Şimdi Ara

iocean x8 mini pro alinirmi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
1.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu telefon alinir mi beyler iocean x8 mini pro olan model ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ernsyds1

bende şuanda bu telefonu kafaya takmış durumdayım bilgisi olanlar telefondan ve markadan biraz bahsederlerse çok makbule geçer.

Ikimizde mini pro dan bahaediyoruz herhalde mtk6592 bilgisi olanlar paylassa cok iyi olcak

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: forever58

quote:

bende şuanda bu telefonu kafaya takmış durumdayım bilgisi olanlar telefondan ve markadan biraz bahsederlerse çok makbule geçer.

Ikimizde mini pro dan bahaediyoruz herhalde mtk6592 bilgisi olanlar paylassa cok iyi olcak

aynı telefondan bahsediyoruz hocam doğru. x8 çok hoşuma gidiyor fakat büyük geldiğinden 5inc başka telefonlar bakıyordum. muratai arkadaşın "MTK lı telefon önerilerim ve izlenimlerim" konusu içinde bu telefonun çıktığını söylediğinden beri tek derdim bu telefonu getirtmek. özelliklerinide çok önemsemiyorum aslında benim için şekli yeter. çoğunluk kütük gibi diyebilir ama ben keskin hatlı telefonları daha çok seviyorum.

Fiyatida uygun ama hocam daha heryerde yok galiba aliexpress de falan yok galiba siz nerden alcaksiniz ben 170 dolara buldum bi tane

• quote:

ben 160 dolara to2c.com da gördüm. ancak senin bahsettiğin gibi pro modeli aliexpress dışında pek bir yerde görmedim. çakma olma ihtimali var gibi geldi bana pro modelin. benim gördüğüm model mtk6582 imiş bu arada. inşallah x8 donanımında mini pro vardır ben yanılıyorumdur. linkteki modelin özellikleri baya kırpılmış çünkü.

http://www.to2c.com/iocean-x8-mini-mtk6582-quad-core-1-3ghz-android-4-4-smartphone-1gb-ram-32gb-rom-5-0-inch-hd-ips-screen-otg-white-black.html

www.iocean.cc siteye girin orda x8 mini pro var ozellikler ayni 5 inc suan ben x7 youth kullaniyorum bidaha bu markadan alacam hocam ben cinden alisveris nasil oluyor hic yapmadigim icin tcrubem yok bi ozet gecebilirseniz cok iyi olur.

• quote:

telefonu getirmek tam bir sıkıntı. gümrük yasasına göre yasak çünkü telefon getirmek. en garanti yol siparişi yurtdışına gönderip tanıdık vasıtası ile yurda getirmek. ya da geri dönme ihtimalini göze alarak şansınızı deneyip sipariş vereceksiniz. forumda bazı yöntemler uygulayanlar yada gümrüğü aşmayı becerebilen aliexpress satıcılarının bilgilerini paylaşan arkadaşlar var. daha önce alışveriş yapmadıysan paypal kullanmanı öneririm. siteye girip kolayca hesap açabilirsin.sonra paypal kullanan tüm sitelerde sadece paypal bilgilerini kullanarak alışveriş yaparsın.

ama aliexpress paypal kullanmıyor. kredi kartı bilgilerini ödeme ekranında girerek alışveriş yapabilirsin. çok büyük bir site(ben düşük limitli kartım ile 2-3 kez alışveriş yaptım oradanda) ama güvenlik açısından tercih senin.

bir sorun olursa her iki yöntem için anlaşmazlık açarak paranı iade alabilirsin. ama aliexpress ten alışveriş yaparken satıcının raiting i yorumlar çok önemli. dikkatli olmalısın. siparişten önce kafandaki herşeyi satıcıya sorup netleştirmelisin. özelliklede telefon gümrükten dönerse nekadar kesinti yapacağını sormayı sakın unutma.

benim tavisyem paypal ve yurtdışı tanıdık kullanman.

Cevap icin cok tesekkurler hocam peki paypal ile alabilecegim site oneriniz varmi?

