Şimdi Ara

ASUS zenfone 5-[ANA KONU]- (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
400
Cevap
12
Favori
39.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar galaxy s2 ekranı kırıldı. bende yeni telefon alıyım diyorum ama. s4 mini ile zenforce 5 arasında kaldım. ne dersiniz ? hangisinin performansı daha iyidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: vforfreedom

arkadaşlar galaxy s2 ekranı kırıldı. bende yeni telefon alıyım diyorum ama. s4 mini ile zenforce 5 arasında kaldım. ne dersiniz ? hangisinin performansı daha iyidir

Zenfone👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

quote:

arkadaşlar galaxy s2 ekranı kırıldı. bende yeni telefon alıyım diyorum ama. s4 mini ile zenforce 5 arasında kaldım. ne dersiniz ? hangisinin performansı daha iyidir

Zenfone👍

neden peki ? hakikaten camerası hızı stabilitesi ve samsungdaki saçma sarj olayı (çıkarır çıkarmaz 97 ye düşmesi ve durur halde yüzde 30 yemesi) gibi sorunlar varmı ?
  • quote:

quote:

quote:

Zenfone👍

neden peki ? hakikaten camerası hızı stabilitesi ve samsungdaki saçma sarj olayı (çıkarır çıkarmaz 97 ye düşmesi ve durur halde yüzde 30 yemesi) gibi sorunlar varmı ?

Bence performans olarak daha ustun bir cihaz.Intel işlemcili.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Zenfone👍

ama sarj sıkıntı diyolar
  • 2015 Nisan ayında 5.0 geliyor.Biraz bekleyeceğiz ama hiç gelmemesinden iyidir ....Bu ayın 28'inde tanıtılacak olan cihaz Zenfone 5 Lite diye geçiyor.Büyük ihtimal 5.5 inch büyüklüğünde olan telefon bu.

ASUS zenfone 5-[ANA KONU]-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gangarali -- 25 Ekim 2014; 12:47:12 >
  • 2gb rami ve f/p olması ilgimi çekti. bu telefonun elde duruşu nasıl çok mu büyük?3.2inç ekranlı telefon kullanıyorum bunu alsam aldığıma pişman olurum heralde
  • Merhabalar, asus zenfone5 kullanıcısıyım.yaklaşık 2-3 saattir telefon hiçbir tepki vermiyor, kapatmak istiyorum kapatamıyorum!.telefon kaldı böyle. şarjının bitmesini de bekleyemeyeceğim. yardımcı olabilirseniz çok güzel olucak.
  • Öncelikle Merhaba . Yaklaşık 4 -5 haftadır Asus zenfone 5 kullanıcısıyım zenfone 5den önce S3 kullandım .Öncelikle batarya konusuna değinicem ilk aldığımda sanki sayaç gibi pil yüzdesi aşşağı düşüyor gibi geldi cihazı 1 hafta kulandıktan sonra nerdeyse 2 katına çıktı şarz süresi büyük olasılıkla batarya kendini açtıgını söliye bilirim telefona çok abanmayan 1 günü çok rahat çıkarıyo hatta 2 gün bile oluyo cihazda 1 saat film dizi izledigimde pil yüzdesi 16 20 arasında indigini gördüm bana göre süper bi rakam bu konuşmayı yapmamın sebebi "şarz az gidiyo telefon kitleniyo" gibi yorumları okuyunca ya arkadaş bizde niye böle sorun olmadı diyorum 4.4.2 güncelemsini telefon kendi yaptı herhangi bi indirme fln yapmadım arkadaşarımın telefonları gözlemledigimde s4 mini ve diskavri 1 i çok rahat geride bırakıyo hatta kıskanıyolar diye bilirim benim gözlemlerim bu. Asusun ara yüzü ve kameradan olsun her zaman 1gb ram boşta olması ve bir çok özelligi benim çok hoşuma gidiyor . Son sözüme geliyorum asus zenfone 5 i çok begendim eger alıcak varsa gönül rahatlıgıyla alın derim iyi forumlar
  • merhaba arkadaslar kullanan kişilere sorum olcak vatanda inceledim telefonu kamera modunda ekran ısıgı cok kötüydü karanlık gibi geldi bi anda sogudum cünkü aydı anda diger elimde discovery 2 vardı ikiside yanyana getirdim ama bariz ekran ısıgı cok karanlıktı (kamera modunda belirteyim) halbuki ayarlardan baktıgımda ısık sondaydı güç tasarrufu falanda olabilirmi ? anlamadım bu işi acaba teshirdeki ürünmü sıkıntılıydı bu tip bi sıkıntı varmı bu telefonda ... bu arada bu testimi spot ısıklar altında yaptım
  • Yazın benide verdim siparişi sonunda :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtax

Yazın benide verdim siparişi sonunda :)

Hayirli olsun.

• stevejones kullanıcısına yanıt
    Eyvallah sağolasın.
  • bu konu niçin telefon tavsiyeleri bölümünde beyler, kamufle mi oldunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: destinati0n

siz sabaha kadar bu cihazı yağlayıp sıvazlayın 4.4.2 ve 4.4.3 ten sonra güncelleme almayıp elinizde patlayacak sonra burda konu açıp ağlarsınız

Allahın beyin fakiri lolipop 5.0 alıyor seni fanboy
  • quote:

Orijinalden alıntı: byben

merhaba arkadaslar kullanan kişilere sorum olcak vatanda inceledim telefonu kamera modunda ekran ısıgı cok kötüydü karanlık gibi geldi bi anda sogudum cünkü aydı anda diger elimde discovery 2 vardı ikiside yanyana getirdim ama bariz ekran ısıgı cok karanlıktı (kamera modunda belirteyim) halbuki ayarlardan baktıgımda ısık sondaydı güç tasarrufu falanda olabilirmi ? anlamadım bu işi acaba teshirdeki ürünmü sıkıntılıydı bu tip bi sıkıntı varmı bu telefonda ... bu arada bu testimi spot ısıklar altında yaptım

Otomatik parlaklık açıkdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: elmanderr

2gb rami ve f/p olması ilgimi çekti. bu telefonun elde duruşu nasıl çok mu büyük?3.2inç ekranlı telefon kullanıyorum bunu alsam aldığıma pişman olurum heralde

Cihaz baya büyük note3 büyüklüğün de asus 5.0 inç desede 5 inçden daha büyük oldugu kesin.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Zenfone👍

ama sarj sıkıntı diyolar

Arkadaş 700'tlye asus on numara cihaz yapmış yok şarjı kötü yok bu kötü şu kötü her telefon da sorun aramayı bırakın bana söylermisin hangi telefon 1 günü rahat çıkarıyor ki ben zenfone 5 ile 1 günü çıkarıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: asosyal yaratik

quote:

Orijinalden alıntı: destinati0n

siz sabaha kadar bu cihazı yağlayıp sıvazlayın 4.4.2 ve 4.4.3 ten sonra güncelleme almayıp elinizde patlayacak sonra burda konu açıp ağlarsınız

Allahın beyin fakiri lolipop 5.0 alıyor seni fanboy

yav he he
  • telefonu bataryasını kamerasını beğenmeyenler 700 daha koyup 1400' e Lg G2 alabilirler.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.