:www.youtube.com/watch?v=uaXIiNlY_cs

Piyasadaki su geçirmez,toza dayanıklı telefonların aksine Turkcell suya dayanıklı bir telefon sunma gereği duymamış bize. Ama buna rağmen benim 10 üzerinden 8,5 puan verdiğim bir telefon. :) İnceliği ve fiyatı ile aşırı derecede dikkat çeken telefonun ağırlığı da orta derecede. Sadece 130 gram. Çok değil bundan 7-8'yıl önce kullandığımız taş telefon Nokia 3310 veya 3320'den daha mı ağır ki ? 130 gramdan hafif telefonlar daha çok kısa bir süre önce hayatımıza girmeye başladı. Mesela iPhone 5c'de 132 gram. T50nin ağırlığını hissetmek istiyorsanız elinize bir iPhone 5c alın ve görün :)

5" lik bir ekrana sahip olan T50, Android 4.4.2 KitKat ile geliyor. Arka kamerası 13mp ve ön kamerası VGA değil 2mp olan T50 oldukça başarılı fotoğraf ve video çekiyor. (TAA'nın yaptığı inceleme videosunun en sonunda fotoğraf ve videolar mevcut.) 2300 mAh bataryalı T50, 1 gün kullanımdan sonra bile şarjını hala %50'nin azıcık altında bir pil sunmayı başarıyor. Qualcomm 8926 işemcili 1.2 gHZ dört çekirdekli T50 ağır oyunlar oynarken bile hemen ısınmıyor.

Anlatımı tamamen bana ait olan bu yazıyı okuyan,okumayan herkese çok teşekkür ederim :) T50'niz hayırlı olsun :) T50 ile uzun kullanışlar dilerim. İyi günlerde kullanın kötü günlerde kullanacak telefonunuz olmasın. (Bir günüm dahi esprisiz geçmez. Hele DH'de espri yapmazsam ölürüm :) )

• ELİNDE ÇALIŞMAYAN T50 OLAN VAR MI VARSA BANA EKRAN VE KASA LAZIM İSTANBUL İÇİ ELDEN TESLİM DİĞER İLLERDEN KAPIDA ÖDEME ŞEKLİNDE ALABİLİRİM
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.