Şimdi Ara

Windows Phone İçin DH Bildirim Uygulaması Yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • DonanımHaber Bildirim uygulaması iOS ve Android’in ardından Windows Phone 8.0 ve 8.1 sürümüne sahip akıllı telefonlar için yayınlandı.

DonanımHaber’deki etkinliklerinizi mobil cihazınız üzerinden de hızlıca takip edebilmeniz için geliştirilmiş DH Bildirim uygulaması şimdi de Windows Phone işletim sistemine sahip cihaz kullanıcılarına sunuldu.

Windows Phone İçin DH Bildirim Uygulaması Yayınlandı

Uygulama şu anda hesabınızdaki 4 farklı aksiyon için sizi haberdar edebiliyor. Bunlar şöyle:

• Herhangi bir kullanıcıdan özel mesaj aldığınızda

• Yazdığınız bir mesaj alıntılandığında

• Yazdığınız bir konuya cevap geldiğinde

• Herhangi bir konuya çağrıldığınızda

Uygulama açık olduğu sürece bildirim listesini otomatik olarak yeniliyor. Ayrıca cihazda başka pencereler açık olduğunda veya ana menüde olduğunuzda da gelen bildirimler için uyarı alıyorsunuz. Başlangıç ekranına DH Bildirim’i eklediğinizdeyse ikon üzerinde görülmemiş bildirim sayısını güncel olarak takip edebiliyorsunuz. 

Hali hazırda üzerinde çalışmalar süren yazılımda farkettiğiniz hatalar veya paylaşmak istediğiniz önerileriniz için buraya tıklayarak forumdaki ilgili konuya gidebilirsiniz. 

DH Bildirim Uygulaması Mağaza Adresi: 

• Zahmet olacak ama önce bi Android uygulamasını düzeltin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prof.exx -- 10 Ağustos 2014; 18:07:58 >
  • Bu bildirim uygulaması donanımhabere yakışmıyor bütün platformlara daha komplike bir uygulama yapılması lazım.

• Android uygulaması düzgün çalışmıyor .. Kullanışlı değil.. Güzel bi yazılımcı bulun abi iş icin gerekenlere bi bakıyorum sanki ceo arıyosunuz.. Yada gidin bi firmayla anlaşın ..

• abuk subuk işlerle uğraşmayın androidi düzeltin... hatta bence komple kaldırın espiri yok ... dh mobili özelleştirin mobil gibi olsun teletex sayfaları gibi 10 yıldır

• Benim hoşuma gidiyor anında bildirimi aliyorum tabi bildirime bakmak için dh ye safariden giriyorum

• prof.exx kullanıcısına yanıt
    Nasıl bir sorun var ?

Bildirim uygulaması bu şekilde çalışıyor ilerde tam fonksiyonlu bir uygulama gelecek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gun

Nasıl bir sorun var ?

Bildirim uygulaması bu şekilde çalışıyor ilerde tam fonksiyonlu bir uygulama gelecek.

Sürekli kendi kendine çıkış yapıyor kullanıcı adı şifre yazmaktan sıkıldım doğrusu. Bildirimler geliyor tıklıyorum ama açılmıyor ayrıca uygulama biraz hantal. son sürüm'e yapılan yorumları okursanız durum içler acısı aslında
  • Bende şifre hatalı diyor. Bi yanlışlık yok programda bir hata mı var? Forumda kullandığımız kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapacağız dimi?

• Tam bir program olmalı. Böyle parça parça nereye kadar.

• Bide tam sürümü yayınlasaydiniz abi ???? Şu an farklı bir donanım haber uygulaması kullanıyorum SİZİN YÜZÜNÜZDEN ??????

• Mobil kullanıcılar için iyi

• Gayet iyi çalışıyor wp de. Daha kapsamlısını bekliyoruz

• Uygulama kalabalığından başka birşey değil bence. Verdiğiniz emeğe laf atmıyorum, kolay gelsin, başarılar dilerim. Sadece bildirim almaktan işe yğunlaşamıyor insan buna yakınıyorum. Sabah bir başlıyor, Facebook, whatsapp odur budur derken konsantrasyon 10 parçaya bölünüyor.

Böyle bir derdim var işte bu konuda dile getireyim dedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben iOS platformunda kullandığım bildirim uygulamasından memnunum. Mesaj geldiğini vs. iletiyor, bunları görmek güzel oluyor. Fakat uygulama içerisinden mesajlara vs. bakmıyorum. Bunun için yine safari açıyorum.

• Bu firmayı bitirecek olan şey Gün Oksay'ın para hırsıdır, başka bir şey değil.
    Forumun kalitesi yerlerde.
    Donanım haberi desen hatır için yapılır oldu.
    1 hafta önce yayınlanan haber yeni yayınlanıyor.
    Editörler marka fanatiği.
    Yöneticiler taraf tutuyor.
    Yazılan uygulamalara bakıyorum bu sitenin adına yakışır şekilde değil.
    Kendi kendinizi bitiriyorsunuz bu gidişle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BARIŞ55

Bu firmayı bitirecek olan şey Gün Oksay'ın para hırsıdır, başka bir şey değil.

Kesinlikle katılıyorum hele site şaka gibi haftada bir mutlaka çöküyor ama her sayfaya 152638 tane reklam koymaktan geri kaçınmıyorlar hala

• quote:

Orijinalden alıntı: FenereSevdalı

quote:

Orijinalden alıntı: BARIŞ55

Bu firmayı bitirecek olan şey Gün Oksay'ın para hırsıdır, başka bir şey değil.

Kesinlikle katılıyorum hele site şaka gibi haftada bir mutlaka çöküyor ama her sayfaya 152638 tane reklam koymaktan geri kaçınmıyorlar hala

Mini sürümde bile reklam gördüğümüz oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• BARIŞ55 B kullanıcısına yanıt
    Benim para hırsım denmiş ama para kazanıp harcamadan olmuyor böyle şeyler. Zira biz hiç bir zaman yatırımcı almadık, bir gruba katılmadık kullanıcılarımızdan para almadık böyle olunca tamamiyle reklam gelirlerine kalıyorsunuz sorun şu ki bizi hep Google ile Facebook ile veya twitter ile karşılaştırıyorsunuz.

Onların maddi imkanları ve sahip oldukları insan kaynakları sınırsız. Para kazanmadan bir sürü para harcayabiliyorlar.

Donanimhaber Türkiye'nin en büyük sosyal platformu belki ama reklam fiyatı ortalaması bile dünyanın kaç kat altında.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geç bile kalmışlar

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.