• iocean mini pro daha piyasaya çıkmadı sanırım.Aliexpresste satanlar yalan dolan olabilir.160 dolara bulduğunuz ise sadece mini ve özellikleri mini proya göre daha kötü.
    merimobiles,geekbuying,pandawill,buyincoins,dx,tinydeal,prcfrog gibi bir sürü (paypallı veya paypalsız) site mevcut.Arkadaşımızın açıkladığı gibi TR gümrüğü sıkıntı şu an.İhtimal çok düşük.Yurt dışında tanıdığınız varsa alın yoksa almayın bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadobjk -- 12 Ağustos 2014; 21:16:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadobjk

iocean mini pro daha piyasaya çıkmadı sanırım.Aliexpresste satanlar yalan dolan olabilir.160 dolara bulduğunuz ise sadece mini ve özellikleri mini proya göre daha kötü.
    merimobiles,geekbuying,pandawill,buyincoins,dx,tinydeal,prcfrog gibi bir sürü (paypallı veya paypalsız) site mevcut.Arkadaşımızın açıkladığı gibi TR gümrüğü sıkıntı şu an.İhtimal çok düşük.Yurt dışında tanıdığınız varsa alın yoksa almayın bence.

Ne zaman cikcak bi fikriniz varmi hocam

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kadobjk

iocean mini pro daha piyasaya çıkmadı sanırım.Aliexpresste satanlar yalan dolan olabilir.160 dolara bulduğunuz ise sadece mini ve özellikleri mini proya göre daha kötü.

Ne zaman cikcak bi fikriniz varmi hocam

Hiçbir fikrim yok malesef ams siteleri takip edin.Bir sürü önsipariş veren varmış.Çıkması yakın olabilir

• X8 lazımsa (pro veya mini değil) irtibat kurabilirsiniz.
  • 180 -- 190 usd olursa alınır tipi çok hoş
  • quote:

Orijinalden alıntı: salagil

X8 lazımsa (pro veya mini değil) irtibat kurabilirsiniz.

Olabilir çinden mi getireceksiniz ne kadar fiyat

• Arkadaşlar size iki telefon modeli tavsiye edeceğim ikiside mükemmel (Neo m1) ve (Kingzone k1 ) bir inceleyiniz lütfen.https://m.youtube.com/watch?v=RjvDeKfPMW4

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kingzone k1 ekranı japon devi SHARP kamerası gerçek 14mp SONY

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

arkadaşlar x8 mini pro modeli to2c de 210dolara satışa sunulmuş görünüyor bilginize...

Valla Ben beklemedim normal x8 mini siparis Verdim

• quote:

quote:

quote:

arkadaşlar x8 mini pro modeli to2c de 210dolara satışa sunulmuş görünüyor bilginize...

hayırlı olsun. nerden sipariş ettiniz elinize geçmedi sanırım henüz?

Yok daha hocam bugun sisteme dustu yurtdisina sevk edildi diye sinagpurpost 10 gune turkiyye girer herhalde

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yok daha hocam bugun sisteme dustu yurtdisina sevk edildi diye sinagpurpost 10 gune turkiyye girer herhalde

inşallah gümrüğe takılmaz elinize geçer telefon. hayırlı olsun şimdiden, hangi siteden aldınız acaba

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

inşallah gümrüğe takılmaz elinize geçer telefon. hayırlı olsun şimdiden, hangi siteden aldınız acaba

Aliexpress Hocam

• Arkadaşlar fiyat/performans açısından daha iyi telefonlar var ..
  • quote:

Bu telefon alinir mi beyler iocean x8 mini pro olan model ?

iocean bulaşma güncelleme destegi hiç yok telefonun arkasında durmuyorlar hiç
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuttyumut

Arkadaşlar fiyat/performans açısından daha iyi telefonlar var ..

Neymis?

Bu fiyat seviyesinde bu ozelliklerde, bu kasa sekline ve malzemesine sahip 5.0 inc hangi cihaz var?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.