Şimdi Ara

ASUS zenfone 5-[ANA KONU]- (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
400
Cevap
12
Favori
39.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LG g3 beat ile bu telefon arasında kaldım beni en az iki yil götürsün istiyorum telefonda arada bir fotoğraf çekerim vatsapta ve nette dolaşıyorum o kadar. Tavsiye eder misiniz? Ya da üstüne biraz daha koyup xperia z1 compact mi alsam ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: htcetinm79

Yani bu 2 tik i şarj fazla gitmesin diye işaretlimi bırakalım?tam anlayamadım.

Sahsi gorusum aynen oyle

• Arkadaşlar cihazı kardeşim için almayı düşünüyoruz da en mantıklı nerden alabiliriz? bu herkesin ilk başta kapış kapış aldığı 16 gb modelini arıyorum. bahsettiğim model bu mudur? http://www.vatanbilgisayar.com/asus-zenfone-5-akilli-telefon-black.html#genel-bakis

sonradan dual sim 16 gb piyasaya sürülmüş sanırım, bu ikisi arasında bir fark var mıdır?
  • Arkadaşlar Asus Zenfone 5 var elimde 24.10.2014 faturalı kılcal çizik dahi yoktur. Fiyatı pazarlıksız 550 TL dir. Almak isteyen pm atabilir. İstanbul içi elden teslim edebilirim...
  • Asus Zenfone 5'in kac versiyonu var?Model kodlsrina gore farklarini bilen yazabilir mi?

• merhaba arkadaşlar. zenfone 5 alacağım ama 1 gb ram bunlar niye böyle ben 2gb sanıyordum?
  • işlemcisi düşük ama 2 gb ram nasıl etkiliyordur cihazın performansını? Ben çift hatlı moto g kullanıyorum,motorolayı bırakıp asus zenfone 5 çift hatlı almaya değer bir performansı varmı acaba? antutu skorları pek üstün değil
  • arkadaşlar.
    zenfone 5 te titreşim açtığım halde titremiyor telefon. farklı bir ayarı mı var bunun?
  • beyler, telefonun kapağını kapatınca saat ve alarm işareti çıkıyor; ertele veya kapat şeklinde.kapağı her kapattığımda çıkıyor otomatikmen
    alarmı kapattım sildim yine değişmedi.varmıdır çaresi?
  • Arkadaslar son bir haftdir trlefonum cok fazla pil tuketmeye basladi.
    gece %91 sarj ile birakiyorum sabah kalktigimda %51 e dusuyor internet vs hersey kapali birakiyorum sonuc yine ayni.
    neden bu sekilde bir sorun olusabilir.cozum yolu biliyormusunuz acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ajmel Efkar -- 24 Şubat 2015; 8:59:00 >
  • Ajmel Efkar kullanıcısına yanıt
    Bu benimde basima geldi ama her zaman olmuyor arkaplanda çalışan bir uygulama sebep oluyor olabilir ben artık uyumadan kapatıyorum telefonu

• Son bir haftadir boyle bir sorun var.uygulamalari kaldirdim vs 2g kullanmaya basladim ama yinede cozum yok islemsiz veri kullanimi kapali %40 sarjimi somuruyor %10 vs olsa tmam diyecegim ama bu cok fazla bir deger...
  • Arkadaşlar bende zenfone 5 almak istiyorum ama emin olamıyorum. herkes çok yavaşlıyo diyo. eğer iade etmek istersem teknosanın şartlarını biliyo musunuz?? nerden alsam daha iyi olur benim için? yardım edin lütfen
    http://teknosa.com/urunler/125071429/asus-zenfone-5-8gb-cift-sim-siyah-akilli-telefon

• oquzuqur kullanıcısına yanıt
    Merhabalar
    www.panda-bilgisayar.com daki fiyatları görmeden karar vermeyin derim.
  • Bu son çıkan 16 gb modelin çift sim kart yuvasını mıcro sim mi ikisi de ? Bilen kullanan varsa sim yuvalar hangi sim kartlara uygun ?
  • ASUS ZenFone 5 & ASUS ZenFone 6 ürünlerin SIM kart tipi nasıldır?

ASUS ZenFone 5 & ASUS ZenFone 6 ürünlerin SIM kart tipi Mikro Sim şeklindedir.

Standart Mikro SIM kullanmanız önerilir.

SIM slotuna herhangi bir zarar vermekten kaçınmak amacı ile, SIM kartınızı adaptör ile veya keserek kullanmanız önerilmez.
  • öncelikle konunun hepsini inceleyemedim
    zenfone 5 kullanıcısıyım telefonum için aksesuar arıyorum(arka kapak,kılıf vs) aksesuar kullananlar aldıkları yerleri ve fotoğrafları paylaşırsa benim gibi kılıf,kapak vs arayanlar yararlanabilir.
  • Konuyu biraz hortlatacağım ama mecburum. Bu arama kayıtlarında sıkıntı var. Yeni aldım ilk 5-6 numara gözüküyor ama artık gelen aramalar kayıt edilmiyor sanki. Bi numara aradı şimdi geri döneceğim fakat numara gözükmüyor. Nedir bu sıkıntı bir türlü anlamadım.
  • arkadaslar ikinci el zenfone 5 almak mı daha mantıklı yoksa sıfır zenfone 4 mü? ikinci elleri de pahalı aslında. mesela ikinci el zenfone 5e 500 vericeksem gm ye 350 falan veriyorum
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.